Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Olesta,labai grazu,kiek kg beze prisiplakei,kad jau pavyko???? lotuliukas.gif
Atsakyti
nesvėriau lotuliukas.gif iš trijų baltymų, iš pirmo karto thumbup.gif užteko abiems tortams ir gėlyčių viduriukams ax.gif visi labai patenkinti ir aš tame tarpe ax.gif dar vienas liko papuošti, ir svarstau ar tik ne su bezė ir papuošus, nors ten varškė, želė gabaliukai viduj g.gif

Cipciuk, pasikalbam, kas parašyta ant seilinuko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 12 kovo 2010 - 16:39
Labutis.Cipsiuk,jetau koks grazus tas tortas-seilinukas,labbbbaaai wub.gif
olesta,kaip tau gaunas tos figureles tokios grazios?o krepseli dariau irgi is pastiliazo,bet man gerai nesukietejo ir suluzo :(galvojau gal is kitos kokios mases daryt g.gif nu tortai fantastiski!
Kirbe,tas su lova, tai geras!maniskis sunus isputes akis ziurejo,mat tas vyriuks nuogas parupo lotuliukas.gif
Atsakyti
Olesta, tas su krepesliu jau toks sirdziai mielas... wub.gif visi grazus, bet sis....
Atsakyti
Vinesa, dariau iš pastiliažo, džiovinau gal tris dienas, žodžiu padariau savaitės pradžioje. Iš pradžių džiovinau , o vakar dėjau masės gabaliuką į vidų, kaip pakylą, tada ant jo aisingo lapelius, ant aisingo gėlytes

persiprašau, iškraipė visą puslapį foto per didelė, bandau iš naujo

user posted image

gal per ploną padarei, gal; kažkokį vidų šlapesnio įdėjai, pastiliažas šiaip sau nelūžta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 12 kovo 2010 - 16:50
merginos , jau aš nervintis pradedu visų tortukai vienas už kitą gražesni wub.gif , o man dievulis fantazijos ir supratimo kas gražu pagailėjo doh.gif

man klausimas ramybės neduoda jei medutį bandyčiau pastilažu ant grietinėlės dengt ar visai šnipštas gausis g.gif , kad su mmg ant grietinėlės dengiat tai skaičiau , ne sau kepsiu tai taip nesinorėtų prisidirbt blush2.gif ax.gif
dėkui 4u.gif
Atsakyti
nu va, o as ... o as... siandien supratau, kad tortu puosimams ne tiems, kurie visiskai neturi meniniu sugebejimu ir kuriu abejos rankos kairios doh.gif unsure.gif

ziuriu i cipciuko figureles ir prisimenu kaip mes siandien bandem masinytes lipdytu, nu katarstrofa kazkokia doh.gif gal reikejo su plastilinu pasitreniruoti lotuliukas.gif o gal saldainiu mase nelabai tam tinkama? nes ji arba kietoka arba per lipni ir prie pirstu limpa, o gal irankiu visokiu reikia ?
zodziu, rezultata ryt, sakiau idesiu vien del to, kad isklausiusi jusu juoka nebenoreciau daugiau tuo uzsiimti ir negadinciau produktu lotuliukas.gif

p.s. aciu dievui mus uzpuole ligos, todel gimtadieni nukeliamas neribotam laikui, taigi sita torta naudosim tik savo rate blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 12, 15:30)
Cipciuk, pasikalbam, kas parašyta ant seilinuko  g.gif

Pabūsiu sekretore biggrin.gif LUKNYTEI gi biggrin.gif
Atsakyti
aš jau esu minėjusi...... jeigu tortą sutepat subrandinat, duodat lygiai grietinėlei sustingti, pastiliažu dengti yra saugu 4u.gif 4u.gif 4u.gif KOL NEKARŠTAS METŲ LAIKAS.....

mašinyčių lipdymui saldaininė masė netinkama 4u.gif rinkitės pastiliažą, MMg, o dar geriau marcipaną lipdymui 4u.gif


ačiū, ačiū visoms 4u.gif
Atsakyti
Olesta,zinok gal pastiliazas man tada gavos kazkoks ne toks,nes mazai turejau tos gerosios cukrau pudros,o iskociojus buvau ne plonai,ir savaite dziuvo.bet kai bandziau rankena det suluzo ji.ziuriu tu iskart prilipdei,ane?
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 12, 17:53)
aš jau esu minėjusi...... jeigu tortą sutepat subrandinat, duodat lygiai grietinėlei sustingti, pastiliažu dengti yra saugu  4u.gif  4u.gif  4u.gif KOL NEKARŠTAS METŲ LAIKAS.....



ačiū ačiū 4u.gif 4u.gif Olesta wub.gif
man kažkaip taip ne prie širdies tas sviestinis kremas , kai medučio pertepimas grietinėlė , dabar būsiu rami smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vinesa @ 2010 03 12, 16:57)
Olesta,zinok gal pastiliazas man tada gavos kazkoks ne toks,nes mazai turejau tos gerosios cukrau pudros,o iskociojus buvau ne plonai,ir savaite dziuvo.bet kai bandziau rankena det suluzo ji.ziuriu tu iskart prilipdei,ane?

aš taip iš karto, padariau tą lopšelį, storis gal 3 mm, padariau įspaudus ant šonų ir padžioviau, tada rankenytę iš karto, o kaip Tu paskiau bepritaikysi, jei bus sudžiūvus....ir pritvirtinti sunkiau, man pasirodė logiškiau suklijuoti iš karto, kad paskui nieko nebenulaužyt ax.gif
Atsakyti