Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Jau Cipciuko tortas... Dvelkia elegancija ir ankstyvu pavasariu... Aš sužavėtas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 09, 17:27)
Merginos, aš žmogus žemaitis, kantrybės daug turiu, bet kažkaip tirpsta jau man ji kaip pavasarinis sniegas  blush2.gif

Labai dėkoju už išsamų paaiškinimą aciuks.gif , nes paskutinį kartą ir man kažko nesigavo doh.gif , trupėjo.

O Cipciukas tai pritrenkė toooooookiu tortu blink.gif , tobulas ir taškas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mayfly: 09 kovo 2010 - 18:43
JAU CIPCIUKO TORTAS TOBULUMO ĮSIKŪNIJIMAS
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 09, 18:27)
Merginos, aš žmogus žemaitis, kantrybės daug turiu, bet kažkaip tirpsta jau man ji kaip pavasarinis sniegas  blush2.gif  az užsikimšęs nuo MMG klausimų, tai surašiau viską į vieną vietą, gal bus aiškiau. Recepte Jus matyt klaidina tas kilas cukraus pudros, taigi:


aciuu Olesta uz paaiskinima
Cipciuk, tokio grozio dar neteko matyti wub.gif
Atsakyti
sveikos mergaites mirksiukas.gif buvau siek tiek dingus, buvo darbu, snd dvi iskaitas turejau, o apie kita savaite net galvot nesinori doh.gif tai va, rodau savo boruzele blush2.gif cia medutis pgl cipciuka smile.gif Aciu, aciu ir dar karta didziulis jums cipciuk aciu uz recepta aciuks.gif na super, skonis pasaka good.gif buvom pas dvi kliackas, tai didesne (4 metukai) 2 gabalus sukiso kaip nieko thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Cipcuko tortas blink.gif kas gi ten per tortas Vaivorykste? g.gif
Atsakyti
Laba visiems smile.gif
Fantastiskas Cipcuko tortas wub.gif 4u.gif ir kitu nuostabus. Mane taip pat sudomino ta vaivorykste 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 03 09, 20:52)
Cipcuko tortas  blink.gif kas gi ten per tortas Vaivorykste?   g.gif



QUOTE(Tangiuke @ 2010 03 09, 21:07)

Fantastiskas Cipcuko tortas  wub.gif  4u.gif ir kitu nuostabus.  Mane taip pat sudomino ta vaivorykste 4u.gif


user posted image.... 4u.gif

----------------------------------------------------------------------------------------

Ačiū visoms už gerus žodžius .... aciuks.gif ....kai darai labai maloniam žmogui , nė nepajunti ką sutveri . smile.gif

Atsakyti
Cipciuk karsta.gif first.gif
Atsakyti
Supratau Cipciuk 4u.gif 4u.gif 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2010 03 09, 14:26)
Meian ....pražuvėle , net ekrane šviesiau pasidarė  bigsmile.gif  išvydus tavo niką


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tai jau tikrai wub.gif
Meian, čiut prie monitoriaus neprisiklijavau, kol tavo visus naujus tortus apžiūrėjau karsta.gif nerealūs visi alei vieno user posted image barbės sijonas vėlyje besiplaikstantis labai paliko didelį įspūdį, o daaaar gi čia neparodei auksinių vestuvių torto - va ten tai tooooortas bigsmile.gif o jau gėlių gražumas swoon.gif user posted image

Cipciuk, fantastiška sakura wub.gif wub.gif wub.gif o tas paukščiukas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif nu meno kūrinys kitaip nepavadinsi wub.gif kas per paslaptys su vaivorykšte mastau.gif ir penketuko tortas laaaabai gražus wub.gif

kepejele, tavo tortukas su undinele t.p. labai patiko wub.gif mielas toks wub.gif

kice, šaunų tortą padarei - laaabai gražios rožytės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 10 kovo 2010 - 09:57
Labas rytas,

žiūriu nesėdit rankų sudėję, dirbat ir labai gerai dirbat bigsmile.gif Tiek nuostabių tortukų, kad net galva susisuko thumbup.gif Ši tema tikrai ilgai gyvuos lotuliukas.gif

Aš šiandien su ežiuku:
user posted image

Viduje - biskvitas su cinamonu ir medumi, grietinėlės-rududu kremas. Papuošimai - ganašas, šok. sald. masė.

Labai ačiū Olestai ir Daividijai už patarimus ir informaciją apie ganašą 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti