Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Lion @ 2010 03 12, 18:47)
Pabūsiu sekretore  biggrin.gif  LUKNYTEI gi  biggrin.gif



o as tai perskaiciau " dukrytei " doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 03 12, 15:14-->
QUOTE(sraigyte smile.gif @ 2010 03 12, 15:14)
o as tai perskaiciau " dukrytei "  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

As dar geriau buvau perskaicius "suknytei" lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

tortas šokoladinis,dengta pastilažu ant grietineles.....,visas mases išbandžiau dengt ant grietinele aptepto torto ir viskas liuks....aišku vasara žiuresiu kas ir kaip.bet dabar jokiu problemu.....

Olesta ,nu bet figureles.... wub.gif mano rankos tam neskirtos....man niekaip neišeina tokias gražias padaryt..... verysad.gif reiks atvažiuot y kursus.... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kirbe: 12 kovo 2010 - 17:55
nu stai tas mano pirmas blynas (jauciu ir paskutinis lotuliukas.gif nebent kitamet vel per vaiku gimtadieni isprasys ax.gif)

cipsiuko medutis su grietineles ir grietines kremu su zele gabaliukais, apteptas sviestiniu kremu, puostas vien tik saldainine mase , vietoje dazu naudojant spalvotus papuosimus doh.gif

user posted image
user posted image

na ir mano nesekmes ir pastebejimai-
1. gal as nemokejau gerai islyginti su tuo sviestu, bet ten kur i krasteli islindo zele, saldainiu mase patirpo (viena skylute net foto matosi)
2. labai bijojau kad neuzteks zalios mases, tai iskociojau per plonai , todel nedenge graziai doh.gif
3. is tos mases lipdyti labai labai sunku, nes ji arba per kieta, arba nelaikanti formos ir limpanti prie ranku. pvz balionai linko ilgai ilgai...
4. KAIP reikia sujungti ta juosta apacioje kad grazu butu jei banto nededam ? g.gif

apie masinytes tai patyliu blush2.gif nu nemokam mes lipdyyti visiskai, pasiziurejus i jusu grazias figureles isivaizdau kad kas nors gausis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bomba: 12 kovo 2010 - 20:26
QUOTE(Bomba @ 2010 03 12, 20:22)
nu stai tas mano pirmas blynas (jauciu ir paskutinis  lotuliukas.gif nebent kitamet vel per vaiku gimtadieni  isprasys ax.gif)



na kodel pirmas ir paskutinis......kaip pirmam kartui visai neblogai.....tortas jau visdelto papuostas ir visai gražiai....klaidas matai pati,tad kuo daugiau darysi ,tuo bus geriau ir gražiau.....o
o šiaip šaunu....visgi pačios gamintas ir puoštas torčiukas..... 4u.gif
Atsakyti
mano rankos tokios pačios kaip ir Jūsų visų 4u.gif


o kas toms mašinoms, jei eina atskirt, kad gaisrinė, ta manau viskas normal, a manai, kad mes nuo pat pirmo torto šedevrus darom, aš jau metus laiko kas savaitgalį mokausi kažko naujo 4u.gif nenuleisk rankų, juolab kad tikrai tortukas visai smagus, kitą kartą jau žinosi proporcijas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 03 12, 20:22)
4. KAIP reikia sujungti ta juosta apacioje kad grazu butu jei banto nededam ?  g.gif

As tai paslapinciau peili po karstu vandeniu ir juo siltu ir slapiu braukyciau ta vieta kol kaip imanoma maziau matytusi sudurimas.Taip taisiau itrukima kai uzdengiau torta,visai neblogai uzsiglaiste.Gal tik juostele reiktu siek tiek viena ant kitos uzleisti,arba uzdeti lopineli mases ir glaistyti i abi puses.
O tu visai neblogai padirbejai,svarbiausia igavai praktikos.Tik nenuleisk ranku,tobuleti VISADA ir VISIEMS yra kur 4u.gif
Atsakyti
Oi mergytės , šaunuolytės ....kad užderėjo tortukų bigsmile.gif ...ir kokių gražių bigsmile.gif ....na kirbes pimpiliuks pranoko visų thumbup.gif ...macnas toks ...tep sakant nail.gif ...

-------------------------------------------------------------------------------------------

Maniškis ...paskutinis šią savaitę ( taip manau g.gif ) ....

Kam skirtas aišku .

Persikinis tortukas ( pastilažas , aisingas , cipciuko cukrinės gėlytės , peteliškės ) ....

user posted image

user posted image

-----------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio merginos .....atvežė stovus tortams ....gera naujia biggrin.gif .... ne visus - bloga naujiena verysad.gif ...

Kaip paeiliui gavau žinutes , kas nori , toms ir bus ....

Olesta ...
RiMami ....
kirbe....
Musske ...
neramuolė...
kutvela...
mmergyte...
egleijk...
rekaliuke...
mazuliux....


10 gavau ( kol kas ) ..... po 35 litus ( kas netiki važiuokite į bazę ir klauskite ...11 sandelys ) .....nepykite , kad neteko ( kol kas ) kitoms ....tiesiog taip sąžinė sako : kas pirmos parašė toms ir bus . 4u.gif...ką netenkina 5 litų pabrangimas , perleiskite kitoms .

Į namus man atveš pirmadienį .... trečiadienį iš ryto , gulu į ligoninę ( su anūkyte ) ...kiek gulėsiu - nežinau , būtų labai gerai , kad iki to laiko jie iš manęs iškeliautų .... kas kaip pasiimate , rašote į skaipą arba AŽ .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 12 kovo 2010 - 22:55
aciu uz paguodos zodzius 4u.gif
o kas cia per stovai tokie ? blush2.gif
Atsakyti
Kokia laimė neprašyta nuo pat ryto dėl stovų thumbup.gif o dėl anūkėlės labai gaila doh.gif imkit balionėlį ir nesirkit 4u.gif tuoj mąstysim kaip pasiimt.... mes su Neramuole koperuosimės tai čia faktas 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas...tikrai geros žinios iš ryto.....ačiu Cipciuk......susiskambinsim ir susitarsim viska.....

tortas jubiliejui...praše raudona ir balta spalvos,kad butu....
apačioje Juodas miškas,viršuj mano medutis...dengta MMG.....
user posted image
user posted image
Atsakyti
WOW wub.gif wub.gif wub.gif KOKS FAINAS thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti