Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(monyte @ 2010 03 07, 22:17)
O tai valgomas smelis,tai ne trupiniai?  biggrin.gif

Fainuoliai tortukai jusu  wub.gif 

O as nusivyliau tokiu meducio papuosimu  verysad.gif  ,daugiau niekada taip nepuosiu  schmoll.gif  ,ziureti i toki torta gal ir grazu,nu,bet jau valgyti  doh.gif  ,skonis meducio,lyg prie meducio nebutu gulejes  schmoll.gif  Po to kai as pati tik is vidaus pradejau torta krapstyti ir valgyti,tada ir draugai taip eme daryti... Absoliuciai nesiderina ta apdengimo mase su tuo kas viduje ... feeeee... Pradzioj dar vaikai ta mase valge,bet paskui ir jiems sirdys apsalo,tai kas liko tas i siukslyne iskeliavo . Geriau as ismoksiu kaip nors graziai ,kad ir  su trafaretu,meduti trupiniais apibarstyti  g.gif


Medaus tortas ir rekomenduojamas puosti trupiniais. Arba beze dar tinka.
Papildyta:
QUOTE(Angel1203 @ 2010 03 07, 23:37)


Monyte labai saunu kad taip aktyviai seki sia tema ir dalyvauji pokalbiuose, bet jai galetum savo parasa rodyti reciau butu labai malonu nes tas raudonas plevesuojantis pasijonis jau mane pradeda erzinti ir jis uzima laaaaabai daug vietos o kadangi tu atsakineji i kiekviena zinute tai RAUDONA spalva pasidare dominuojanti 


Va man taip pat ta raudona spalva akis bado biggrin.gif
Atsakyti
merginos turiu klausimą, tų masių daugybė, aš dar jų neskiriu blush2.gif , ir nelabai įskiertu kas kaip, ar galit pravesti konsultaciją ....darysiu makvyną, turbūt medutis ...., reiks dar susirasti bulvyčių masę (tą rasiu), žinau,kad sviestiniu tepti viršų, o kuom ten dengti geriausiai, kuria mase g.gif , ten jų kelios rūšys, man kaip naujokei pirmakartei lotuliukas.gif , kuri būtų priimtiniausia ir geriausiai sukalbama ax.gif , ačiū kas nepasiųs skaityti temos, nes aš ją perkaičau daug kartų, tiesiog norėčiau patvirtinimo ir pasiūlymo su kuo geriau dirbti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 08 kovo 2010 - 11:55
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 08, 11:41)
merginos turiu klausimą, tų masių daugybė, aš dar jų neskiriu  blush2.gif , ir nelabai įskiertu kas kaip, ar galit pravesti konsultaciją ....darysiu makvyną, turbūt medutis ...., reiks dar susirasti bulvyčių masę (tą rasiu), žinau,kad sviestiniu tepti viršų, o kuom ten dengti geriausiai, kuria mase  g.gif , ten jų kelios rūšys, man kaip naujokei pirmakartei  lotuliukas.gif , kuri būtų priimtiniausia ir geriausiai sukalbama  ax.gif , ačiū kas nepasiųs skaityti temos, nes aš ją perkaičau daug kartų, tiesiog norėčiau patvirtinimo ir pasiūlymo su kuo geriau dirbti  blush2.gif


Kiekviena iš mūsų esame atsirinkusios savo " mylimą " dengimo masę .... kai ką patobulini , kad būtu dar geresnė .... teks rinktis po vieną iš eilės , ir kuri tau " prilips " , tai ir atiduosi laurus ....man pastilažas su aliejum ir aromatais 4u.gif .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 08 kovo 2010 - 12:07
QUOTE(Cipciukas @ 2010 03 08, 12:06)
Kiekviena iš mūsų esame atsirinkusios savo " mylimą " dengimo masę .... kai ką patobulini , kad būtu dar geresnė .... teks rinktis po vieną iš eilės , ir kuri tau " prilips " , tai ir atiduosi laurus ....man pastilažas su aliejum ir aromatais  4u.gif .

ačiū, reiks išmėginti ant kokio nors "bandominio " lotuliukas.gif , dabar eisiu ieškot kur tas gėris yra 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės mergytės 4u.gif
vis stebiu ir žaviuosi jumis,tiek fantazijos turit tortukų puošyboje,visom po balionėlį 4u.gif biggrin.gif šaunuolės thumbup.gif
o dabar klausimas;noriu padaryti krikšasūniui tortuką,ir noriu pagal Cipciuko tortuką ,kur futbolo kamuolys ir marškinėliai ax.gif kaip padaryti tą kamuoliuką lygų dailutį,apvalutį,gal kokią nuorodėlę parodytumėte mirksiukas.gif
Atsakyti
Naktibalda , truputi uztrukau su atsakymu, taigi gelytems mase darau labai paprastai, islaidinu zelatina (tiesiog pasinaudok instrukcija kur ant pakelio) ir ypilu i cukrau spudra, na, kad mase gautusi minkoma. Cia merginos gamina is pastiliazo, tai jis labai panasiai gaminasi, reikia tik kazkur forume paieskot receptuko. Pritvirtinimas labai paprastas - baltymas, tik ne vanduo, vanduo dengimo mase suskystins.
Atsakyti
QUOTE(liniuss @ 2010 03 08, 12:40)
Naktibalda ,  truputi uztrukau su atsakymu, taigi gelytems mase darau labai paprastai, islaidinu zelatina (tiesiog pasinaudok instrukcija kur ant pakelio) ir ypilu i cukrau spudra, na, kad mase gautusi minkoma. Cia merginos gamina is pastiliazo, tai jis labai panasiai gaminasi, reikia tik kazkur forume paieskot receptuko. Pritvirtinimas labai paprastas - baltymas, tik ne vanduo, vanduo dengimo mase suskystins.

labai geras patarimas, kitam kartui blush2.gif , vakar mb sužvejojo tu gumiaškių , radau temoj tai raičiau tas gėles, nu tokios kontūzitos pirmam kartui gavosi doh.gif , bet dabar žinau kaip kas valgoma biggrin.gif , sekantį kartą pamėgisniu tavo pasiūlytą thumbup.gif , o aš vandeniu lipinau nes ten taip parodyta buvo kažkurios merginos, nieko prilipinau, šiaip ne taip , nu veža torati...ne kitaip lotuliukas.gif ( o pastilažas tai kas blush2.gif ? , man visi tie pavadinimai kol kas nieko nesako reik ieškot apibrėžimų biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 25, 17:55)
Pastilažas pagal cipciuką


1 sriubinis  ( nubrauktas ) šaukštas želatinos .
3 sriubiniai  šaukštai dirbtinio medaus ( su natūraliu nebandžiau ) ,
60 ml. vandens ,
120 g. krakmolo ,
500 g. pudros ,
5 sriubiniai šaukštai aliejaus .

Aliejus pilamas į jau užminkytą masę , puikiai , lygiai pasidengia tortai  thumbup.gif .....nerekomenduoju dėti ant grietininių kremų , geriau aptepti sviestiniu .

Šitos normos užtenka ( truputi lieka ) apdengti 30 cm. tortą .



QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 08, 13:28)
labai geras patarimas, kitam kartui  blush2.gif , vakar mb sužvejojo tu gumiaškių , radau temoj tai raičiau tas gėles, nu tokios kontūzitos pirmam kartui gavosi  doh.gif , bet dabar žinau kaip kas valgoma  biggrin.gif , sekantį kartą pamėgisniu tavo pasiūlytą  thumbup.gif , o aš vandeniu lipinau nes ten taip parodyta buvo kažkurios merginos, nieko prilipinau, šiaip ne taip , nu veža torati...ne kitaip  lotuliukas.gif ( o pastilažas tai kas   blush2.gif ? , man visi tie pavadinimai kol kas nieko nesako reik ieškot apibrėžimų   biggrin.gif  )

Atsakyti
Cipciuk kam taip išryškinai mano žioplumą lotuliukas.gif , viskas cool.gif einu viską atsispausdinsiu pasidarysiu knygą, nes nete sunku greit rasti blush2.gif , o man norisi iš kart žiot apie ką mes čia
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 08, 13:38)
Cipciuk kam taip išryškinai mano žioplumą  lotuliukas.gif , viskas  cool.gif  einu viską atsispausdinsiu pasidarysiu knygą, nes nete sunku greit rasti  blush2.gif , o man norisi iš kart žiot apie ką mes čia



Kodėl žioplumą doh.gif ....pabandyk atkasti kur ir kas ....čia tik mano ( tiesa , patariu įlašinti konditerinių kvapų , puikus rezultatas ) .

Kitos mergaitės įmes nuorodėlių į kitas mases smile.gif


Atsakyti
Ir cia imesiu klausimeli:
merginos,
kiek kg torto reiktu 20-čiai žmonių? 4 kg užtektų?
Atsakyti
Atnesu savo pirma bantuka 4u.gif Cipciuko medutis su zele gabaliukais. Labai aciu uz recepta. Gavosi net 2 26 cm tortai thumbup.gif Papuosimas MMG.

user posted image

Antra padengiau beze ir sokoladinem rozem. Gal nerodysiu, nes tas dziavimas nelabai gavosi, turiu tik prastokus plasmasinius antgalius, todel tiesiog padengiau. Bet pats beze skonis tai thumbup.gif Visa inda islaiziau blush2.gif
Atsakyti