Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Merginos ...pas mane " sėdi " du nežinomieji ...... NERIJUS P.....ir ALMA B. ..... aš nežinau už kokį asmenį jie " atkentėjo " .... visos suprantate apie ką aš kalbu ..... kaip man ką išsiūsti , jei nežinau nuo ko šlamantys doh.gif doh.gif... SORY KAD RAŠAU ČIA , BET SAVOJ DAR PORA SAVAIČIŲ LAUKSIU ATSAKYMO
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 16 kovo 2010 - 23:29
QUOTE(Olesta @ 2010 03 16, 22:53)
Citata iš recepto: „Sviestiniam kremui;minksta sviesta issukti,tada supilti virta kondensuota piena ir sudeti susmulkintus pakepintus riesutus.“  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Visas dienas skersai isilgai skaitau ta recepta ir nuzsifiksavo doh.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(tute28 @ 2010 03 16, 23:01)
Dėl skonio nesiginčyjama, t.sakant. mirksiukas.gif Jei kalbėt apie šokoladinį batonėlį ir jo atitikimą su tortu, tai grietinėlės nemačiau šokoladuke. g.gif

Sokoladuke nera ir biskvito,kadangi cia tortas, be jo neapsieisim,pertepus buskvita vien rududu su sviestu,jauciu,butu per sunku ir per saldu...
Sorry,mergytes uz klausimus apie tortus,nezinau kaip kitos,bet as asmeniskai,cia uzklydau tai tik cia ir rasau,man tas blaskymasis ir rasinejimas "En" temose doh.gif Bet tvarka yra tvarka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soltuna @ 2010 03 16, 16:32)

o kad butu i tema idesiu savo pora tortuka, kuriuos kepiau savo vaikuciams ax.gif
laukiu pastabu ar komentaru..

labai grazu wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal galėtumėt pasakyti, ar galiu laikyti ne šaldytuve iš šokolado pagamintas rožes tortui?? Ar geriau dėti į šaldytuvą?


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
ar galima varskes torta dengti mmg ? jei nea, tai kuo galima (isskyrus grietinele nes jos namie neturiu, vaikai serga, o sugalvojau vakarienei tortuka mazajam doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 03 17, 11:27)
ar galima varskes torta dengti mmg ? jei nea, tai kuo galima (isskyrus grietinele nes jos namie neturiu, vaikai serga, o sugalvojau vakarienei tortuka mazajam  doh.gif  )

žinoma galima .....
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 03 16, 22:57)
Virtas kondensuotas tas pats, kas Rududu. Recepte ir parašyta arba virtą pieną arba Rududu. mirksiukas.gif O riešutus aš dedu graikinius. Man skaniau. Susmulkinu truputį.

Aciukas doh.gif
Atsakyti
Cipsiuk,kodel man neisisiuncia jum zinute i az.Rasau del dazu,kad isiunte mano vyras is savo saskaitos jum pinigus
Atsakyti
Sakykit o kaip ta mase padaryt tokia vienspalve,kad apliet torta???
as padariau meduti(pagal Cipciuka) bet tik trupinius beriau,o kaip ta vienspalve mase daryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2010 03 17, 14:06)
Sakykit o kaip ta mase padaryt tokia vienspalve,kad apliet torta???
as padariau meduti(pagal Cipciuka) bet tik trupinius beriau,o kaip ta vienspalve mase daryt blush2.gif

Nubek i virsutine papuosimu tema, ten rasi daug masiu variantu. Paskaityk, kas bus neaisku, klausk cia, paaiskinsim
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 03 17, 16:38)
Nubek i virsutine papuosimu tema, ten rasi daug masiu variantu. Paskaityk, kas bus neaisku, klausk cia, paaiskinsim

bigsmile.gif aciu labai mirksiukas.gif jau tiek ideju ten doh.gif lotuliukas.gif mano sunus aisku noretu tigro is ten lotuliukas.gif ale man labai toli iki tokio papuosimo lotuliukas.gif
darysiu skaiciu 7 ir manau pradzioj puosiu ji vynuogem,kaip vienam tortuke parodyta,tik klausimukas is kokios mases ten i tarpelius tarp ju padarytos gelytes> matau kad su konditeriniu svirkstu daryta,ale kokia mase kazi,kad taip graziai stovi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2010 03 17, 14:53)
bigsmile.gif aciu labai mirksiukas.gif jau tiek ideju ten doh.gif  lotuliukas.gif mano sunus aisku noretu tigro is ten lotuliukas.gif ale man labai toli iki tokio papuosimo lotuliukas.gif
darysiu skaiciu 7 ir manau pradzioj puosiu ji vynuogem,kaip vienam tortuke parodyta,tik klausimukas is kokios mases ten i tarpelius tarp ju padarytos gelytes> matau kad su konditeriniu svirkstu daryta,ale kokia mase kazi,kad taip graziai stovi blush2.gif


Turbūt, kad grietinėlė mirksiukas.gif
Atsakyti