Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(RiMami @ 2010 03 10, 14:33)
Migle, simpatiškesnio ežiuko ko gero nesu mačius, šauniai pasidarbavai thumbup.gif ir pritariu merginoms, tikrai širdis plyštų, kai reiktų jį prapjauti unsure.gif

drinks_cheers.gif tobulas... nu prapjaut tai nebent nusukus-kad tos gražios akytės širdies nevertų wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos wub.gif

QUOTE(kirbe @ 2010 03 10, 14:37)
o kiek emei grietineles,kad užtektu apdzibuoti toky eziuka...nes manes irgi laukia,o as dar neapsisprendziu ar beze dzibuoti ar va ganasu kaip tu?niekad ganašu jokiu nedarius,todel nežinau kaip čia bus.....beze tai man jau yprastas reikalas..... irnesakyk.gif

Ėmiau 200 g grietinėlės ir 250 g šokolado, o reikėjo po 200 g ir grietinėlės ir šokolado smile.gif
Dariau ganašą pirmą kartą, neskaitant mano klaidų, kremas gavosi skanus ir juo lengva dirbti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2010 03 09, 15:26)
Meian ....pražuvėle , net ekrane šviesiau pasidarė  bigsmile.gif  išvydus tavo niką .... tortai kaip visada - pritrenkentys  wub.gif  wub.gif  wub.gif .... pora  copi  , jei nieko neturi prieš

Aišku, kad nieko, be abejo - kaip tik džiugu, kad mintis patiko

Nuostabus Jūsų paukštelis!

QUOTE(tute28 @ 2010 03 09, 15:29)
1 - Tai jei tavo masę kočiot, ten pilt karštą vandenį ir jis puikiai tiks?
2 - O tavo puslapiuką kai atradau, tai dažnai pažiūriu. Jau tie veidukai krikštynom ir leliukas ruriuką atkišęs, tai  thumbup.gif Negaliu atsižiūrėt. O kaip tokią odos spalvą išgaut?
3 - Tik sakyk ten pas tave įdėta tik po kelis tortus, ar aš nerandu Galėtum visus sudėt. Būtų į ką akis paganyt.

Labutis, ačiū už šiltus žodžius pirmiausia 4u.gif
1 - Taip, galima kočiot įsipylus vandens, tas papildomas svoris labai padeda. Tik vandens per karšto siūlau nenaudot (mielinei, medaus tešlai karštis liuks; o štai apdengimo masei per karštas vanduo negerai -- gali būt nebent šiltas).
2 - Šaunu, labai smagu girdėti ax.gif Dėl odos spalvos, tai galima kombinuoti oranžinę su geltona ir švelnia žalsva (raudonio nuėmimui) labai mažomis proporcijomis, arba naudoti pirktinę kūno spalvą (būna užvadinta "Skintone" arba "Flesh" spalva). Taip pat tinka ir "paprika" spalvos dažai.
3 - Per daug irgi negerai -- niekam nebeužteks kantrybės peržiūrinėti didelius kiekius... ir taip jau ten visko daug blush2.gif Kaip Wyslawa Szymborska rašė viename savo eilėraščių, "svarbu kokybė ir atranka" ax.gif Ai, o, be to, vienodų kepamų nefotkinu, tai nemaža dalis iškart atkrinta.

smile.gif+2010 03 09, 20:54-->
QUOTE(sraigyte smile.gif @ 2010 03 09, 20:54)
tai va, rodau savo boruzele 

Labai miela ir matosi, kad paruošta su didele meile wub.gif Tikras mamytės šedevriukas savo vaikui...

QUOTE(RiMami @ 2010 03 10, 10:48)
Meian, čiut prie monitoriaus neprisiklijavau, kol tavo visus naujus tortus apžiūrėjau karsta.gif nerealūs visi alei vieno user posted image barbės sijonas vėlyje besiplaikstantis labai paliko didelį įspūdį, o daaaar gi čia neparodei auksinių vestuvių torto - va ten tai tooooortas bigsmile.gif  o jau gėlių gražumas

Labai ačiū už tokius gražius žodžius wub.gif RiMami kaip visada -- koks bebūtų sezonas, ji miela kaip pavasario saulytė blush2.gif

Dėl to auksinių vestuvių... unsure.gif Negalima jo per daug rodyti dėl 2 priežasčių:
1- atvirai sakant, man dėl jo truputį gėda -- jame įsivėlę net 3 kompozicinės klaidos, kurių paprastai nedarau... nuvežus tortą, turėjau lygiai 7 minutes jį surinkti ir dingti, atrodė viskas ok, o vėliau pamačiau doh.gif
2- neturiu nei vienos žmoniškos nuotraukos, ir visur atrodo padrikos tos gėlės, kadangi padariau keturis kadrus iš skirtingų pusių išbėgdama ir visai nebuvo laiko jokioms "fotosesijoms", 2 iš 4 kadrų gavosi "išplaukę", o liko tai, kas liko...


Migle79, šaunūs ežiuko žandai

QUOTE(naitas @ 2010 03 10, 14:40)
Tegul bus pagarbintas notworthy.gif

Pakliūsi man kada į nagus... Tai bus Tau tyčiotis tongue.gif
Atsakyti
Stai ir mano tortas ax.gif Pirma syki gyvenime dariau torto dengimo mase. Prisipazinsiu, kad neteko iki siol net parduotuveje pirkti ar ragauti taip apdengto torto. Visada pirkdavau ar darydavau paprastai aplietus. Tad kai dariau tortuka tai net neisivaizdavau kokios konsistencijos turi buti ta mase, ar ja reikia labai plonai iskocioti ar ne.
Iskociojau kazkur 2mm storumo ir siandien ji jau kietut kietutele biggrin.gif Busiu kazka ne to pridirbusi doh.gif Seip ar taip, rytoj seimyna vistiek suvalgis.
Su artejancia kovo 11d visas 4u.gif
Tortas 'Nevezis' dengtas Meian mase ir piesta sokoladu (su tuo sokoladu tai irgi prasikeikiau: nekibo, nejo graziai nutraukti liniju)
user posted image
Atsakyti
Dovana broliui gimtadienio proga smile.gif

user posted image

Viduje snikersas, ant viršaus MMG (nereali masė thumbup.gif )
Atsakyti
QUOTE(bliuskė @ 2010 03 10, 19:09)
Dovana broliui gimtadienio proga smile.gif

Viduje snikersas, ant viršaus MMG (nereali masė  thumbup.gif )

Ojeeeeii BLIUSKE, dėl broliuko labai pasistengei thumbup.gif

MEIAN labai ačiū už išsamius paaiškinimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 10 kovo 2010 - 21:21
QUOTE(Migle79 @ 2010 03 10, 19:44)
Ačiū, merginos wub.gif
Ėmiau 200 g grietinėlės ir 250 g šokolado, o reikėjo po 200 g ir grietinėlės ir šokolado smile.gif
Dariau ganašą pirmą kartą, neskaitant mano klaidų, kremas gavosi skanus ir juo lengva dirbti bigsmile.gif

As ir turiu nakti priesaky galvojimo, ar beze ar ganasas, ne to ne to dar nebandziau g.gif
Atsakyti
ai negalvok, jei nesi čiupinėjus - bezas pigiau, bet opiau, gali gautis, gali nesigauti, tortą reikia tinkamai paruošti, kad nenučiuožtų, bet lengvas ir malonaus skonio smile.gif o ganašas riebus, skanus, saldus, visada turi gautis padaryti (na čia taip aš manau tongue.gif ) žiūrint koks tortas viduje ir kas prie jo labiau tinka.....ir jo reikia ne taip jau ir mažai .... taupumo sumetimais rinkčiausi bezė, kitais sumetimais rinkčiausi ganašą lotuliukas.gif jaučiu subalamūtijau visai bigsmile.gif

Migle79, džiaugiuosi, kad Tau nuostabiai pavyko ganašas, ežiukas fantastiškas thumbup.gif

kas klausėt dėl mascarponės sūrio[I] - sanitexe lietuviško Vilkyškių 77% 190 g indelis nepilni 4 lt.... ar 3,79 ar 3,89, perkant du pigiau, žodžiu kilogramo kaina 19,90, kai itališko kaina 28 lt/kg
Atsakyti
Sveikutės,niu ateinu ir aš su savo šedevru ax.gif tik nelabai koks kamuoliukas išėjo,ir galvojau teks tortuką daryti,bet teko daryti tinginuką(nes jubiliatas tortuką turi,nenorėjau,kad būtų du ax.gif ) ,šitaip aplibdžiau kokoso drožlėmis,truputėlį praktikos ir tortas manau gausis neblogai,tik va dar nenusprendžiu ar su gėlytėmis palikti,nes kažkaip man jos nesižiūri ax.gif
Ačiū Cipciukui už pagalbą 4u.gif 4u.gif 4u.gif (tik tokį bliudziuką turėjau) doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bitutė*: 11 kovo 2010 - 09:17
Meian, melage. Kuo cia leliu pridejai lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Super, be proto grazu. Jau mergaites, tai gyvos, mastancios, skraidancios. Super. Sauna tave ir vel matyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 11 kovo 2010 - 10:03
QUOTE(Migle79 @ 2010 03 10, 18:44)

Ėmiau 200 g grietinėlės ir 250 g šokolado, o reikėjo po 200 g ir grietinėlės ir šokolado smile.gif


ačiu....

QUOTE(Olesta @ 2010 03 11, 07:08)


kas klausėt dėl mascarponės sūrio[I] - sanitexe lietuviško Vilkyškių 77% 190 g indelis nepilni 4 lt.... ar 3,79 ar 3,89, perkant du pigiau, žodžiu kilogramo kaina 19,90, kai itališko kaina 28 lt/kg

šito surio ir Maximose yra......as perku viena indely lietuvisko,o viena to italisko,kai darau torta......
bent pas mus Marijampolej yra....turi ir ktuose miestuose buti.....
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 03 11, 10:47)
ačiu....
šito surio ir Maximose yra......as perku viena indely lietuvisko,o viena to italisko,kai darau torta......
bent pas mus Marijampolej yra....turi ir ktuose miestuose buti.....


tai kad aš itališko nusiperku po 22lt kilas, tai manau normali kaina.
Atsakyti