Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE
cia naujove,uzsieny buna pirkt bigsmile.gif

Mmergyte doh.gif kokia cia tau naujove uzsisakiau jau jo pries kaledas fainas daigtas toks kaip smelis tik saldus thumbup.gif ir nedaug kainuoja


Miskouoga super katinu gimtadienis labai grazus ir labai tvarkingas tortulis

meskius thumbup.gif masinyte 4u.gif saunuole

Monyte labai saunu kad taip aktyviai seki sia tema ir dalyvauji pokalbiuose, bet jai galetum savo parasa rodyti reciau butu labai malonu nes tas raudonas plevesuojantis pasijonis jau mane pradeda erzinti ir jis uzima laaaaabai daug vietos o kadangi tu atsakineji i kiekviena zinute tai RAUDONA spalva pasidare dominuojanti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angel1203: 07 kovo 2010 - 23:46
QUOTE(monyte @ 2010 03 07, 22:17)
O tai valgomas smelis,tai ne trupiniai?  biggrin.gif

Fainuoliai tortukai jusu  wub.gif 

O as nusivyliau tokiu meducio papuosimu  verysad.gif  ,daugiau niekada taip nepuosiu  schmoll.gif  ,ziureti i toki torta gal ir grazu,nu,bet jau valgyti  doh.gif  ,skonis meducio,lyg prie meducio nebutu gulejes schmoll.gif  Po to kai as pati tik is vidaus pradejau torta krapstyti ir valgyti,tada ir draugai taip eme daryti... Absoliuciai nesiderina ta apdengimo mase su tuo kas viduje ... feeeee... Pradzioj dar vaikai ta mase valge,bet paskui ir jiems sirdys apsalo,tai kas liko tas i siukslyne iskeliavo . Geriau as ismoksiu kaip nors graziai ,kad ir  su trafaretu,meduti trupiniais apibarstyti  g.gif


Skaitau ir niekap nesuprantu .... kam daryti kitos recepto tortą , jei tamsta turite savajį .... tuo labiau , kad Cipciukas aiškiai pasakė kiek medaus dedasi , jei turite savo receptą pilkite , kad ir litrą , be to mažiau peikusi kitų darbus ir receptus , galėtumėte įnešti į forumą ir savo vieną kitą receptą .

Valgiau keletos merginų darytus tortus su mase , ne paukščių pienas , bet kad taip išpeikti ir išmesti - nebuvo , pusei svečių ji buvo ne ką prastesnė nei torto vidus ...kiekvienas turime savo skonį .

O paskaičius jūsų žinutes ( kaip bendraujate ) .... matosi , kad stokojate kultūros .




Atsakyti
stai ir mano tortukai:

user posted image
user posted image
user posted image

na ,o uz spalvas labai atsiprasau
Atsakyti
JAV, mieloji, labai faini torčiukai, tvarkingi labai, sakyk Tu man antras tortas, kokia spalva jis dažytas, nu labai įdomi spalva, net labai bigsmile.gif šaunuolė, gražu thumbup.gif tas antras man pastrigo thumbup.gif


MOTERYS, MAMOS, MERGINOS ČIUPKIT PO VIENĄ
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 08 kovo 2010 - 08:06
Jav,labai grazu,super :4u:Ypac dovaneles imk ir isvyniok
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jonė*: 08 kovo 2010 - 08:08
jav,sauniai padirbejot,tortai nuostabus bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyrimus blush2.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(meskius @ 2010 03 07, 23:06)
Miskouoga, man netgi labai, labai. Katinukai labai dailus. Kaip sakoma, turi tam skirtas rankas, tai ir nauduokis tuo 4u.gif . Turet visi tokias nori, bet......darai , darai ir snipstas. Po siandieninio savo torto tikrai sukratau , kad maniskes kreivokos




visai grazus tortukas.. tas kas toki gaus - bus maloniai nustebintas smile.gif O igudziai ateina per metus biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes,
norejau paklausti:vakar dariau gelytes is "frutelos"is kart uzdejau ant torto ir i saldytuva,ziuriu siandien visai isvaizdos neteke gelytes.ka ne taip dariau?
Atsakyti
Olesta ,ačiu už gelytes.....imu viena.... ax.gif
Jav ,tikrai šaunus tortai...labai tvarkingi ir gražus
miškouoga ,jau kos fainas su katiniukais...10 balu.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(2jolitka @ 2010 03 08, 09:11)
sveikutes,
norejau paklausti:vakar dariau gelytes is "frutelos"is kart uzdejau ant torto ir i saldytuva,ziuriu siandien visai isvaizdos neteke gelytes.ka ne taip dariau?


Nereikia dėti ant torto , jei jis stovi per naktį , kad ir šaldytuve , ryte galima tai padaryti .



Atsakyti
Kirbe, Olesta - dekui mergytes uz ivertinima 4u.gif

Olestuk - ciumpu viena geliuka ir lekiu tortukus dalinti biggrin.gif
Miskouoga - lb grazus tortukas su kaciukais.
JAV - visi tortai nuostabus, man pirmasis lb lb. Kuom dengta?
Atsakyti