Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(guziukas @ 2010 03 19, 14:33)
Gal galima toki sukta siaudeli panaudot g.gif man byty tikras palmes kotas thumbup.gif jie tokie viduj ale su kremu,nei stori nei ploni,visur ju yra pirkt,kur buna duonos siaudeliai,bet cia jau pirktinis,nepagamintas pacios butu,aisku jei tinka ax.gif  mirksiukas.gif



Tikrai manau tos lazdeles puikus pagrindas palmes kotui, nei per plonas nei per storas, jeigu apie tokias pat kalbam blush2.gif stai toks jis:
http://www.saldirekl...s...w=330&h=330
Atsakyti
QUOTE(Citriniukas @ 2010 03 19, 11:15)
O kokia kaina? As irgi laabai iekojau, ir rudi, tai pieninio sokolado, taip? Ta prasme ne juodi? ax.gif

Jo, rudi tai pienisko sokolado ax.gif Jei gerai atsimenu, tai pries kokiu metus 1 kg man rodos kainavo apie 14 lt mirksiukas.gif Tiek pienisko sokolado, tiek balto rolleyes.gif
Atsakyti
mergino,s o kuo skiriasi marcipanine mase nuo persipanines? blush2.gif man reikia figureliu lipinimui
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 19, 12:56)
mergaitės, man reikia patarimo, kaip pagaminti palmes, tiksliau jų kotus, na kamieną patį iš kooooo????? lapus tai viskas aišku, o vat kad laikytųsi pats medis, iš ko jį padaryti????

Aš dariau iš šokoladinės sald. masės. Principas toks: padariau "blynukus", kuriuos užmoviau ant pagaliuko skirto šašlykui.
Galima paimti Twix šokoladukus palmės kotui.

QUOTE(Fortuncike @ 2010 03 19, 14:04)
vakar benaršydama gėlyčių darymo temoje, radau kaip palmes daro, gal tiks  ax.gif

Palmes
Šis būdas tinka, jei reikia nedidelių palmių.
Atsakyti
QUOTE(*VaniLLa Sky* @ 2010 03 19, 16:06)
Tikrai manau tos lazdeles puikus pagrindas palmes kotui, nei per plonas nei per storas, jeigu apie tokias pat kalbam blush2.gif  stai toks jis:
http://www.saldirekl...s...w=330&h=330

drinks_cheers.gif
Atsakyti
AČIŪ širdingai, man reikia nedidelių, simboliškų, super labai, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 03 19, 07:58)
Supratau viska....tuoj paaiškinsiu.....žalios spalvos aplamai neturiu,o maišau mėlyna su geltona....todel gaunasi  yvairiu atspalviu.....jei dar daugiau geltonos ypilčiau,tai išvis salotine tokia buna......dabar laukiu kol parveš dažus iš Cipciuko,ten bus žaliu,tai ydomu kokia ten spalvyte bus.....bet ir tai galima pamaišyti ištirpintus po to su geltona spalva.....

Aciukas oro_buckis.gif, dabar viskas aisku, bandysiu ir as taip maisyt 4u.gif
Atsakyti
o kaip imaisyti cipciuko sausus dazus i jau pagaminta mmg ?
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 03 19, 13:58)
o kaip imaisyti cipciuko sausus dazus i jau pagaminta mmg ?

Istirpink juos labai mazame kiekyje karsto vandens ir imaisyk 4u.gif
Atsakyti
Ei merginos ka veikiat?
tik vienas tortukas parodytas ir viskas....niu niu niu.....
mano šiandien darbai baigti...4 papuošti tortai ir 3 supilti šala rydienai.....

tortas Rafaelo....MMG
user posted image

Kiti du grietinele su kons. vaisiais ir jogurtu.....telefonas-šokoladine saldainiu mase,kitas-MMG ir truputy šokoladines mases....

user posted image

user posted image

nusipelniau išgerti kavytes ir tuoj leksim su telefonu toky vyrioka pasveikint..... mirksiukas.gif
Atsakyti
Man geda su savo tepliorium ir pasirodyt po kirbes... blink.gif kokie narcizai... wub.gif

Cia maniskis dukrytes 3-iojo gimtadienio proga... Dengta grietinele. Tailandietisku bananu tortas. Gelytes ir figureles pastilazines.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 19 kovo 2010 - 17:06
Kirbe,nu tu fabrikelis esi thumbup.gif labai grazus visi,aisku staliukas su staltiesele geriausias!!!
Atsakyti