Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Labai ačiū, einu skaityt. 4u.gif
Olesta- perskaičiau iki 13 puslapio viską ir neradau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarė:): 15 kovo 2010 - 15:47
QUOTE(neramuole @ 2010 03 15, 08:39)
nedidelis tortukas, labai graziai mergaitei i darzeli, rafaelo svajone, gelytes ir dengimas is MMG


ar galėtumėt parodyti kaip atrodo tų gėlyčių formelė blush2.gif gal nežinau ko ieškot nes nerandu lietuviškose internetparduotuvėse doh.gif (o užsieniniuose nemoku naudotis tongue.gif )
Man labai gražiai taip papuoštas tortukas wub.gif ...
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2010 03 15, 17:10)
ar galėtumėt parodyti kaip atrodo tų gėlyčių formelė blush2.gif gal nežinau ko ieškot nes  nerandu lietuviškose internetparduotuvėse doh.gif (o užsieniniuose nemoku naudotis tongue.gif )
Man labai gražiai taip papuoštas tortukas  wub.gif ...

vakare nufotkinsiu ir imesiu i az mirksiukas.gif cia is vilton rinkinuko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neramuole: 15 kovo 2010 - 16:24
nerealus jusu visu tortai,tikros profes esat 4u.gif
atnesu ir as savo tortuka daryta mb trisdesimtciui,nieko ispudingo,bet visgi ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2010 03 15, 14:48)
nerealus jusu visu tortai,tikros profes esat 4u.gif
atnesu ir as savo tortuka daryta mb trisdesimtciui,nieko ispudingo,bet visgi ax.gif


thumbup.gif Labai gražu. O kas viduj, kas ant viršaus? Greit kolk bigsmile.gif
Ir į temą pargrįžk, žinai pati kokią smile.gif
Atsakyti


Dr.Oetker dažai kiek žinau būna visai skysti ne geliniai, praskystins Jums grietinėlę... na nebent Danijoj grietinėlė standesnė, nors kiek pamenu realiai tai nelabai ax.gif
[/quote]
ot tai rupuze zalioji verysad.gif kol i lt negrysiu jokiu zolyciu ant mano torto nebus cry.gif
Atsakyti
Gintarėsmile.gif 9 psl 104 žinutė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 03 15, 17:53)
thumbup.gif Labai gražu. O kas viduj, kas ant viršaus? Greit kolk bigsmile.gif
Ir į temą pargrįžk, žinai pati kokią smile.gif

pirmas aukstas napaleonas,antras aukstas morenginis 4u.gif abu nesigiriant nerealiai skanus.buvo 16zmoniu baliuj tortas beveik visas sprogo per 5minutes,o svere bendrai paemus tikrai daugiau nei 5kg doh.gif beje matei blanciko tk maxe gelyciu formeliu yra ir dar salia crafts parde yra ten irgi ziuriu nemazai ju uzvesta 4u.gif
as vis suskaitau kas ten pas jus darosi,bet ziuriu tiek nauju panelikiu,kad net nebedrasu ten terptis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dvynuke85: 15 kovo 2010 - 17:00
QUOTE(smelio.peda @ 2010 03 15, 17:58)
Gintarėsmile.gif 9 psl 104 žinutė  mirksiukas.gif

DIDELIS DĖKUI 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarė:): 15 kovo 2010 - 17:15
QUOTE(dvynuke85 @ 2010 03 15, 14:59)
pirmas aukstas napaleonas,antras aukstas morenginis 4u.gif abu nesigiriant nerealiai skanus.buvo 16zmoniu baliuj tortas beveik visas sprogo per 5minutes,o svere bendrai paemus tikrai daugiau nei 5kg doh.gif beje matei blanciko tk maxe gelyciu formeliu yra ir dar salia crafts parde yra ten irgi ziuriu nemazai ju uzvesta 4u.gif
as vis suskaitau kas ten pas jus darosi,bet ziuriu tiek nauju panelikiu,kad net nebedrasu ten terptis blush2.gif

O viršus MMG? Gėlės gyvos?
O reiks nueit į TkMaxx. Ačiū. Aš tik Homecare and more Wilton blėkų papirkau už pusė kainos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 03 15, 18:08)
O viršus MMG? Gėlės gyvos?
O reiks nueit į TkMaxx. Ačiū. Aš tik Homecare and more Wilton blėkų papirkau už pusė kainos thumbup.gif

virsuj naudojau ready to roll icing,geles gyvos nes pritrukau laiko darytom.be to bandziau daryt ta sokoladine mase gelem ir virsuj,bet ji man gavosi per kieta uz tai teko griebtis sitos pirktines.nesupratau kodel g.gif jus tikra medu dedat ar dirbtini?
Atsakyti
Sakykit mamukai, va prisidariau cukrinių meškučių, kačiukų ir t.t., dabar suku galvą ar 100 km. kelionei geriau juos vežtis dėžutėj minkštai susuktus ir dekoruot vietoj ar bandyt klijuot- gal atlaikys...?(mūsų amortizatoriai mašinos ojjjj jau nekokie )Kuo klijuojat cukrų prie cukraus?na kad dėl kelių patepimų neplakt litro kokios nors masės, ir kad valgoma paskui būtų(momentu netepsiu gi ) lotuliukas.gif
Atsakyti