Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir svarstyklės

QUOTE(gelala @ 2006 04 20, 21:02)
na mano vyras svarstykles,puikus diedas bigsmile.gif /bet kaip jis mane pakencia doh.gif

Visi svarstykliukai thumbup.gif ,o tavo koks ženkliukas g.gif
Atsakyti
as veziukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 04 21, 15:05)
as veziukas biggrin.gif

drinks_cheers.gif Sveikutė įstojus į mūsų gretas drinks_cheers.gif Papasakok daugiau kaip suderinat savo ženkliukus g.gif ax.gif
Atsakyti
Noriu prisijungti prie jusu biggrin.gif As svarstykles, o vyras veziukas. lotuliukas.gif
Vyras labai ramus zmogus, kiekviena veiksma apgalvojantis...O as pasizymiu nuotaiku kaita, esu impulsyvi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiuks @ 2006 04 22, 11:41)
Noriu prisijungti prie jusu biggrin.gif As svarstykles, o vyras veziukas. lotuliukas.gif
Vyras labai ramus zmogus, kiekviena veiksma apgalvojantis...O as pasizymiu nuotaiku kaita, esu impulsyvi. ax.gif

Sveika prisijungus drinks_cheers.gif
Svarbu,kad tarpusavyje suderinate savo ženkliukus,tu užsidegi,o vyras nuramina bigsmile.gif .Ar lengvai suderinat skirtingus charakterius?
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2006 04 22, 12:00)
drinks_cheers.gif Sveikutė įstojus į mūsų gretas drinks_cheers.gif Papasakok daugiau kaip suderinat savo ženkliukus g.gif  ax.gif

na suderinam tai labai puikiai thumbup.gif jis nuolaidus,taikuszmogus,jam svarbiausia ramybe ir taika,tik jo tie svarstymai tai kartais daknisa doh.gif ,tai sprendimus dazniausiai priimu as,oman tas labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes. issitempe mane visgi vyrelis i norge. nelabai turejau laiko uzlekt cia.tikiuosi, kad cia kas nors pasirodo.
Atsakyti
QUOTE(padruske @ 2006 05 02, 03:18)
sveikutes. issitempe mane visgi vyrelis i norge. nelabai turejau laiko uzlekt cia.tikiuosi, kad cia kas nors pasirodo.

Ooooo,kokie žmonės grįžo thumbup.gif mirksiukas.gif Kartas nuo karto pakurstau šią temą,kai visai prigęsta tongue.gif Kaip begyvuoji ax.gif
Atsakyti
oras sudinas, vaikai patenkinti, vyras manau irgi.o man namo norisi.pas mus dar sniego galima rast.liepos men ruosiuosi namo keliom savaitem.
liuks nuotraukyte isidejus.
kaip tu laikaisi?
Atsakyti
Sveikutes, ir as noriu prisijungt prie jusu (aisku, jei galima blush2.gif ) Mat as esu svarstykles o mano busimas vyras - vezys 4u.gif todel labai susidomejus perskaiciau jusu pastebejimus apie veziu ir svarstyliu bendra gyvenima... Galiu pritart Kuzmitei, mat pastebiu, kad ir man kartais truksta to rysio su zeme (ar kaip ten biggrin.gif ) o vat mano veziukas, kazkaip padeda man surast ta rysi biggrin.gif
Ji galiu apibudint kaip:
pareiginga,
kruopstu,
atsakinga,
seimyniska,
svelnu,
veziskai uzsispyrusi ir pan.

O man aisku, kaip ir daugumai svarstykliu budingas tas svarstymas... na dar esu diplomatiska - kas man padeda isvengt barniu del jo nieko nenorejimo thumbup.gif
Atsakyti
sveika prisijungus.ka galiu pasakyt, tai niekada nebuna nuobodu.tik vat mano svarstykles diplomatiskumu nepasizymi.
Atsakyti
QUOTE(padruske @ 2006 05 03, 20:49)
oras sudinas, vaikai patenkinti, vyras manau irgi.o man namo norisi.pas mus dar sniego galima rast.liepos men ruosiuosi namo keliom savaitem.
liuks nuotraukyte isidejus.
kaip tu laikaisi?

O pas mus jau vasara thumbup.gif galim taip sakyti,nes saulutė žeme ritinėjas thumbup.gif
Laikaus normaliai,vis vadovauju lotuliukas.gif .Užsimaniau fotiko,bet vyras dar svarsto lotuliukas.gif ,bet baigiu prišnekint thumbup.gif
O dėl nuotraukos tai norėčiau būt tokia graži,bet čia tik avataras blush2.gif
QUOTE(avenita @ 2006 05 04, 12:54)
Sveikutes, ir as noriu prisijungt prie jusu (aisku, jei galima  blush2.gif ) Mat as esu svarstykles o mano busimas vyras - vezys  4u.gif todel labai susidomejus perskaiciau jusu pastebejimus apie veziu ir svarstyliu bendra gyvenima... Galiu pritart Kuzmitei, mat pastebiu, kad ir man kartais truksta to rysio su zeme (ar kaip ten biggrin.gif ) o vat mano veziukas, kazkaip padeda man surast ta rysi biggrin.gif
Ji galiu apibudint kaip:
pareiginga,
kruopstu,
atsakinga,
seimyniska,
svelnu,
veziskai uzsispyrusi ir pan.

O man aisku, kaip ir daugumai svarstykliu budingas tas svarstymas... na dar esu diplomatiska - kas man padeda isvengt barniu del jo nieko nenorejimo  thumbup.gif

Sveikutė prisijungus 4u.gif
Papasakok daugiau apie ženkliukų pliusus ir minusus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jasia: 06 gegužės 2006 - 23:35