Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

As grietinele skystais tik ir tedazau,nes kitokiu neturiu
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2010 03 14, 15:43)
As grietinele skystais tik ir tedazau,nes kitokiu neturiu

dekui,bandysiu dazyt... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kepejele @ 2010 03 14, 14:50)
dekui,bandysiu dazyt... 4u.gif

tik standiklio nepamiršk tada jau.... žiūrint kokio skystumo tie dažai nepaminėjai 4u.gif tai vat kad su ta puokšte, gražumo gražu, bet plikytis tešlos lapeliai sakyčiau netinkamas variantas, va kokie marcipaniniai - TAIp, jie minkšti, gerai pjaunasi....arba dar idėja, lapus gi galima su antgaliu išspausti iš bezė, grietinėlės, sviestinio kremo, tada ir su pjaustymu problemos nebus ....
Atsakyti
oi oi kokių grožių čia pridėjot thumbup.gif
cipciuko naktinis darbas be komentarų thumbup.gif
gitules puokštytė ir kiti labai gražūs thumbup.gif

o pas mane tiesiog nevykėliai šį kartą... nu kažkoks košmaras su puošimu buvo tądien doh.gif neturėjau laiko, skubėjau, o MMG taip trūkinėjo, kelis kartus klojau ant mašinos, bet vis nesisekė, tad teko daryt per naujo neapsikentus. vėliau jau darant kitą tortą, gal keturis kartus bandžiau boružę nulipdyt, nu niekaip nesisekė, kažkoks košmaras unsure.gif ir dar šiandien turėjau pabaigt puošti uošvio tortą, bet sūnus susirgo, negalėjau nubėgt produktų iki parduotuvės, tai teko esamus šaldytuvo resursus naudot ir suktis iš padėties, pilnai neužteko, todėl biški matosi biskvitas doh.gif cool.gif
taigi,mano nevykėliai:

pirmasis- snikersas, MMG
user posted image

antrasis- medutis MMG
user posted image

trečiasis- juodas miškas, grietinėlė, sviestinis kremas (nieko kito negalėjau sugalvot), papuošimai MMG
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglis2: 14 kovo 2010 - 15:23
Spyglis2-puikiai issisukai,man tas su bitute wub.gif
Atsakyti
[quote=Cipciukas,2010 03 13, 12:55]
.... nes padarytas stresinėje būsenoje , sužinojau , kad reikalingas vakar 23.30 .... o reikalingas šendienos rytui blink.gif , na pusvalandis kol atsipeikėjau ,

Keisti žmonės tie kiniečiai - vidury nakties tortą sugalvojo užsisakyti.... blink.gif
O pats tortas tai nuostabus.
Atsakyti
Mergaites,o transportuojant tortus su sokoladine tvorele,ji gerai laikosi,nesubyra?namie valgyt tai suprantu,istraukei ir grazu,o jei masina vezti reikia,ir tortas dar padetas be prieziuros,kazin is tos tvoreles neliks skutai???
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 03 14, 15:14)
Mergaites,o transportuojant tortus su sokoladine tvorele,ji gerai laikosi,nesubyra?namie valgyt tai suprantu,istraukei ir grazu,o jei masina vezti reikia,ir tortas dar padetas be prieziuros,kazin is tos tvoreles neliks skutai???

Kiek esu darius, niekas nesake, kad suluzo.....gi neskraido tas tortas....
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 03 14, 18:14)
Mergaites,o transportuojant tortus su sokoladine tvorele,ji gerai laikosi,nesubyra?namie valgyt tai suprantu,istraukei ir grazu,o jei masina vezti reikia,ir tortas dar padetas be prieziuros,kazin is tos tvoreles neliks skutai???


aš irgi paskutinį su tvorele dariau, tvirta ir graži tveorelė gavos, ir vežiau nieko visiškai nenutiko
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2010 03 08, 23:02)
mano pirmasis kempiniukas, laukiu kritikos ir patarimu  ax.gif

user posted image

Vau koks grazus Tavo torciukas!!!
Atsakyti
Jeigu kam reikia tai dabar maksimoj Dan Sukker pudra kazkur po 2,5 lt.
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 03 13, 15:37)
Laabai, grazu 4u.gif . Norejau paklaust is kokios mases rozes darytos, tokie ploni ploni lapeliai



lyg tai iš pastilažo šy syky...... ax.gif kokios man lieka mases,iš tokios darau geles...dazniausiai pastilazas,cukrine mase arba MMG

BET KOKIOS ŠAUNUOLES VISOS....LABAI LABAI YSTRIGO TA PUOKŠTE-TORTAS.....SUPER
Atsakyti