Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

MIGLE79 tavo ežiukas, tiksliau gal ežiūkė g.gif , tai user posted image

user posted image
Atsakyti
Migle79,jau tavo eziukas kooooks grazus,kaip toki prapjaut,man sirdis sustotu cry.gif cry.gif
Atsakyti
Koks eziukas bigsmile.gif. As irgi manau, kad toki butu gaila ir valgyti wub.gif
Atsakyti
verysad.gif o an nerodo migles eziuko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kepejele: 10 kovo 2010 - 12:19
nu jau ežiukas... aš nebeturiu žodžių, nu migle tu šaunuolė
Atsakyti
Na EŽIUKAS tai be komentarų- VAAAAU clap_1.gif .
Gal pasakysit kaip ta ganaša darėt, ar tiesiog nurodysit kur pasižiūrėt blush2.gif
Atsakyti
Ačiū labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Džiaugiuosi, kad ežiukas jums patiko bigsmile.gif

QUOTE(airius @ 2010 03 10, 12:49)
Na EŽIUKAS tai be komentarų- VAAAAU clap_1.gif .
Gal pasakysit kaip ta ganaša darėt, ar tiesiog nurodysit kur pasižiūrėt blush2.gif
Aš dariau ganašą taip, kaip kadaise rašė Olesta (ačiū labai 4u.gif ): užvirinau grietinėlę ir ištirpinau joje sulaužytą į gabaliukus šokoladą. Kai masė ataušo, įdėjau ją nakčiai į šaldytuvą. Ryte galima plakti.
Tik aš ėmiau blogas grietinėlės/šokolado proporcijas, reikia imti 1:1.
Atsakyti
o Dieve, koks eziukas wub.gif wub.gif wub.gif
jau tas veidukas koks selmiskas, nu negaleciau tokio valgyt doh.gif
Atsakyti
Migle, simpatiškesnio ežiuko ko gero nesu mačius, šauniai pasidarbavai thumbup.gif ir pritariu merginoms, tikrai širdis plyštų, kai reiktų jį prapjauti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Meian @ 2010 03 09, 16:22)
Sveikos, damos  4u.gif

Tegul bus pagarbintas notworthy.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2010 03 09, 19:32)
Tortas " Vaivorykštė " .... pastilažas , cipciuko cukrinės gėlytės , aisingas .

mmmmmmmmmmmmm
mmmmmmmmmmmmm
kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2010 03 10, 11:32)
Labas rytas,

žiūriu nesėdit rankų sudėję, dirbat ir labai gerai dirbat bigsmile.gif Tiek nuostabių tortukų, kad net galva susisuko  thumbup.gif  Ši tema tikrai ilgai gyvuos lotuliukas.gif

Aš šiandien su ežiuku:
user posted image

Viduje - biskvitas su cinamonu ir medumi, grietinėlės-rududu kremas. Papuošimai - ganašas, šok. sald. masė.

Labai ačiū Olestai ir Daividijai už patarimus ir informaciją apie ganašą 4u.gif  4u.gif  4u.gif

nuostabus tavo eziukas wub.gif wub.gif wub.gif man karta is ganaso gavos sviestas doh.gif bet cia jau as pati kalti,per ilgai plakiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2010 03 10, 13:20)

Tik aš ėmiau blogas grietinėlės/šokolado proporcijas, reikia imti 1:1.


o kiek emei grietineles,kad užtektu apdzibuoti toky eziuka...nes manes irgi laukia,o as dar neapsisprendziu ar beze dzibuoti ar va ganasu kaip tu?niekad ganašu jokiu nedarius,todel nežinau kaip čia bus.....beze tai man jau yprastas reikalas..... irnesakyk.gif
Atsakyti