Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(gobsiukas @ 2010 03 18, 22:41)
noriu paklausti jei as torta papuosiu is vakaro beze ar jai nieko neatsitiks ? aciu



nieko,jei pries tai torta palaikysi biski kambary,kad bezas apdziutu.tik as i saldytuva dedu su dezute.laikosi puikiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2010 03 18, 21:41)
noriu paklausti jei as torta papuosiu is vakaro beze ar jai nieko neatsitiks ? aciu


jeigu gera beze,tai tikrai nieko nenutiks,kaip tik pastovejus trupuciuka apdziusta jis.....galima ir y šaldytuva iš karto deti...kiek sykiu taip darius viskas ok.....tik ne y balkona ar kur kitur ,kur gali dregmes gauti.....nuciuož tada bezas.....
Atsakyti
Kirbe, koks grazus bigsmile.gif O jau spalva wub.gif Taip suzadino apetita, net seiles tista rolleyes.gif O tu tokia spalva turi ar sumaisai kaip nors? Nu kvailai paklausiau gal, pvz. as turiu avokado green, forest green, electric green, bet jos visai ne i ta puse, kaip pas tave doh.gif Tikiuosi supratai ko klausiau rolleyes.gif
Atsakyti
Laba vakara,
Gal kas matete, kur yra pirkti, tokiu sokoladiniu dalykeliu?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cafe del mar: 19 kovo 2010 - 00:21
QUOTE(cafe del mar @ 2010 03 19, 00:18)
Laba vakara,
Gal kas matete, kur yra pirkti, tokiu sokoladiniu dalykeliu?
user posted image

Londone tikrai yra mirksiukas.gif
Atsakyti
airijoje irgi dauguma kompaniju turi 4u.gif pas mus juos vadina chocolate chip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimita @ 2010 03 18, 19:44)
ten matosi nulauztas pelekas ( mano vyro darbas), nebesugalvojau kaip paslept, tj nesukau galvos, draugej skirtas, tj atsiprasiau  ax.gif
Reikėjo su kremuku tuo žaliu kokią jūržolę užmest ant peleko smile.gif Niekas net nepagalvotų, kad taip nebuvo sumanyta biggrin.gif
Labai gražu vis tiek.
Kirbės super gražus tortukas, ir visai neatrodo paprastutis. Man irgi labai įdomu, kokie čia žali dažai blush2.gif

O dar žinot, merginos, labai padėtų tokiai pradedančiai mokytis dar tokia informacija, su kokiu antgaliuku darytas vienoks ar kitoks papuošimas blush2.gif Jei nesunku, tai parašykit ir tai.
Atsakyti
QUOTE(cafe del mar @ 2010 03 19, 01:18)
Laba vakara,
Gal kas matete, kur yra pirkti, tokiu sokoladiniu dalykeliu?
user posted image



man drauge tokiu is londono parsiunte,baltu ir rudu smile.gif turejau ir parduoti,bet jau ispirko ax.gif
Atsakyti
taip iseina LT nera.Nu gaila doh.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif Sveikutes 4u.gif
Kirbe, tikrai labai grazus tortukas
Ir undinele labai grazi, sorry, neatsimenu, kuri mergaite padare
QUOTE(cafe del mar @ 2010 03 18, 23:18)
Laba vakara,
Gal kas matete, kur yra pirkti, tokiu sokoladiniu dalykeliu?
user posted image

Yra Vilniuje, Sangaidoje. Tik be spygliuku lotuliukas.gif Tokie ploksti, pienisko ir balto sokolado rolleyes.gif Tik neatsimenu po 1 kg ar 0.5 kg supakuota. Bet kaina ten labai maloni biggrin.gif Tai nera tikras sokoladas, labiau kaip glaistas, bet kai as naudojau, man be proto patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitule @ 2010 03 18, 22:49)
Kirbe, koks grazus  bigsmile.gif  O jau spalva  wub.gif  Taip suzadino apetita, net seiles tista  rolleyes.gif  O tu tokia spalva turi ar sumaisai kaip nors? Nu kvailai paklausiau gal, pvz. as turiu avokado green, forest green, electric green, bet jos visai ne i ta puse, kaip pas tave  doh.gif  Tikiuosi supratai ko klausiau  rolleyes.gif


Supratau viska....tuoj paaiškinsiu.....žalios spalvos aplamai neturiu,o maišau mėlyna su geltona....todel gaunasi yvairiu atspalviu.....jei dar daugiau geltonos ypilčiau,tai išvis salotine tokia buna......dabar laukiu kol parveš dažus iš Cipciuko,ten bus žaliu,tai ydomu kokia ten spalvyte bus.....bet ir tai galima pamaišyti ištirpintus po to su geltona spalva.....
Atsakyti
QUOTE(cafe del mar @ 2010 03 19, 09:04)
taip iseina LT nera.Nu gaila  doh.gif

Parasyk man i az, kuriam mieste gyveni. Galiu nemokamai parsiusti i Klaipeda, Gargzdus ar Taurage mirksiukas.gif Reiketu susimoketi tik uz prekes.
Atsakyti