Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

snikeris gi tvirtas, daug nelaistyk ir liuks bus....vieną ant kito dėk jau susistovėjusius ir laikysis kuo puikiausiai....

atnešu naminuką Tailandietiškų bananų tortą, nuimsim skoninę prabą taip sakant ax.gif šokoladas, grietinėlė, MMG

user posted image
Atsakyti
Ačiū OLESTA. Snikersą jau įsispecinau, gaunas liuks. Tik ar čia man taip ar .... Kuo ilgiau stovi tas tortas, tuo skanesnis g.gif Šį kartą dar jį kepsiu, po to reikia lipt tobulėjimo laipteliais, kitus mokintis, ne tik vieną rūšį tongue.gif Kas darėt, kurį iš Tiramisu rekomenduotumėt? Radau kelis variantus.
OLESTA labai dailiai šokolado bangas padarei. Jei teisingai pavadinau blush2.gif Atrodo liuks.
Atsakyti
Snikersas tai taip, skaniausias 3-5 parą 4u.gif ačiū, suvalgysim jas vakarop ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 03 13, 13:39)
Ačiū OLESTA. Snikersą jau įsispecinau, gaunas liuks. Tik ar čia man taip ar .... Kuo ilgiau stovi tas tortas, tuo skanesnis g.gif Šį kartą dar jį kepsiu, po to reikia lipt tobulėjimo laipteliais, kitus mokintis, ne tik vieną rūšį tongue.gif Kas darėt, kurį iš Tiramisu rekomenduotumėt? Radau kelis variantus.
OLESTA  labai dailiai šokolado bangas padarei. Jei teisingai pavadinau blush2.gif  Atrodo liuks.

kepiau bendradarbiui snicersa,tai sake ant ketvirtos dienos skonis tiesiog superinis buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 03 13, 10:59)
Labas rytas...tikrai geros žinios iš ryto.....ačiu Cipciuk......susiskambinsim ir susitarsim viska.....

tortas jubiliejui...praše raudona ir balta spalvos,kad butu....
apačioje Juodas miškas,viršuj mano medutis...dengta MMG.....
user posted image
user posted image

Laabai, grazu 4u.gif . Norejau paklaust is kokios mases rozes darytos, tokie ploni ploni lapeliai
Papildyta:
QUOTE(Cipciukas @ 2010 03 13, 12:55)
Įmetu na dabar manau tikrai paskutinį  doh.gif .... nes padarytas stresinėje būsenoje , sužinojau , kad reikalingas vakar 23.30 .... o reikalingas šendienos rytui  blink.gif , na pusvalandis kol atsipeikėjau , ir visiškai baiktas buvo ( pradėtas nuo apskrito nulio 0 ...) 5.30  ryto ...žodžiu darant jį gale savijauta buvo ne kokia , oi nekokia  schmoll.gif ....rezultatas .

Apatinis ŠOKOLADINIS  , viršutinis MEDUTIS  , pastilažas , gėlės iš spec, masės gėlėms , lapeliai plikytos tešlos .

user posted image

user posted image

nu ka- vos sirdis nesustojo lotuliukas.gif graaaaazu......
Atsakyti
Merginos, visų tortai nuostabūs thumbup.gif

Mano pirmieji teletabiai:

user posted image

Viduje - medaus tortas, papuošimai - pastilažas, bezė.
Atsakyti
Ateinu ir as su savo torciuku, ismeginau "Juodasis miskas", viskas MMG.
Pirma diena valgiau, tai buvo labai saldus, jau galvojau nepatiks, bet kita diena jau visai nieko buvo.

Puosiau paprastai, nes norejau ismeginti MMG mase, man ji ne labai patiko, labai jau saldu o gelytes labai kietos gavosi, tai primena senus tarybinius laikus kaip parduotuvese pirkdavom tortus thumbup.gif

user posted image
Kirbe grazus torciukas, o jau geliu spalva mmmmmmmm
Cipciukas naktimis skaito knygas ir rezultata atnese i SM thumbup.gif grazu
Migle 79 teletabiai kaip is TV islipe thumbup.gif
Atsakyti
Pirmas aukštas biskvitas su persikinių jogurtų ir persikais. Antras aukštas biskvitas su grietinėle ir žėlė gabaliukais. Puošta pastilažu ir aisingo truputis.

user posted image]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeGu: 13 kovo 2010 - 16:56
megu,grazesniu gvazdiku turbut nemaciau bigsmile.gif labai grazu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MeGu @ 2010 03 13, 16:54)
Pirmas aukštas biskvitas su persikinių jogurtų ir persikais. Antras aukštas biskvitas su grietinėle ir žėlė gabaliukais. Puošta pastilažu ir aisingo truputis.




Labai grazus tortas.. Koks puikus dizainas, spalvos, kaip lygiai uzdengtas biggrin.gif as suzaveta 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Gavau infarkta po tokiu visu groziu doh.gif wub.gif Nuostabu mergytes, tikrai mirksiukas.gif

Cipciuk, anukytei daug daug sveikateles 4u.gif

Na, ir vienas mano kurinukas jaunai panelei ax.gif Bandziau kopijuoti Cipciuko pirmaji su drugeliais, zinoma, ne taip grazu, bet buvau visai patenkinta blush2.gif
Balti ir kakaviniai biskvitai, pertepti grietineles - rududu kremu, i viena sluoksni ideta pjaustyto banano. Dengta MMG rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2010 03 13, 17:41)
megu,grazesniu gvazdiku turbut nemaciau bigsmile.gif labai grazu thumbup.gif  wub.gif



QUOTE(kice @ 2010 03 13, 19:22)
Labai grazus tortas.. Koks puikus dizainas, spalvos, kaip lygiai uzdengtas biggrin.gif as suzaveta  4u.gif



Ačiū! ax.gif
Atsakyti