Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir svarstyklės

QUOTE(padruske @ 2005 12 28, 00:37)
tai, ko siaulieciu skyrelije nepasilabainai?

Tai kad nespėjau blush2.gif kol perskaičiau ir pradingai unsure.gif ,pastoviai tave gaudau,bet tu kaip vijurkas per temas leki lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pazadu, kad kita karta taves palauksiu.su artejanciais tave.
as dabar tik probegom uzsuku.labai daug darbo namie.
Atsakyti
Sveikos!

Maniskis - Vezys, o as - Svarstykles. Negaliu sakyti, kad kas nors blogai, nors, kiek zinau, turetumem nesutarti. O mes sutariam. Man atrodo, jo deka. Moka islaukti mano audras. Dievinu saviski wub.gif uz kantrybe ir ramybe. Ypac kai as pradedu dvejoti (juk Svarstykles, tai taip, tai anaip smile.gif ) arba panikuoti. Ir dar. Maniskis tikrai seimos zmogus, viska i namus tempia, labai svelnus ir rupestingas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveika kuzmite.fainai, kad jus taip draugiskai sutaret.gal pas jus pliusas tas, kad tu svarstykles.moterys biski toliarantiskesnes, nei vyrai.mano pavaro, tik tada pagalvoja.jasia, kaip taviskis rytais keliasi? su mano gryna beda.soka, kaip laukinis, kol neissibudina.o tau kuzmite nesunku keltis ryte?
fainai, kad dar kazkas prisijunge, o tai galvojau, kad cia bus tik mum su jasia pasiplepet.
Atsakyti
Kuzmite,sveika prisijungus 4u.gif
Padruske,dabar kai nedirbu tai nebelabai kreipiu dėmesio į jo rytinius lakstymus schmoll.gif ,bet kol dirbau,tai kiekvienas rytas vien tik rietenos doh.gif Mane tai nervina,kad užsistato žadintuvą paskutinei minutei,o tada laksto liežuvį ištempęs.Aš tai mėgstu rytais pamiegot,bet jei reikia keltis ,tai susiplanuoju rytą,kad turėčiau kokią valandą viską pasidaryt kas man priklauso ax.gif O brangusis galėtų rekordą registruoti,sugeba per 20min.nusipraust,užkąst,kavos atsigert ir man padaryt blush2.gif ,vaiką nuvežt į mokyklą ir nulėkt į darbą doh.gif ,kur vien iki darbo reikia 10min. doh.gif
Atsakyti
Sveikos, jasia ir padruske. as taip suprantu, kad as Jusu atvirkstinis variantas: esu is vieno klano su Jusu vyrais. taip? biggrin.gif

QUOTE(jasia @ 2006 01 04, 16:25)
Mane tai nervina,kad užsistato žadintuvą paskutinei minutei,o tada laksto liežuvį ištempęs. O brangusis galėtų rekordą registruoti,sugeba per 20min.nusipraust,užkąst,kavos atsigert ir man padaryt blush2.gif ,vaiką nuvežt į mokyklą ir nulėkt į darbą doh.gif ,kur vien iki darbo reikia 10min. doh.gif


Keliuosi lygiai taip pat lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Cia, matyt, svarstykliskas ypatumas. Nors vyru ir moteru ypatumai, man atrodo, truputi skiriasi g.gif . Ankstus kelimasis - didziausia tragedija man. Ir kad ir kiek prisiekineju atsikelti anksciau, vistiek gaunasi paskutine minute. Kartais netgi taip pridirbu. Uzmerktom akim ropoju i vonia, issiprausiu, isplaunu galva ir vel i lova, tik galva su ranksluosciu aukstai uzkeliu. Ir nors 20 min. miego dar "pavogiu" biggrin.gif . Mano vyras kiek zanudiskas siuo klausimu, niekada nepramiegos, tad jau ir mane pripratino. Pradeda burbuliuoti, tad geriau jau atsikeliu, nes tas burbuliavimas nervuoja.

QUOTE(padruske @ 2006 01 03, 02:10)
kaip taviskis rytais keliasi? su mano gryna beda.soka, kaip laukinis, kol neissibudina.


padruske, as tokia pat laukine kaip tavo vyras, kol neisibudinu, kaukiu is ryto, geriau nelisti. Nu, teisingai, isgyvenusi ankstaus kelimosi tragedija lotuliukas.gif , negaliu nekaukti. Vyrutis mano jau ismoko su manim elgtis. Gudrus, be zodziu kavos atnesa, pries nosi pastato. Nuo kavos kvapo zymiai susvelneju biggrin.gif

QUOTE(padruske @ 2006 01 03, 02:10)
fainai, kad jus taip draugiskai sutaret.gal pas jus pliusas tas, kad tu svarstykles.moterys biski toliarantiskesnes, nei vyrai.mano pavaro, tik tada pagalvoja.


Nesu tolerantiska. Taika yra mano mylimuko deka. Jis moka islaukti mano audras, iskenteti ir atgal nekirsti. As kaip ir padruskes vyras. Pavarau, tada pagalvoju. Labai greitai ir karstai visa laika reaguoju. O vyras visada svelniai nuramina, paskui man geda blush2.gif del kvailu ispuoliu. Jau po kokiu 5 minuciu pradedu meilintis, atsiprasineti. Bet jis sako nepykstas, jau zino ta savybe - rekti, o paskui grauztis.
Atsakyti
QUOTE(Kuzmite @ 2006 01 04, 21:23)
Pavarau, tada pagalvoju. Labai greitai ir karstai visa laika reaguoju. O vyras visada svelniai nuramina, paskui man geda  blush2.gif del kvailu ispuoliu. Jau po kokiu 5 minuciu pradedu meilintis, atsiprasineti. Bet jis sako nepykstas, jau zino ta savybe - rekti, o paskui grauztis.

Matai,viskas atvirkštine tvarka lotuliukas.gif Kadangi aš vėžys,tai lygiai taip pat laukiu,kol praeis,nors ir pati esu degtukas,bet jau žinau,kad geriau kartais duoti kelią ax.gif Po 10 min.atėjęs atsiprašo,o dar po 10min. vėl tą patį daro doh.gif doh.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif

Bet ka jau cia padarysi?... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuzmite: 04 sausio 2006 - 23:35
Sveikute,padruske 4u.gif
Tai kaip tu kovoji su savo miegalium g.gif
Atsakyti
skaitau ir galvoju i tulika spesiu ar ne.skitingos seimos, bet, kaip viena.prisijuokiau juodai.
kuzmite, o kaip su draugais?maniskis labai atsargiai juos prisileidzia. o labiausiai uzknisa, kad jeigu zmogus nepatinka, tai gali demonstratyviai atsistot ir nueit.arba jeigu sedes kartu, tai i ta zmogu visai nereaguos.
jasia, taviskis, kaip siuo klausimu?
Atsakyti
QUOTE(padruske @ 2006 01 05, 01:46)
skaitau ir galvoju i tulika spesiu ar ne.skitingos seimos, bet, kaip viena.prisijuokiau juodai.
kuzmite, o kaip su draugais?maniskis labai atsargiai juos prisileidzia. o labiausiai uzknisa, kad jeigu zmogus nepatinka, tai gali demonstratyviai atsistot ir nueit.arba jeigu sedes kartu, tai i ta zmogu visai nereaguos.
jasia, taviskis, kaip siuo klausimu?

Čia mūsų dar viena kivirčų priežastis drinks_cheers.gif Aš noriu pasižmonėt,o jis namisėda turintis savo artimų draugų ratą ir viskas,ir kol prikalbinu,kad galim ir su kitais draugaut doh.gif Kai pas mane ateina kokia draugė kuri jam schmoll.gif ,tai atsistojęs išeina žaist kompu doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jasia: 05 sausio 2006 - 00:57
QUOTE(padruske @ 2006 01 05, 01:46)
kuzmite, o kaip su draugais?maniskis labai atsargiai juos prisileidzia.

QUOTE(jasia @ 2006 01 05, 01:54)
Čia mūsų dar viena kivirčų priežastis drinks_cheers.gif Aš noriu pasižmonėt,o jis namisėda turintis savo artimų draugų ratą ir viskas,ir kol prikalbinu,kad galim ir su kitais draugaut doh.gif


Taip. Turiu rinktines drauges, patikrintas laiko. Zmones prisileidziu labai-labai atsargiai. Netgi per daug. Esu tokia vienise, uzdara, nemegstu svetimu zmoniu savo namuose. Cia mano dvasia, mano tvirtove, nenoriu neigiamu emociju.
O maniskis - kompanijos siela: groja gitara, dainuoja, anekdotus skaldo, soka puikiai, megsta i svecius vaiksciuoti, i barus ir t.t. Man visa tai tragedija. As geriau dviese, namuose, siltai, jaukiai.
Vyras labai daug draugu turi, ir pries vestuves mane tampydavo po svecius. O man toks bendravimas kaip ju nera priimtinas. As nesuprantu, kokia prasme ir malonumas prisigerti, kalbeti visokias nesamones, nesvankius anekdotus, versti gerti tuos, kas negeria. As, pvz., alkoholio beveik nevartoju, o jo kompanijoje yra priverstinis gerimas - jei atsisakai, pradeda visi kartu tokia specialia daina dainuoti, visas demesys i tave, kol neisgeri, neatstoja. Tai as demonstratyviai sultis gerdavau. Nu kam versti, jeigu zmogus negeria ir nenori? O po to manyti, kad as pasikelusi. Nu, as tikrai pasikelusi ta prasme, kad man nesuvokiama, kaip galima taip bendrauti g.gif . As su draugem ir apie globalizacija pasisneku umn.gif (cia turiu toki termina "kalbeti apie globalizacija" - reiskia, kokiom rimtom temom, pvz. apie ekonomika, politika, teatra, knygas... esu vadybos magistre, todel butent globalizacija biggrin.gif ). O vyro kompanijoje nepriimta kalbeti rimtom temom, o ir nera su kuo. Maniskis turbut vienintelis magistras smartass.gif . As suprantu, kad ne visi su aukstaisiais, bet kiekviena savaite tureti tiksla - prisigerti ir nesvankumus pakalbeti, o paskui prisiminti, kas ka pridirbo. Sorry, nesuprantu schmoll.gif
Siaip mano grazuolis turi kelias draugu "grupuotes", tai nepatinka man tik ta linksma kompanija. Su kitais - viskas ok thumb_yello.gif

Ogo, kokius posmus privariau. Bet esme viena - as namiseda, jis bendravimo liutas. biggrin.gif

QUOTE(padruske @ 2006 01 05, 01:46)
o labiausiai uzknisa, kad jeigu zmogus nepatinka, tai gali demonstratyviai atsistot ir nueit.arba jeigu sedes kartu, tai i ta zmogu visai nereaguos.


Jus juoksites, bet taip. Jeigu man zmogus nepatinka, as gal ir neiseisiu demonstratyviai, bet jau tikrai isnaudosiu kitokias demonstracines priemones. Nesuvaldau mimikos doh.gif Arba naudoju atitinkama tona. Nu, negaliu buti neutrali arba apsimetineti, jeigu nepatinka su zmogum bendrauti. Nesuprantu, kam kankintis.
Atsakyti