Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Meian @ 2010 03 19, 21:29)
Nėra už ką  4u.gif

Dėl masės: tinka bet kuris gėlių masės receptas, bet siūlau vengti krakmolo (trapumą kiek padidina) ir nepersistengt aliejuojantis rankas, o jei įmanoma, tai ir visai aliejaus nenaudot. Taip sustings kiečiausiai ir turės mažiausią dūžio tikimybę neatsargaus judesio atveju...

Aišku. Ačiū dar kartelį. Tai jau jeigu tave užkodavo biggrin.gif tai ir bandysiu MMG. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Smagu man , kad patiko tortukas, jauniesiems kiek supratau irgi labai. Tik nezinau dar kaip skoni ivertino unsure.gif
QUOTE(kersiene @ 2010 03 19, 18:45)
idesiu ir as savo kukluti tortuka  ax.gif

Kuklus, bet grazus 4u.gif

QUOTE(spyglis2 @ 2010 03 19, 19:46)
aš atnešu savo kuklutį darbelį,

Gal ir kuklus, bet jau boruzele kokia miela wub.gif

QUOTE(zuliaska @ 2010 03 19, 21:45)
mano tortukas, nžn pavadinimo,

Labai saunus tortukas, smagus, vaikiskas, o kiskutis labai liuks thumbup.gif

As siandien dar viena darysiu, irgi vaikiska, tai siandien vakare arba ryt idesiu vel cool.gif
Atsakyti
Kirbe,oho tortai,del staltiese dengtu man ir idomu kaip pjaustosi,stalstiese sau tortas sau bigsmile.gif nes labai grazu,telefonas taiisvis liuks ideja thumbup.gif
Rugiagele,sveikinu grizus 4u.gif Knysliukas is Havaju grizo mirksiukas.gif
Mazuliux, swoon.gif swoon.gif swoon.gif victory.gif
Kersiene,kokia kriaukle thumbup.gif
Zuliaska,grazus abu,bet tas morkom thumbup.gif
Spyglis2,kokia boruzele bigsmile.gif

Turbut visos,atsiparasau jei ka praleidau blush2.gif

Meian,tailandietiska bananu torta jau ne viena isbande tame tarpe ir as blush2.gif Labai skanus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jonė*: 20 kovo 2010 - 08:55
QUOTE(mazuliux @ 2010 03 19, 18:01)
Na va, jau ir tortuku pradeda atsirasti. Idedu ir as viena. Prase kopijos vieno  Cipciuko tortuko unsure.gif Na, kazkas panasaus ir gavosi  blush2.gif


nu žinok nuo originalo nesiskiria praktiškai...labai gražu,kruopštu ir t.t....šaunuolė.... thumbup.gif
QUOTE(kersiene @ 2010 03 19, 19:45)

oas su klausimeliu,Kirbe,gal gali papasakot kaip gamini puodeli,jau du kart bandziau ir niekaip man nesigauna grazus  verysad.gif (atsiprasau jei kur jau buvo rasyta,o praziopsojau.
Aciu!



puodely gaminu paemus tikra puodely...iškočiotos mases išpjaunu dugna ir ydedu y puodelio vidu,po to tokia juosta,kad užtektu šonams uždengti ir priklijuojamta juosta prie ytiesto dugno......viskas daroma puodelio viduje......viršu gražiai nupjauname ir paliekam džiuti....kai išdžiusta,išimi iš puodelio,priklijuoji jau padaryta rankenele ir po to puošiam......
lyg ir viskas.....
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 03 20, 00:33)
Aišku. Ačiū dar kartelį. Tai jau jeigu tave užkodavo biggrin.gif tai ir bandysiu MMG.  ax.gif

Jeigu jau užkodavo, tai užkodavo biggrin.gif

BET! Šiuo atveju, kad sumanymas pavyktų, spiralę reikėtų daryti ne iš apdengimo masės, bet iš būtent gelių masės, antraip "feniksas nuleis sparnus" mirksiukas.gif

QUOTE(*Jonė* @ 2010 03 20, 09:53)
Meian,tailandietiska bananu torta jau ne viena isbande tame tarpe ir as blush2.gif Labai skanus thumbup.gif


Oho, kaip šaunu... RiMami buvo minėjusi, kad kažkas išbandė, bet tada taip ir nesuradau progos pasigilint blush2.gif Labai džiugu, kad jis patiko -- kad ir koks paprastas bebūtų 4u.gif
Atsakyti
Moteriskes, noriu paklausti del apdengimo mases storio: kai iskocioji ji turi buti tokio storumo kaip darang geles is geliu mases ar plonesne?bet turbut storesne nei popieriaus lapas?
Ir atleiskite uz dar viena klausima, nes nebepamenu ar galima ant MMG mases det zele?
Is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
Man tai jis super 4u.gif

nu ateinu dėl skaičiaus taip sakant blush2.gif

balti biskvitai, braškių, braškinės varškės, mascarponės, grietinėlės pertepimas, kokoso drožlės MMG, turėjo būti visai ne taip, visai ne toks, ir nukeliavo ne ten, kur skirtas buvo, nespėjau nei viduriukų sudėti ... blush2.gif

user posted image

čia būtų kaip ir vyšninė gaivuma, bet prašė būtent kakavinių biskvitų, ale Madagaskaras blush2.gif MMG, marcipanas....

user posted image

user posted image

mūsų mažajam beždžioniukui suėjo 1,5 metukų, ta proga laukiam truputį svečių
viduje jogurtinis tortas, MMg, marcipanas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dianocka @ 2010 03 11, 20:19)
norejau paklausti, kur jus perkate ryskiai raudona spalva, nes as dariau mcqeena su americolor red red, bet neryski visai

o jeigu dar dadėjus tos spalvos?
ryškoka gaunas Sugarflair RED EXTRA. Pamėgink kada.

smile.gif+2010 03 11, 20:48-->
QUOTE(sraigyte smile.gif @ 2010 03 11, 20:48)
labas vakaras Labai grazus tortai (cipciuk jusu, kaip visada, pasaka)
norejau uzduot toki kvaila klausima, o is kur visos ima tortu receptus..? ar yra koks vienas geras puslapis? as tai kai irasau i visazini google koki pavadinima, tai man ismeta simta adresu ir kaikuriuose labai skiriasi receptai.. tai net nezinau kuriuo pasitiketi..

biggrin.gif nieko nėra gyvenime "vienam puslapy".. Pas dvi šeimininkes pagal tą patį receptą daryti tortai bus skirtingi rolleyes.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 03 12, 17:41)
krepšelis (iš pastiliažo)  iš arčiau, kam įdomu

žinai.. vos nežuvo Tavo figūrėlių lipdymo talentas. Gerai, kad užėjai kadais pyrago recepto laugh.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 03 12, 18:30)
Cipciuk, pasikalbam, kas parašyta ant seilinuko  g.gif


smile.gif+2010 03 12, 19:14-->
QUOTE(sraigyte smile.gif @ 2010 03 12, 19:14)
o as tai perskaiciau " dukrytei " 


QUOTE(daividija @ 2010 03 12, 19:17)
As dar geriau buvau perskaicius "suknytei"

Ten parašyta " Suklydau" laugh.gif


Papildyta:
QUOTE(Angel1203 @ 2010 03 13, 12:23)
Kepiau jubilieji torta tetes 50- meciui o gavosi pusiau vestuvinis

dabar neatsiginsi užsakymų wub.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2010 03 13, 13:55)
Įmetu na dabar manau tikrai paskutinį  .... nes padarytas stresinėje būsenoje , sužinojau , kad reikalingas vakar 23.30 .... o reikalingas šendienos rytui  blink.gif , na pusvalandis kol atsipeikėjau , ir visiškai baiktas buvo ( pradėtas nuo apskrito nulio 0 ...) 5.30  ryto ...žodžiu darant jį gale savijauta buvo ne kokia , oi nekokia  schmoll.gif ....rezultatas .

žinai.. kai paskaitau Tavo tortų kūrimo istorijas, tai padariausi sau tokią išvadą, išvedimą: gal tamsta gyvenate prie senelių prieglaudos, kuriuos kamuoja amnezija? Na iš vakaro sužino, kad ryt 80 - asis gimtadienis,.. arba 100 -asis.. Tiesa, pykti ant jų negalima, nes tai senatvė. Ji ir mūsų laukia.. nors gal nelaukia.. kai į pensiją bus galima išeiti sulaukus 80 -ies, tai retai jau kuris ir sulauks laugh.gif

Bet Tavo tortai kaip visada - nuostabūs.

QUOTE(Fortuncike @ 2010 03 19, 13:20)
Labukas,
po ilgo naktinėjimo, mano antikrizinis maišas stovi šaldytuve  viduje Rafaelo svajone su persikų ir varškės pertepimu, kiti du sluoksniai- kondensuotas pienas, sviestas, grietinėlė ir kokosas. Puošta šokoladine saldainių mase 


QUOTE(Migle79 @ 2010 03 19, 14:03)
Keletas pastebėjimų: torto viršų reikėjo padaryti "siauresnį" už apačią, t.y. truputį užapvalinti viršutinį sluoksnį, kad gautųsi nupjauto kūgio forma mirksiukas.gif
Siūliukus reikėjo padaryti plonesnius, kad būtų panašu, kad maišelis užsiūtas smile.gif (pati dariau storus siūlus, paskui supratau
Kad šokoladinė masė laikytų formą, galima ją sumaišyti su pastilažu ar cukrine mase.

forma tai taip. galėjo būti apvalesnis viršus.. bet tie susiuvimo siūlai tai man patinka - atrodo, lyg būtų odinėmis juostelėmis susiūtas.. o ir pats maišas kaip odinis atrodo. thumbup.gif

QUOTE(mazuliux @ 2010 03 19, 20:01)
Na va, jau ir tortuku pradeda atsirasti. Idedu ir as viena. Prase kopijos vieno  Cipciuko tortuko Na, kazkas panasaus ir gavosi  Balti biskvitai, grietineles-jogurto pertepimas su bananais ir sokoladu. Dengta MMG 

man labai graži ta patempto lašiuko forma.. wub.gif įdomu, kaip ji vadinas.. angliškai atrodo paisley (paysley)..? unsure.gif

QUOTE(Meian @ 2010 03 20, 01:06)
t.y.  thumbup.gif Dėl žiedo pirmos juostos tai smulkmena, bet va kad eismas vyksta punktyrine linija -- linksmai chuliganiška hihihi.gif

che che.. o gal čia lėktuvų pakilimo takas cool.gif ir lėktuvai VISADA važiuoja punktyrine linija. privaloma cool.gif
liezuvis.gif
Atsakyti
Olesta,man tas jusu liutas wub.gif ,nuostabus tortas,ir su bezdzioniuku labai mielas
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 20, 15:28)

bigsmile.gif nerealno kaip fainai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(kirbe @ 2010 03 19, 18:46)
Ei merginos ka veikiat?


bigsmile.gif nu nerealiai,kaip grazu thumbup.gif
as vis suku galva kaip papuost torta-kaula doh.gif lotuliukas.gif nemoku kolkas nieko dar blush2.gif noreciau ta mase apdengt,nu bet nedaeina kaip daryt,kai nesi dares skaityk neksaites doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Atbegau pagirt Olesta, nerealu, super saunuole

Mazuliux, irgi , nu merginos duodat

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Atvelku as savo tortuka. Ten, kur pagalbos prasiau, ideju, vaikinui . Reikejo suderinti torte merginas, kompiuterius, auksto mokslo diploma, prabangias masinas ir pinigus.

Stai kas gavosi, pati mintis suprantoma tik torto gavejui.

Trapios teslos tortas, MMG.

user posted image
Atsakyti
mergaitės rašiau tortų temoje, bet ten daugiau tokių pirmokių kaip aš, čia jūsų daugiau protingų rolleyes.gif , radau grietininio biskvito proporcijas, bet nerandu niekur pačio recepto ir jo gamybos eigos verysad.gif , ar galit mane bent nukreipti kur rasti, jau baigiu atrodo viską peržiūrėti .....nu nerandu verysad.gif
Atsakyti