Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

http://www.supermama...?...547196&st=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrine261: 11 kovo 2010 - 18:55
QUOTE(ausrine261 @ 2010 03 11, 20:51)




aciu aciu aciu 4u.gif kazkaip as pati, varna, neradau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos ir sveiki 4u.gif
Su švente visus lithuania.gif

bigsmile.gif koks grožis Cipciuko, tas meškiukas su zuikiu tai išvis thumbup.gif

Įkelsiu ir aš kelis

user posted image

Rafaelo, medutis, MMG

user posted image

Vaisinis jogurtinis, MMG

user posted image

Otelas, MMG

Atsakyti
Labas vakaras visoms auksarankems,
jusu rankomis kuriami sedevrai,tai truksta zodziu,o profiu darbeliai,tai galima kaip sako is klumpiu isvirst.. mano seima klause ar isvis valgoma tai kas paveiksleliuose? smile.gif
as truputeli ir uzsikretus ta liga,noriu pasirodyt pirmaji savo blyna,cia namu vartojimui torciukas,dazu neturiu,tai sukuosi kaip galiu is padeties(gal greit jau cipciuko pagalba ir dazyt pradesiu 4u.gif )
Jums visoms uz nuostabius darbus 4u.gif
o cia mano BLYNAS...labai nesijuokit.. ax.gif
user posted image
Atsakyti
Merginos, gal kuri galėtumėte papasakoti kaip daroma žolytė, iš kokios masės ir ant kokio paviršiaus ją galima dengti?
Būsiu labai dėkinga 4u.gif
http://i37.photobuck...92/GITULE/2.jpg
Atsakyti
QUOTE(orbeta @ 2010 03 12, 03:12)
Merginos, gal kuri galėtumėte papasakoti kaip daroma žolytė, iš kokios masės ir ant kokio paviršiaus ją galima dengti?
Būsiu labai dėkinga 4u.gif
http://i37.photobuck...92/GITULE/2.jpg

plakta grietinėlė, bezė kremas, sviestinis Šarlot kremas (viršutinė papuošimų tema be komentarų - rasi visus receptus) 4u.gif

aš vakar dariau iš plaktos grietinėlės, žolytei pagaminti naudojamas specialus antgalis 233.... o čia mascarponės sūrio tortas su bananais, grietinėlė, riešutai, marcipanas, namelis - gabaliukas kekso, šokoladinė dengimo masė, gėlytės, drugelis - MMG..... atsiprašau už foto kokybę, spėjau pagauti vos kelis kadrus ir išsikrovė, tai jau nei spalvų tikrų nei vaizdo ryškaus doh.gif

user posted image

mano bandymas padaryti kaip mano vaikas sako „papūganus“ - viduje baltas biskvitas, grietinėlė, desertinė varškė su šokolado gabaliukais, persikai, ananasai.....

user posted image
Atsakyti
turiu klausimuka...o jei tortas su dauuuugggg varskes ir grietineles kremo kuom protingiausia butu ji puosti? g.gif
Papildyta:
nuostabus tortai,olesta thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit, nes antra diena ieskau SM ir nerandu - kaip pasigaminti ta mase mazu sausainiuku, meduoliuku ir meduoliniu nameliu puosimui? Tokia is cukraus pudros ir baltymo, kur gali raityti visiokius krengelius, o paskui isdziuva ir sukieteja, nezinau, kaip ji vadinasi nezinau, nes tik pradedu mokytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2010 03 12, 09:59)
Merginos, patarkit, nes antra diena ieskau SM ir nerandu - kaip pasigaminti ta mase mazu sausainiuku, meduoliuku ir meduoliniu nameliu puosimui? Tokia is cukraus pudros ir baltymo, kur gali raityti visiokius krengelius, o paskui isdziuva ir sukieteja,  nezinau, kaip ji vadinasi nezinau, nes tik pradedu mokytis  ax.gif

bijau apsirikti,bet ar ne beze turi omeny... g.gif as tai su ja puosiu kaledinius namelius..
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 11, 07:08)
kas klausėt dėl mascarponės sūrio[I] - sanitexe lietuviško Vilkyškių 77% 190 g indelis nepilni 4 lt.... ar 3,79 ar 3,89, perkant du pigiau, žodžiu kilogramo kaina 19,90, kai itališko kaina 28 lt/kg



O kaip jo skonis? Nes kai paragavau lietuviska rikota, tai dingo noras mascarpone bandyt .

QUOTE(zuliaska @ 2010 03 11, 10:11)
tai kad aš itališko nusiperku po 22lt kilas, tai manau normali kaina.


Kur cia uz tiek galima nusipirkt?


Atsakyti
QUOTE(kepejele @ 2010 03 12, 10:02)
bijau apsirikti,bet ar ne beze turi omeny... g.gif as tai su ja puosiu kaledinius namelius..


O beze ne per minksta, net kai ir isdziuva? Nenutrupa vos prisilietus? As turejau galvoj tokia kieta kieta cukrine mase.

...ir kas yra MMG? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuke: 12 kovo 2010 - 09:14
Olesta puikus tortukas su nameliu , kad ir spalvytės ne kokios ryškios ( kai tau neišeina ryškios , aš galiu pagelbėti , tai padarydama , tik man atsiūsk foto rolleyes.gif ) ...bet kaip sako naitas - pašnekam .... kas ant to tavo namuko , neįkertu g.gif ....?

-----------------------------------------------------------------------------------

O čia mano keli ...paprasti , bet gal ką atrasite panaudojimui ax.gif .

Medutis , pastilažas , cipciuko masės gėlytės , truputi beze ...

user posted image

user posted image

Barbė ....medutis su spalvota žele , beze , cipsiuko masės gėlytės ...

user posted image


Papildyta:
----------------------------------------------------------------------------------

Olestos tortukas , manau tokių spalvų ... blush2.gif


user posted image
Atsakyti