Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

dvynuke85 gražus tortukas, tik man norėtųsi kad apačioj pačioj kur tortas su padėklu liečiasi dzibukų ar ko, tiesiog, man taip gražiau būna ir ne taip tuščia. nemoku išreikšt ko man trūksta smile.gif bet šiaip gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 03 15, 23:26)
dvynuke85 gražus tortukas, tik man norėtųsi kad apačioj pačioj kur tortas su padėklu liečiasi dzibukų ar ko, tiesiog, man taip gražiau būna ir ne taip tuščia. nemoku išreikšt ko man trūksta smile.gif bet šiaip gražu smile.gif

man irgi ten kazko truksta,bet laiko juodai pritrukau tai teko apsieit doh.gif
Atsakyti
Pasorodau ir as, Bezdzionevau nuo Olestos blush2.gif
Tortas seklycia, papuosimas Cipciuko pastiliazas
user posted image
tik labai jau uzsakove uzkniso, kas dien po 2 kartus skambino ir vis kontroliavo ar jau padariau, ar pasveriau, ar papuosiau doh.gif siaubas kazkoks. Dar tokios nesamones nesu girdejusi, kad taip liptu ant kulnu doh.gif . Pati nespasisprendzia kada torto reikia ar pirmadieniui, ar antradieniui bash.gif tai teko paskubeti ir as nelikau patenkinta savo darbu verysad.gif norejau ta undine dideleje kriaukleje pasodinti, bet laiko pritruko dekoraciju daugiau pasidaryti.
P.S. Dekui Cipciukui uz konsultacijas ir Olestai uz ideja 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tokios undines reikejo, nes mergaites vardas JURATE ir ji labai dievina zuvytes bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 15 kovo 2010 - 23:13
smile.gif+2010 03 15, 22:02-->
QUOTE(Gintarėsmile.gif @ 2010 03 15, 22:02)
Sakykit mamukai, va prisidariau cukrinių meškučių, kačiukų ir t.t., dabar suku galvą ar 100 km. kelionei geriau juos vežtis dėžutėj minkštai susuktus ir dekoruot vietoj ar bandyt klijuot- gal atlaikys...?(mūsų amortizatoriai mašinos ojjjj jau nekokie )Kuo klijuojat cukrų prie cukraus?na kad dėl kelių patepimų neplakt litro kokios nors masės, ir kad valgoma paskui būtų(momentu netepsiu gi )  lotuliukas.gif

Jei neplanuoji mėtyti torto smile.gif, tai drąsiai dėk figūrėles ant torto. Klijuok kiaušinio baltymu, man asmeniškai tai geriausi klijai mirksiukas.gif
Atsakyti
Benomama, o tau reikėjo sakyti, o Jūs ir kepyklą taip kontroliuotumėt????? nervina tokie 4u.gif kad ir skubinai, bet vis tiek gražiai gavosi 4u.gif
Atsakyti
benomama , tortukas labai gražus , įdėja gera , šaunuolė thumbup.gif .

Mergytės įmetu savo vakar vakaro , ir lekiu parsivežti anūkytės iš ligoninės .

Ką pasakyti apie pynimą .... ogi eina jis ...... pasirinkite sau patinkamtį žodį , nuo pusės apipinto torto jau galima buvo kentėti , nu nuo apačios doh.gif ....kai pradėjau pinti sukosi galvoj mintis .." ir kokio bieso reikėjo tai pradėti ..." ....na gavosi , kas gavosi ....tortas gražiam jubiliejui smile.gif ...

Tortas šokoladinis su amaretu , pastilažas , plikyti lapukai , cipciuko masės gėlės .

user posted image

user posted image

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Merginos , aš visada būsiu namuose , išskyrus gal šeštadienio ir sekmadienio kai kures valandas ...... prašau pasiimti savo prekes kada tik norite ir galite 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 16 kovo 2010 - 09:27
cipciukai, tortas nuostabus. kaip visada. ir smagu kad jau su anukyte grįšit namo!
Atsakyti
Cipciuk, pasakiškas tortas thumbup.gif

O kaip jūs padarote tokią švelnią gėlių spalvą? Ar dažote masę iš karto ar jau gatavą gėlytę?
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2010 03 16, 01:12)
Jei neplanuoji mėtyti torto smile.gif, tai drąsiai dėk figūrėles ant torto. Klijuok kiaušinio baltymu, man asmeniškai tai geriausi klijai mirksiukas.gif

Ir aš apie baltymą galvojau tongue.gif

Cipciuk- fantastika, o jau jubiliejus kooooks blink.gif thumbup.gif Tai bent.... ax.gif


Mergučiai jūs naktim tortukų nesapnuojat....? g.gif Aš jau trečia naktis gėlytes dėlioju, o dieną į lubas pažiūrėjus dengimo masę matau ir kaip kraštai nelygiai apdengti lotuliukas.gif blink.gif Greičiau tas gimtadienis praeitų...ale po jo kitas gimtadienis ir spėju po jūsų konsultuoto šedevro man bus užsakymas dar vieną iškept- nukvaksiu visai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarė:): 16 kovo 2010 - 10:22
Cypciu, fantastika bigsmile.gif koks grožis wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 03 16, 10:19-->
QUOTE(Gintarėsmile.gif @ 2010 03 16, 10:19)

Mergučiai jūs naktim tortukų nesapnuojat....? g.gif Aš jau trečia naktis gėlytes dėlioju, o dieną į lubas pažiūrėjus dengimo masę matau ir kaip kraštai nelygiai apdengti  lotuliukas.gif  blink.gif

Man panašiai būdavo pradžioje, su laiku viskas praėjo smile.gif
Atsakyti
o Cipciuko krepselis bigsmile.gif nuostabus 4u.gif nezinociau nuo ko pradeti valgyti verysad.gif butu gaila pjauti

Jau man nuovargis nuo klientes praejo biggrin.gif tegul tik skaniai suvalgo torciuka.
Atsakyti