Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

wow kaip faina, kad atsiranda merginų užsieniuos, kurios vis dėl to kepa normalius skanėstus sau ir ne tik sau thumbup.gif o aš manau, kad ir neturėtų kilti didelių sunkumų dažant 38% grietinėlę, pas mus tėra 35-36 %, o kadangi pas Jus riebesnė, tai ten ir tie skysti dažai neturėtų parskiesti iki tiek, kad dzibai nesilaikytų..... aš sakau, kad aš danijoj jokio tortelio nesu mačius.... smile.gif

beje labai dailūs Jūsų tortukai 4u.gif
Atsakyti
Mergytes,o Snikersui riesutus smulkinti ar sveikus deti ? Nu,as isivaizduoju,kad kaip nori galima dartyti,bet gal kuri daret ir taip ir taip... Kaip geriau ?
Labai fainas Kitty's 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monyte: 16 kovo 2010 - 20:02
AS ir norejau paklaust del Snikers. Raso, kad reikia deti virta sutirstinta piena. o sakykit negalima deti tiesiog RU-DU-DU, ar cia ne ta konsistencija. Aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 03 16, 19:47)
AS ir norejau paklaust del Snikers. Raso, kad reikia deti virta sutirstinta piena. o sakykit negalima deti tiesiog RU-DU-DU, ar cia ne ta konsistencija. Aciu blush2.gif

Virtas kondensuotas tas pats, kas Rududu. Recepte ir parašyta arba virtą pieną arba Rududu. mirksiukas.gif O riešutus aš dedu graikinius. Man skaniau. Susmulkinu truputį.
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2010 03 16, 12:16)
Kažkur skaičiau, kad juodą spalvą galima išgauti aktyvosios anglies (tablietės) pagalba, atseit ji nėra pavojinga smile.gif



siaip tj ji ir yra nepavojinga, juk sustojus skrandziui iskart patariama isgerti angliuku, kd neutralizuotu viska viduje, tjp, kd manau be problemu nusidazutu, tik gerai istirpint mazame kiekyje vandenuko reiketu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(monyte @ 2010 03 16, 19:01)
Mergytes,o Snikersui riesutus smulkinti ar sveikus deti ? Nu,as isivaizduoju,kad kaip nori galima dartyti,bet gal kuri daret ir taip ir taip... Kaip geriau ?
Labai fainas Kitty's  4u.gif


as dariau ir tjp ir tjp, man asmeniskai labiau patiko smilkinti, nes visa riesuta kai randi torte, tj kazkaip nelabai man schmoll.gif tj va, patarciau smulkinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2010 03 16, 20:01)
Mergytes,o Snikersui riesutus smulkinti ar sveikus deti ? Nu,as isivaizduoju,kad kaip nori galima dartyti,bet gal kuri daret ir taip ir taip... Kaip geriau ?
Labai fainas Kitty's  4u.gif


Dariau si tortuka jau kelis kartus, visada riesutus dejau tik smulkintus, net recepte parasyta, kad riesutus susmulkint. Aisku, jei jums patinka sveiki riesutai, tai gal galit bandyti, bet mano skoniui butu nelabai. Per daug kramtyti reiketu lotuliukas.gif

Sekmes! mirksiukas.gif
Atsakyti
visada dedu tik smulkintus, kepintus, per mėsmalę permaltus riešutus.... ir visada tik su RUDUDU....
Atsakyti
Nu,va... nesulaukiau jusu patarimu ir jau suberiau sveikus riesutus sad.gif ,recepte pagal,kuri darau,nieko nei apie smulkinima,nei apie ne smulkinima neuzsimenama,tai as prisiminiau,kad Snikeryje sveiki,ar bent jau pusikemis riesutai,tai.... truputi pasmulkinau,bet gan nemazai dideliu gabalu yra... Kazi kaip cia dabar bus..
O deti i Snikers'a graikinius riesutus,tai cia MAN butu tas pats kas medaus tortas kuriame nesijaucia medaus biggrin.gif

Dekui ,mergytes,uz patarimus. 4u.gif
Tiesa,biskvitas tai fantastiskas gaunasi wub.gif ,kadangi jis man labai graziai iskilo,o sito nereikia,tai teko ta kalniuka nupjauti... Vaikui daviau paragauti tai visa diena apie ji kalbejo biggrin.gif Ir dave ideja tokiu keksiuku iskepti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monyte: 16 kovo 2010 - 22:50
Citata iš recepto: „Sviestiniam kremui;minksta sviesta issukti,tada supilti virta kondensuota piena ir sudeti susmulkintus pakepintus riesutus.“ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2010 03 16, 20:46)

O deti i Snikers'a graikinius riesutus,tai cia MAN butu tas pats kas medaus tortas kuriame nesijaucia medaus biggrin.gif

Dėl skonio nesiginčyjama, t.sakant. mirksiukas.gif Jei kalbėt apie šokoladinį batonėlį ir jo atitikimą su tortu, tai grietinėlės nemačiau šokoladuke. g.gif
Atsakyti
Mergaites. Tai gi apie receptus klausiam tam skirtoje temoje. Prie ko cia papuosimu tema?
Atsakyti
Ačiū merginos už įvertinimą 4u.gif ... kad aš daugiau pinčiau rolleyes.gif

Migle...taip , tie patys dažai ...su cukraus granulėm , jie tik ir nepaleidžia beze , nes pilasi sausi , aš beveik visada juos naudoju , nors pilna importavų - tep sakant ax.gif ..... jų gražios , skaisčios spalvos , galima pamaišyti , tada dar daugiau išgauni spalvų .... kreminę , violetinę , salotinę .

Kol rašiau ir Asseni parašė ..... seniai pastebėjau , kad čia visko klausiama ....ne negaila tikrai , bet tema greitai pasibaigia , tortų foto mažiau nei klausymų apie kažką ..... yra tema " TORTAI " ... ten irgi galima klausti 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 16 kovo 2010 - 23:11