Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Labukas,
po ilgo naktinėjimo, mano antikrizinis maišas stovi šaldytuve biggrin.gif viduje Rafaelo svajone su persikų ir varškės pertepimu, kiti du sluoksniai- kondensuotas pienas, sviestas, grietinėlė ir kokosas. Puošta šokoladine saldainių mase ax.gif

user posted image
Atsakyti
Fortuncike, storas maišelis 4u.gif

Keletas pastebėjimų: torto viršų reikėjo padaryti "siauresnį" už apačią, t.y. truputį užapvalinti viršutinį sluoksnį, kad gautųsi nupjauto kūgio forma mirksiukas.gif
Siūliukus reikėjo padaryti plonesnius, kad būtų panašu, kad maišelis užsiūtas smile.gif (pati dariau storus siūlus, paskui supratau ax.gif )
Kad šokoladinė masė laikytų formą, galima ją sumaišyti su pastilažu ar cukrine mase.
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2010 03 19, 13:03)
Fortuncike, storas maišelis  4u.gif

Keletas pastebėjimų: torto viršų reikėjo padaryti "siauresnį" už apačią, t.y. truputį užapvalinti viršutinį sluoksnį, kad gautųsi nupjauto kūgio forma mirksiukas.gif
Siūliukus reikėjo padaryti plonesnius, kad būtų panašu, kad maišelis užsiūtas smile.gif (pati dariau storus siūlus, paskui supratau ax.gif )
Kad šokoladinė masė laikytų formą, galima ją sumaišyti su pastilažu ar cukrine mase.


labai ačiū už pastabas 4u.gif galvojau kad reiktų daryti į viršų siaurėjantį, bet su 4 Rafaelo lakštais, man pasirodė per mažai, kas užsiaurinti, todėl gavosi storas smile.gif

ir dėl kitų patarimų- labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cafe del mar @ 2010 03 19, 01:18)
Laba vakara,
Gal kas matete, kur yra pirkti, tokiu sokoladiniu dalykeliu?
user posted image


Kai pirkau marcipana man tokiu tik roziniu padovanojo Dasitoj. Turetu tureti ir sokoladiniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2010 03 19, 09:26)
Yra Vilniuje, Sangaidoje. Tik be spygliuku  lotuliukas.gif Tokie ploksti, pienisko ir balto sokolado  rolleyes.gif Tik neatsimenu po 1 kg ar 0.5 kg supakuota. Bet kaina ten labai maloni  biggrin.gif Tai nera tikras sokoladas, labiau kaip glaistas, bet kai as naudojau, man be proto patiko  4u.gif


O kokia kaina? As irgi laabai iekojau, ir rudi, tai pieninio sokolado, taip? Ta prasme ne juodi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortuncike @ 2010 03 19, 12:14)
labai ačiū už pastabas  4u.gif galvojau kad reiktų daryti į viršų siaurėjantį, bet su 4 Rafaelo lakštais, man pasirodė per mažai, kas užsiaurinti, todėl gavosi storas smile.gif

ir dėl kitų patarimų- labai ačiū  4u.gif

Nėra už ką smile.gif
"Formuoti" tortą geriau jau apteptą. Jei neišeina išgauti formos "apipjaustant" tortą, tą galima padaryti kremo+biskvito ar sausainių trupinių mišiniu.
Atsakyti
mergaitės, man reikia patarimo, kaip pagaminti palmes, tiksliau jų kotus, na kamieną patį iš kooooo????? lapus tai viskas aišku, o vat kad laikytųsi pats medis, iš ko jį padaryti????
Atsakyti
aš menka patarėja, bet gal iš namie keptų vaflių blush2.gif ,kepti mazycius ir susukt trikampiukais, o tada sumaut tiek kiek reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 19, 13:56)
mergaitės, man reikia patarimo, kaip pagaminti palmes, tiksliau jų kotus, na kamieną patį iš kooooo????? lapus tai viskas aišku, o vat kad laikytųsi pats medis, iš ko jį padaryti????

Gal galima iš bet kurios masės, tik įkišti į vidų pagaliuką g.gif pvz., dantų krapštuką
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 19, 14:56)
mergaitės, man reikia patarimo, kaip pagaminti palmes, tiksliau jų kotus, na kamieną patį iš kooooo????? lapus tai viskas aišku, o vat kad laikytųsi pats medis, iš ko jį padaryti????

Gal galima toki sukta siaudeli panaudot g.gif man byty tikras palmes kotas thumbup.gif jie tokie viduj ale su kremu,nei stori nei ploni,visur ju yra pirkt,kur buna duonos siaudeliai,bet cia jau pirktinis,nepagamintas pacios butu,aisku jei tinka ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O jei iš tirpdyto šokolado? Kai išlydai, paskleidi ant kepimo popieriaus, o kai jau toks apstingęs, paimi ir kaip plastelinu greit suformuoji kotus. Man atrodo turėtų neblogai paskui laikyt - juk visas šokoladinis be priedų būtų... g.gif
AŠ eglutes taip dariau kur papuošimų temoj iš plikytos tešlos - pavyko puikiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eima: 19 kovo 2010 - 13:42
QUOTE(Olesta @ 2010 03 19, 13:56)
mergaitės, man reikia patarimo, kaip pagaminti palmes, tiksliau jų kotus, na kamieną patį iš kooooo????? lapus tai viskas aišku, o vat kad laikytųsi pats medis, iš ko jį padaryti????


vakar benaršydama gėlyčių darymo temoje, radau kaip palmes daro, gal tiks ax.gif

Palmes
Atsakyti