Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir svarstyklės

sveikutes, na as svarstykles, o vyras veziukas, ir galiu pasakyt kad sutariam tiesiog liuksiskai. na tiesiog reik moket vienas kitam nusileist tam tikrose situacijose ir pasistengt suprast vienam kita ir viskas bus o.k. thumbup.gif
galiu pasakyt tik tiek, kad kai visos mano drauges vis guodziasi kad vienos vyras toks, kitos, toks vienas ta blogai daro, kitas isvis nieko nedaro, tai as galiu tik patyleti, nes nieko visiskai nieko bloga apie savo vedybini gyvenima negaliu pasakyt. aisku spjaunu per peti tris kartus, kad neprisisnekeciau.
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2006 09 13, 20:33)
Patikesit ar ne bet maniskis svarstyklius lygiai taip pat daro tongue.gif  Na o dabar labas visoms, as ir noreciau su jumis pabendraut, esu-vezys, o vyrelis-svarstykles. Susiderinam sunkiai, netgi labai, kazkaip nesusisnekam, lyg as kalbeciau kinieciu, o jis anglu kalbomis. Prie jo svarstymu jau pripratau, prie jo priperkamu nesamoniu parduotuvej, kai vienas iseina, irgi pripratau, bet kazkoks erzelys kyla jo atzvilgiu. Jis pastaruoju metu pasidare toks kaip as: nuotaiku kaita, bambejimas, rekimas, ir kas keisciausia kad as siomis savybemis asmeniskai retai vadovaujuosi, stengiuos buti ramesne ir pan. Gal mes vietom apsikeitem, ar ka? Bet juk tai neimanoma...

Sveika prisijungusi 4u.gif
Na žinok ir maniškis pastaruoju metu labai rėkauti pradėjo blink.gif ,svarbiausia net visiškai be reikalo ,kad užrėks blink.gif .Tai stebiuosi kaip toks ramus žmogus išvis dar taip moka g.gif
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2006 10 24, 15:22)
Sveika prisijungusi 4u.gif
Na žinok ir maniškis pastaruoju metu labai rėkauti pradėjo blink.gif ,svarbiausia net visiškai be reikalo ,kad užrėks blink.gif .Tai stebiuosi kaip toks ramus žmogus išvis dar taip moka g.gif


Aciukas 4u.gif
Na zinok as irgi stebiuos, kad burbet is ryto, sukaut del nieko pradejo g.gif Ne kas, as ne toks zmogus kad tai pakesciau, uztenka namie ir vieno choleriko lotuliukas.gif Teks dresiruot biggrin.gif
Atsakyti
as tai savo svarastyklem jau soti esu cool.gif vis juokdavausi, kad svarstytojai...bet pati isitikinau doh.gif siaubas koks...toks ispudis kad visas gyvenimas jiems eina tokiu principu 'i xocitsa i kolitsa' blink.gif nebenoresiu svarstykliu niekad tikriausia schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puffy_: 28 kovo 2007 - 21:23
sveikutes 4u.gif aš irgi svarstykles o mano vyras vežys na visokiu audru buna musu šeimoje bet gerenio vyro neraščiau kaip ir geresnio tevo savo vaikam .vežiai šeimos žmones o tai šeimoje tik pliusas smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
sveikutes, as - svarstyklės, mano brangusis - vežiukas, bet kol kas sutariam puikiai

labai idomu buvo paskaityti jūsų patirtis gyvenant su vėžiukais smile.gif

kai turėsiu daugiau patirties, pasidalinsiu su jumis rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos. as - svarstykles, ji - vezys... (mano mazas vaikiukas...) kartas kalbam skirtingom kalbom. man taip rupi kajera,darbai,gal koki nama statyti,judeti, kovoto,siekti... na o jis??? tai geriau namie pabukim,tai pataupykim,tai gal jau tuoktis laikas? nereikia jam geresnio darbo,nes draugu ten nebus, kraustytis kitur nenori ,nes gal ten nepatiks ir blogiau bus... ech... doh.gif doh.gif doh.gif o as tai judesiu gyva. nuo vaikystes uz buvi kovoju ir nemazai pasiekiu su kieta kakta. o jis toks minkstutis... toks svelnutis.. toks mano angelas...

kartais stipraus diedo norisi... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tamsi23: 15 rugpjūčio 2007 - 18:54
aš -vėžys ,MB -svarstyklės .Oi ,viskuo būna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi23 @ 2007 08 15, 19:52)
sveikos. as  - svarstykles, ji  - vezys... (mano mazas vaikiukas...)  kartas kalbam skirtingom kalbom. man taip rupi kajera,darbai,gal koki nama statyti,judeti, kovoto,siekti... na o jis??? tai geriau namie pabukim,tai pataupykim,tai gal jau tuoktis laikas? nereikia jam geresnio darbo,nes draugu ten nebus, kraustytis kitur nenori ,nes gal ten nepatiks ir blogiau bus...  ech... doh.gif  doh.gif  doh.gif o as tai judesiu gyva. nuo vaikystes uz buvi kovoju ir nemazai pasiekiu su kieta kakta. o jis toks minkstutis... toks svelnutis.. toks mano angelas...

kartais stipraus diedo norisi... blush2.gif

mano likimas lygiai toks pats, mano vėžys nesuprantu iš vis nieko grynas gyvenimo stabdis. dirbt dirba tik tai kas jam patinka, bet patinka tik automobilius remontuot, krapštyt. visą kitą žmonos reikalas. nu jei per pusmetį priprašai ką nors padaryt, tai krapštysis matuos milimetrais ir tai nebaigs. tvarkos jokios, o aš gal ir svarstau, bet skubu gyvent, daryt, kad turėt, skubu kurt ateitį.
Atsakyti
Labux,
As ir svarstykles, mano busimasis - vezys. daugelis mus laiko idealia pora, bet... Namie tai visko buna, tik reikia nusileist vienas kitam ir viskas bus ok. Aisku, galiu ji girti uz dideli rupesti, pastangas, kad mums abiems butu gerai, demesi ir seimyniskuma. bet mane UZSKNISA tie jo issidirbinejimai isizeidus, o uzsigauna jis greit, tada jau reikia elgtis, kaip su mazu vaiku, o as Svarstykliskai to daryti nemoku... Tai va, bet palaipsniui deriniesi vienas prie kito ir savaime perimi kai kurias savybes.
Dar tas veziskas "komunikabilumas", malimas liezuviu padeda daugelyje sudetingu situaciju, o as jei negaunu, tai ir nereikia. Tai galiu sakyti, kad mes vienas kita papildome.

o tie vyro svarstykles ir moters vezio atvejai, tai tikrai skiriasi nuo musiskio smile.gif
Atsakyti
as jau pradedu galvot, ka as su savo svarstyklem veikiu. nusibodo, kuo toliau, tuo graziau.pas mus jis stabdis, nieko jam nereik, tik burbet, kad darbas nepatinka, pinigu mazai moka. ieskosiu,darysiu, bet pats niekur neisiu. tau ramybes namie reik tai tu ir eik. uzkniso. nereikejo jam nei namo,nei geresnes buities.su vaikais isvis kosmaras, nei jam idomu, nei ka. kol maziukai buvo, tai ne karto nakti nesikeliau, bet, kai vaikai paaugo, viskas baigesi. retas atvejis, kad su bernais futbola pazaistu, ar pamokas patikrintu. neidomu. kompiuteris visas jo gyvenimas. fui. nusibodo
Atsakyti
As svarstykles - jis veziukas biggrin.gif Pirma karta isgirdau, kad zenklai musu
"nesuderinami" Netikiu schmoll.gif mes vienas kita tik papildom wub.gif
Atsakyti