Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Kirbe, labai gražūs tortai, man tik vienas klausimas, kas po staltiese??? man labai įdomu kaip pjaustosi toks tortas, jis ten po apačia kažkuom dengtas ar tiesiog suteptas, o staltiesytė ant viršaus.... nu ciekava aš, nu bet labai rūpi blush2.gif


Rugiagėle, sveika sugrįžusi į mūsų būrį, laukiau Tavo stiliaus senai 4u.gif
Atsakyti
nu tai ir aš įmetu smile.gif ai man visai gražus smile.gif mama į gimtadienį draugės nešis smile.gif o vakare turėčiau dar vieną įdėti
rafaelo, grietinėlė ir MMG
user posted image
Papildyta:
jau mano fotikas tai lievas... kokybės jokios nuotraukos...
Atsakyti
Zuliaska, šaunuolė, super thumbup.gif gražus ne tik Tau thumbup.gif kokios spalvos thumbup.gif
Atsakyti
Knysliukas mano torte, tai kaip pavirtas gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
rugiagele, tai gal tikrai pavirtas knysliukas, bet man tas tortukas labai mielas ir gražus.
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 19, 17:06)
Kirbe, labai gražūs tortai, man tik vienas klausimas, kas po staltiese???



po staltiese tortas.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o jei rimtai,tai tortas apteptas grietinele ir viskas......
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 03 19, 14:46)
nusipelniau išgerti kavytes

Tikrai nusipelnei isgerti kavytes biggrin.gif Visi labai grazus, bet jau staliukas wub.gif < o jau narcizai wub.gif Kaip juos darai? blush-anim-cl.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 03 19, 15:00)
Man geda su savo tepliorium ir pasirodyt po kirbes...  blink.gif kokie narcizai...  wub.gif

Nu laba diena, geda jai mad.gif Laaabai grazus tortas, o asiliukas kaip minkstas zaisliukas uzdetas, labai tikroviskas wub.gif Tiesa, sveika sugrizus i sekta 4u.gif

QUOTE(zuliaska @ 2010 03 19, 15:08)
nu tai ir aš įmetu smile.gif ai man visai gražus smile.gif mama į gimtadienį draugės nešis smile.gif o vakare turėčiau dar vieną įdėti

Grazus tikrai 4u.gif Lauksim kito vakare rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitule: 19 kovo 2010 - 17:38
Na va, jau ir tortuku pradeda atsirasti. Idedu ir as viena. Prase kopijos vieno Cipciuko tortuko unsure.gif Na, kazkas panasaus ir gavosi blush2.gif Balti biskvitai, grietineles-jogurto pertepimas su bananais ir sokoladu. Dengta MMG ax.gif
user posted image
Kokybe nuotraukos labai bloga, fotografuota nakti, jau visai be jegu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2010 03 19, 01:33)
Reikėjo su kremuku tuo žaliu kokią jūržolę užmest ant peleko smile.gif Niekas net nepagalvotų, kad taip nebuvo sumanyta  biggrin.gif
Labai gražu vis tiek.
Kirbės super gražus tortukas, ir visai neatrodo paprastutis. Man irgi labai įdomu, kokie čia žali dažai  blush2.gif

O dar žinot, merginos, labai padėtų tokiai pradedančiai mokytis dar tokia informacija, su kokiu antgaliuku darytas vienoks ar kitoks papuošimas  blush2.gif Jei nesunku, tai parašykit ir tai.


net nepagalvojau doh.gif parasyk amn y az savo el. pasta as turiu laaaaabai daug pavyzdziu su antgaliais, atsiusiu word dokumenta 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2010 03 19, 11:56)
mergaitės, man reikia patarimo, kaip pagaminti palmes, tiksliau jų kotus, na kamieną patį iš kooooo????? lapus tai viskas aišku, o vat kad laikytųsi pats medis, iš ko jį padaryti????


as deciau siaudely ir apsukciau mase, jy ysmeigti y torta paprasta, o ir kamieno forma neissikreips 4u.gif buvo cia poros merginu tortukai a le "puokste" kur aplinkui koteliai, jei suprantat apie ka as ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimita: 19 kovo 2010 - 18:37
Rugiagele, Kirbe, Zuliaska thumbup.gif Mazuliux tavo šedevras nesiskiria nuo originalo. thumbup.gif Rožės lapeliai šokoladiniai? g.gif Ar nusišneku blush2.gif
Ir dar klausimėlis, tik nežinau, kaip paaiškint, ko noriu. Jaučiu noriu neįmanomo.O noriu ant dviaukščio torto padaryt tokią kaip spiralę (kaip kad juostelę popierinę su žirklėm perbrauki, ji susigarbanoja, poto ištempi, kad ne taip smarkiai būtų susigarbanojus) ploną ir ant jos patubdyt drugelių. Ar įmanoma iš ko taip padaryt? Na jei kvailai paklausiau, nepykit blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 19 kovo 2010 - 19:00
QUOTE(tute28 @ 2010 03 19, 17:58)
Rugiagele, Kirbe, Zuliaska  thumbup.gif  Mazuliux tavo šedevras nesiskiria nuo originalo.  thumbup.gif Rožės lapeliai šokoladiniai?  g.gif Ar nusišneku blush2.gif
Ir dar klausimėlis, tik nežinau, kaip paaiškint, ko noriu. Jaučiu noriu neįmanomo.O noriu ant dviaukščio torto padaryt tokią kaip spiralę (kaip kad juostelę popierinę su žirklėm perbrauki, ji susigarbanoja, poto ištempi, kad ne taip smarkiai būtų susigarbanojus) ploną ir ant jos patubdyt drugelių. Ar įmanoma iš ko taip padaryt? Na jei kvailai paklausiau, nepykit  blush2.gif

Jei cia manes apie lapelius klausei, tai rozes dariau is MMG sikart mirksiukas.gif O lapeliai kurie zali siaip buna lotuliukas.gif tai is plikytos teslos rolleyes.gif Dabar paziurejau, tikrai nuotraukoj atrodo kaip is sokolado ax.gif

Del tos tavo minties, viskas gerai ir manau imanoma - bet reikia tvirtesnes mase, kad nesuluztu. O geriausiai butu dar ta mase vielute sutvirtinti, tada tikrai laikytusi gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 19 kovo 2010 - 19:09
QUOTE(mazuliux @ 2010 03 19, 17:03)
Jei cia manes apie lapelius klausei, tai rozes dariau is MMG sikart  mirksiukas.gif O lapeliai kurie zali siaip buna  lotuliukas.gif tai is plikytos teslos  rolleyes.gif

Del tos tavo minties, viskas gerai ir manau imanoma - bet reikia tvirtesnes mase, kad nesuluztu. O geriausiai butu dar ta mase vielute sutvirtinti, tada tikrai laikytusi gerai  mirksiukas.gif

Aga tavęs. Supratau lapeliai iš plikytos. Ačiū. Labai gražūs lapeliai, kaip tikri. thumbup.gif
Ačiū už patarimus. Bandysiu ką nors, nors kaži ar nulinukei čia ne šokis aukščiau bambos blush2.gif
Atsakyti