Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir svarstyklės

o as pagalvojau, kad cia tu.nu geras.tai negi nezinai, kaip saviski prisnekint? maniski nesunku suvyniot tokiems dalykams. pas mus kalnai dar sniegu padengti. savaitgalis buvo liuks. net rankas nudegiau. bet kita savaite audra ir atsalima zada. taigi, vel trauksiu savo ziemine striuke. akbr linkejimus perduok
Atsakyti
Sveikutės, su įsibėgėjančiu pavasariu smile.gif , o gal vasara g.gif

Na tai pabandysiu dar papasakot apie savo vėžiuka biggrin.gif Kadangi, mes dar negyvenam kartu, tačiau jo visas įdas ir ne tik, galiu matyt darbe ir po darbo ax.gif
Mat atejus man į paskutinę darbovietę - taip gavos, kad teko užmegzt tarnybinį romaną blush2.gif Iš pradžių pastebėjau jį kaip rimtą, uždarą, mažai kuo besidomintį, nemėgstantį permainų krapštuką lotuliukas.gif Tačiau, kai darbo reikalais teko vykt abiem kartu į komandiruotes, po truputi, po truputį ėmiau jį pažint visai kitokį 4u.gif (Šefas turbūt pasigailėjo taip padarydamas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif )
Nors kažkur skaičiau, kad svarstyklės ir vėžiai sunkiai sutaria, bet aš pastebiu, kad mes tik vienas kitą papildom ir esam laimingi wub.gif
Atsakyti

Ir dar ax.gif
Aš pripratau prie jo nenoro kažkur lėkt, prie pabambėjimo dėl mano utopinių minčių. O jis, manau, jau apsiprato su mano svarstymais ir dabar net nebeklausia kokį pieną pirkt biggrin.gif nes žino, jei manęs paklaus ko noriu - to ar ano - tai aš greit neapsispręsiu doh.gif
Pastebėjau, kad jam, kaip mažam vaikui, būtinas pagyrimas ir padrąsinimas. O dėl draugų (tikrų draugų, kurių nėra daug) ir artimųjų gali padaryt viską. Zyziau, zyziau, kad noriu gėlių - tai žmogiukas padarė staigmeną ir nusivežė į mišką rinkt žibučių clap.gif
Atsakyti
tai, kur mergicos pradingot?as jau jusu pasiilgau
Atsakyti
Aš tai čia,tik labai tingiu rašyt blush2.gif ,turbūt oras veikia.Laukiam eurovizijos,padruske,nepamiršk už lietuvius prabalsuot mirksiukas.gif
Atsakyti
kai pabalsavau, tai galvojau vyras isvarys.kai pradejau zinutes siust.
tai, ko taip tingi?a o tu kuriam rajonia gyveni?gal pazysti ka nors is medelyno?turiu viena pasimetusia drauge.idomu butu susirast.urbietyte lygtai mergautine pavarde.
Atsakyti
QUOTE(padruske @ 2006 05 23, 18:58)
kai pabalsavau, tai galvojau vyras isvarys.kai pradejau zinutes siust.
tai, ko taip tingi?a o tu kuriam rajonia gyveni?gal pazysti ka nors is medelyno?turiu viena pasimetusia drauge.idomu butu susirast.urbietyte lygtai mergautine pavarde.

Pažįstu Urbietytę Jolantą,bet įtariu ne ta bigsmile.gif
Atsakyti
ne ta.nors gal gimine kokia?jos tevai gerais laikais turejo siuvykla kitoj namo pusej.bet siauliuose tokiu siuvyklu daug buvo
Atsakyti
Ne ne giminė schmoll.gif
Tik dabar pastebėjau kokie tavo sūnūs panašūs wub.gif
Atsakyti
Seniai žinojau,kad svarstykliukai mėgėjai dėmesio,nuolat turi pastebėti,girti ir t.t,bet kad yra aferisčiukai,tai nežinojau tongue.gif .Tik dabar pastebėjau,kaip moka apsimesti vyras kai esam viešoj vietoj ar svečiuose pasigavęs dukrytę čiučiuoja,liūliuoja,o namie turi prašyt,kad bent 10min.pabūtų doh.gif .Kai paklausiau,tai sako turi kiti matyti,kad geras tėvas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2006 07 14, 12:52)
Seniai žinojau,kad svarstykliukai mėgėjai dėmesio,nuolat turi pastebėti,girti ir t.t,bet kad yra aferisčiukai,tai nežinojau tongue.gif .Tik dabar pastebėjau,kaip moka apsimesti vyras kai esam viešoj vietoj ar svečiuose pasigavęs dukrytę čiučiuoja,liūliuoja,o namie turi prašyt,kad bent 10min.pabūtų doh.gif .Kai paklausiau,tai sako turi kiti matyti,kad geras tėvas doh.gif


Patikesit ar ne bet maniskis svarstyklius lygiai taip pat daro tongue.gif Na o dabar labas visoms, as ir noreciau su jumis pabendraut, esu-vezys, o vyrelis-svarstykles. Susiderinam sunkiai, netgi labai, kazkaip nesusisnekam, lyg as kalbeciau kinieciu, o jis anglu kalbomis. Prie jo svarstymu jau pripratau, prie jo priperkamu nesamoniu parduotuvej, kai vienas iseina, irgi pripratau, bet kazkoks erzelys kyla jo atzvilgiu. Jis pastaruoju metu pasidare toks kaip as: nuotaiku kaita, bambejimas, rekimas, ir kas keisciausia kad as siomis savybemis asmeniskai retai vadovaujuosi, stengiuos buti ramesne ir pan. Gal mes vietom apsikeitem, ar ka? Bet juk tai neimanoma...
Atsakyti
Aš tegaliu pasakyti: apsaugok, viešpatie, nuo tokio šeimyninio derinio... (kalbu iš asmeninės patirties)...
nors šiaip ne ką tas Zodiakas šeimoje lemia... cool.gif
Atsakyti