Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir svarstyklės

QUOTE(Kuzmite @ 2006 03 08, 18:43)
Aš gal neteisingai išsireiškiau. Aš turėjau omeny, kad jeigu man kyla crazy idėja, aš jam pasakoju, rankomis mojuoju, o jis paskui bac! kokį praktišką klausimą, ir aš nusileidžiu ant žemės. Pasirodo, mano crazy idėja neišlaiko suasidūrimo su realybe. O ta prasme, kokią tikriausiai tu turėjai omeny, Jasia, tikrai skraido. Maniškis skraido ta prasme, kad jam kalbi ką nors, kalbi, kalbi, jis į tave žiūri, o paskui pasirodo, kad negirdėjo, tuo momentu ant debesėlio sėdėjo lotuliukas.gif .

Aš tai jau išmokau skrajoti realiose fantazijose ir stengiuosi bent dalį įgyvendinti ax.gif Ne veltui rašoma,kad daug vėžių yra menininkai,rašytojai ir t.t.Manau ,kad čia plačios fantazijos pasėkmė g.gif Bent man mokykloj rašyti rašinius buvo problema,nes reikdavo trumpint,nes prirašydavau po 6 lapus doh.gif lotuliukas.gif O vyras galvodavo kaip išplėst,nes išstenėdavo pusę puslapio lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip keista g.gif O aš kaip tik girdėjau apie meninę Svarstyklių prigimtį, ir mokykloje rašinėlius ir mėgau, ir mokėjau rašyti. Visada 10 gaudavau. Ir tą pačią problemą turėjau - kaip sustoti?
O vyras-Vėžiukas, net dvi eilutes parašęs, jau verkia. Nemėgsta pilstyti, į konretumą linkęs.
Atsakyti
Ir aš svarstyklės, turinti vėžį namuose tongue.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveika, ADA 4u.gif

pagaliau bus ir man draugė mirksiukas.gif šioje temoje daugiausia Vėžiai su Svarstyklėmis po pažastim, o ne Svarstyklės su vėžiais namuose.

Tau clap.gif clap.gif clap.gif

Sveika atvykusi!
Atsakyti
[quote=Kuzmite,2006 03 08, 17:11]
Mano vyras - Vėžys, aš - Svarstyklės, jau dalyvavau šioje temoje smile.gif
Galiu įsikišti ir išsakyti savo nuomonę dėl pliusų-minusų? ax.gif
Sutinku drinks_cheers.gif Dar pridėčiau, kad mano vyras labai atsakingas, sąžiningas, patikimas, taktiškas... Kiek skaičiau, vėžiukai būtent tokie.
Čia nesutinku. Šios savybės labiau panašios į Svarstyklių. Gal tu, Mija V, jau kažką ir iš vyro perėmei? mirksiukas.gif
Aš kaip minusus galiu išvardinti per didelį pragmatizmą, per daug realų požiūrį į gyvenimą (nebelieka laiko debesėliams, kuriuose mėgstu paskaraidyti aš), Jeigu kažką daro, mėgsta 100 kartų viską patikrinti, ar viskas gerai padaryta. Mane kartais sunervuoja, nes aš mėgstu lėkti, bėgti, viską "ant smūgio".

Oi, negaliu, o man , Kuzmite, atrodo, kad cia tu is vyro kazka paremei lotuliukas.gif
Nes debeseliuose skrajuojantis zmogutis esu as, o vyras viska 100 kart atmatuoja ir tik tada kerpa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mija V: 09 kovo 2006 - 14:10
QUOTE(Mija V @ 2006 03 09, 15:09)
Oi, negaliu, o man , Kuzmite, atrodo, kad cia tu is vyro kazka paremei lotuliukas.gif


Ir ką gi aš perėmiau? Ir kas tokio juokingo mano frazėje, kad negali? g.gif

O dėl skraidymo http://www.supermama...dpost&p=4086076
Ar teisingai supratai, ką kalbėjau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuzmite: 09 kovo 2006 - 17:58
QUOTE(Kuzmite @ 2006 03 08, 17:11)
RSutinku  drinks_cheers.gif Dar pridėčiau, kad mano vyras labai atsakingas, sąžiningas, patikimas, taktiškas... Kiek skaičiau, vėžiukai būtent tokie.
Čia nesutinku. Šios savybės labiau panašios į Svarstyklių. Gal tu, Mija V, jau kažką ir iš vyro perėmei?  mirksiukas.gif
Aš kaip minusus galiu išvardinti per didelį pragmatizmą, per daug realų požiūrį į gyvenimą (nebelieka laiko debesėliams, kuriuose mėgstu paskaraidyti aš), Jeigu kažką daro, mėgsta 100 kartų viską patikrinti, ar viskas gerai padaryta. Mane kartais sunervuoja, nes aš mėgstu lėkti, bėgti, viską "ant smūgio".


Tik nereikia,aš irgi atsakinga,sąžininga,patikima,taktiška...O dėl debesėlių,tai kai laimėsiu milijoną,nusipirksiu namą ir žinau ne tik kur židinys stovės,bet ir kokie indai bus sekcijoj ir kokioj vietoj stovės doh.gif va blush2.gif ,tai dabar ir pasakykit kieno fantazija platesnė g.gif
ADA,sveikutė prisijungus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jasia: 11 kovo 2006 - 01:02
as vezys,vyras svarstykles, gyventi galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodaplauke @ 2006 03 18, 15:50)
as vezys,vyras svarstykles, gyventi galima 4u.gif

Sveika prisijungusi 4u.gif
Atsakyti
Mano pirma meilė buvo vežys... absoliučiai nesuderinami. Aš, kaip supratot esu svarstyklės, gan valdinga, o jis visiškai pasiduodantis.. tai absoliučiai skirtinga situacija nei pirmajamą puslapyje apie vyrus svarstykliukus.. g.gif bet mes vis dar pabendraujam, buvo ir labai gerai.. yra ką prisiminti.. tuos netikėtumus, sugalvodavo, per minutė pasiimdavo dantų šepetėlį ir lekia į kita Lietuvos miesta arba šatrijos kalną užsimano pamatyt.. dabar taip pat jau ir į Europą važinėja, o aš racionalesnė, man reikia plano.. kad būtų kur pliusiukus dėt tongue.gif
Papildyta:
kokia aš skirtinga nuo Mijos.. dabar tik paskaičiau g.gif taip, pasvajoti mėgstame, o dar labiau apsidžiaugiam kai tą pasiekiam ir prie pasiektų tikslų padedame pliusą... lyg ir nesipjauna mano aprašytas charakteris su aprašytu, bet labai skiriasi nuo čia visų paskelbtu verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2006 03 30, 03:32)
Mano pirma meilė buvo vežys... absoliučiai nesuderinami. Aš, kaip supratot esu svarstyklės, gan valdinga, o jis visiškai pasiduodantis.. tai absoliučiai skirtinga situacija nei pirmajamą puslapyje apie vyrus svarstykliukus.. g.gif bet mes vis dar pabendraujam, buvo ir labai gerai.. yra ką prisiminti.. tuos netikėtumus, sugalvodavo, per minutė pasiimdavo dantų šepetėlį ir lekia į kita Lietuvos miesta arba šatrijos kalną užsimano pamatyt.. dabar taip pat jau ir į Europą važinėja, o aš racionalesnė, man reikia plano.. kad būtų kur pliusiukus dėt tongue.gif
Papildyta:
kokia aš skirtinga nuo Mijos.. dabar tik paskaičiau g.gif taip, pasvajoti mėgstame, o dar labiau apsidžiaugiam kai tą pasiekiam ir prie pasiektų tikslų padedame pliusą... lyg ir nesipjauna mano aprašytas charakteris su aprašytu, bet labai skiriasi nuo čia visų paskelbtu verysad.gif doh.gif

Manau ir negali būti vienodi charakteriai,nes ne vien nuo ženklo priklauso.Aš gimus pačioj vėžio pabaigoj,todėl turiu labai daug liūto savybių.Ir išvis kažin ar įtakoja ką tas ženklas g.gif Aš tai nelabai tikiu cool.gif
Atsakyti
na mano vyras svarstykles,puikus diedas bigsmile.gif /bet kaip jis mane pakencia doh.gif
Atsakyti