Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

as is tu ,kurios tik stebi,skaito,grozisi,bet tiek uzdege mane tortu grozis,kad ir pati bandau(seimyna,jau raukosi,pamacius nauja torta biggrin.gif )
Trapios teslos tortas su dziovintais vaisiais,MMG aciu Olestai uz patarimus del mmg,si karta gavosi tikrai labai gera ir nukopinau ideja torto-dovaneles blush2.gif
Papildyta:
dariau torta is puses normos,gavosi 4 kg gigantas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites.

Super grozis pas Jus cia.
Cipciuko tortai, tai tiesiog tobulumo isikunijimai 4u.gif . Super grazu, isbaigta. Sveikatytes anukytei.
MeGu, gvazdikai labai labai
mazuliux, super, saunuole, labai grazus tortas. Cipciuko grazus ir tavo grazus
Kirbe, kokios rozes bigsmile.gif
Migle79, ryskus, vaikiskas tortas
Olestuk, darbstuole tu musu, figureles kuo toliau tuo graziau
Angel1203, labai graziai patobulinai torta
Bomba, sveikinu su pirmu, ir tikiuosi ne paskutiniu blynu biggrin.gif

Ka cia dar pagirt g.gif Visos saunuoles bigsmile.gif

****************

Atvelku zuvi lotuliukas.gif

user posted image

O cia jau su zveju

user posted image

Torto ideja ne mano.
Viduje trapios teskos tortas, MMG, dekoravimo gelis
Atsakyti
super tortas asseni smile.gif žuvis su žveju kaip gyvi smile.gif
Atsakyti
mmmmmm, jooooooo, aš be žodžių, skaunaus torto privalgius ir nuo Jūsų visų popietės tortų apšalus sėdžiu - nu SUPER, ką čia bepridursi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 03 13, 21:12)
Sveikos, mergaites.



****************

Atvelku zuvi lotuliukas.gif


Torto ideja ne mano.
Viduje trapios teskos tortas, MMG, dekoravimo gelis

Asseni ,jusu tortai nepakartojami,visi originalus,issiskiriantys,nepaprastai kruopsciai ir su meile padaryti 4u.gif
Atsakyti
Oi,mergaites,kaaaaaip grazu,nuos zuvies apsalus sedziu mega_shok.gif
Atsakyti
Oho, tikras graziu tortu paradas bigsmile.gif
Cipciuk, dar akys neatsigauna nuo to ekstrinio bigsmile.gif Nieko sau per toki trumpa laika toks sedevras, imkit 4u.gif Anukytei sveikatytes 4u.gif
MeGu, gvazdikai kokie, mmmm wub.gif
Kirbe, grazu 4u.gif
Bomba, tikrai normalus pirmasis blynas, lauksim daugiau bigsmile.gif 4u.gif
Angel, as be zodziu suuuuuper thumbup.gif bigsmile.gif
Asseni, kaip visada thumbup.gif
Mazuliuks, laaabai grazu 4u.gif
Olesta, taviskis taip skaniai atrodo, kaip uzsimaniau toooorto rolleyes.gif O kaip sokolada taip subangavai graziai?

Medutis su riesutais, MMG:

user posted image

Stiklo sukes, puosta grietinele ( iki graziu dzibuku, ooooi kiek dar praktikos reikia doh.gif ):

user posted image

Medutis, MMG, pastilazas:

user posted image
Atsakyti
ooo, oooo, ooohoho, paskutinis koks įdomus thumbup.gif šauniai padirbėjai 4u.gif

šokolado ėmiau 2 plyteles juodo, ant garų vonelės dėjau 4 valgomus šaukštus grietinėlės, 2 šaukštus sviesto, ištirpinau, užpyliau ant biskvito viršutinio, išlyginau, o paskui nuo centro link kraštų braukiau linijas ir viskas ax.gif skonis to torto nerealus, dar teta sako, Tu atpjauk mums po gabaliuką visiems, o visa kita vežkis namo, pasikviesi ką nors pabaigsit, patikėkit, vos pjūvį vieną išgelbėjau ir plotelį po rožėmis parvežiau namo vyrui paragauti, sprogo ore thumbup.gif bus mano vienas mėgstamiausių tortukų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 14, 09:48)
ooo, oooo, ooohoho, paskutinis koks įdomus  thumbup.gif  šauniai padirbėjai  4u.gif

šokolado ėmiau 2 plyteles juodo, ant garų vonelės dėjau 4 valgomus šaukštus grietinėlės, 2 šaukštus sviesto, ištirpinau, užpyliau ant biskvito viršutinio, išlyginau, o paskui nuo centro link kraštų braukiau linijas ir viskas  ax.gif skonis to torto nerealus, dar teta sako, Tu atpjauk mums po gabaliuką visiems, o visa kita vežkis namo, pasikviesi ką nors pabaigsit, patikėkit, vos pjūvį vieną išgelbėjau ir plotelį po rožėmis parvežiau namo vyrui paragauti, sprogo ore  thumbup.gif bus mano vienas mėgstamiausių tortukų  ax.gif

Aciuuuu aciuks.gif Kita karta desiu biski daugiau gelyciu ir sonus taip pat apdesiu lapeliais, ne tik virsu. Bet kaip pabandymui gerai gavosi, man paciai irgi patiko blush-anim-cl.gif

O ta tortuka reiks isbandyt, issisaugojau smile.gif
Atsakyti
Medutis,mmg
user posted image

Asseni,zuvis labai tikroviska
Gitule,saunuole,puokste ypac grazi labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jonė*: 14 kovo 2010 - 13:20
QUOTE(gitule @ 2010 03 14, 13:19)
Aciuuuu aciuks.gif Kita karta desiu biski daugiau gelyciu ir sonus taip pat apdesiu lapeliais, ne tik virsu. Bet kaip pabandymui gerai gavosi, man paciai irgi patiko blush-anim-cl.gif

O ta tortuka reiks isbandyt, issisaugojau  smile.gif


puokštė super, aš ir norėjau paklausti kuo šonai daryti, tai dabar susibalamutinau, ir nebežinau kokį daryt savaitgaliui. šitas liuksiškas, nes mama nešasi tortą vietoj gėlių, o šitas tortas puokštė nuostabus. galvoju gal šitą reik, lapelių iš plikytos tešlos prisigamint ir labai puiku viskas
Atsakyti


Medutis, MMG, pastilazas:

user posted image
[/quote]
o kaip toki atpjauti? g.gif ideja nuostabi,bet ar patogus vartojimui? g.gif
Papildyta:
ir dar...ar galima i grietinele pilti skystu dazu norint dzipuot torta? g.gif deja tik tokiu turiu ax.gif
Atsakyti