Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir svarstyklės

pykstames,musames,paskui vel bucuojames ir mylim doh.gif ir taip jau 7m
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2010 10 15, 16:22)
pykstames,musames,paskui vel bucuojames ir mylim doh.gif ir taip jau 7m


...pas mus ta pati situacija tik nesimušam blush2.gif beja, aš svarstyklės, o vyras vėžys ir taip jau 7 m kartu iš jų 4 susituokę tongue.gif
Atsakyti
As - vezys, maniskis- svarstykles bigsmile.gif pazystami esam 16 metu o susituoke - 8 metai, nezinau kaip kitom, bet maniskis tikros svarstykles, kad priimti sprendima doh.gif visada svarstys, metysis, gal tas gerai butu , o gal tas, vienu zodziu tai isveda mane is pusiausvyros doh.gif finale visada galutini taska padedu as mirksiukas.gif, bet taip tai visai neblogai sutariame, tik visada turiu skirti jam demesio, kaip mazam vaikui, tada buna viskas mano naudai bigsmile.gif ir vyrukas tada kaip suniukas is paskos uodega vizgindamas eina wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Markiziene: 29 spalio 2010 - 13:58
QUOTE(...sara... @ 2010 10 15, 16:31)
...pas mus ta pati situacija tik nesimušam  blush2.gif  beja, aš svarstyklės, o vyras vėžys

Analogiska situacija, tik nesutarimai gal labiau kyla mano iniciatyva blush2.gif blush2.gif bet va 8 metai (tfu tfu tfu) dusia dusion gyvenam 4u.gif
Atsakyti
As vezys, vyras-svarstykles. Esam kartu daugiau kaip 10metu. Pasibaram kaip visi, bet kazkokiu rimtu pykciu neturejom. Turim vienoda poziuri i gyvenima ir visdar neisivaizduojam savo ateities vienas be kito wub.gif
Atsakyti
As- vezys, vyras- svarstykles, jau pradzia musu santykiu tai buvo tragiska, galvojau begsiu toliau negu matysiu nuo tokio sulo lotuliukas.gif pavydas buvo nezmoniskas, kur eini, su kuo eini, kada grysi, ar tikrai su viena drauge, kiek, kur, kada ir kas kabino ir t.t. kosmaras lotuliukas.gif bet isaugo rolleyes.gif dabar tik nurausta prisimines ir sako durnas buvau lotuliukas.gif
o siaip kas ne melas tai ne melas degtukas kaip reikalas, jei jau barnis tai priciauska belenko, o po 10min atsiprasineja, jau nebekreipiu demesio lotuliukas.gif
as kaip tipinis vezys rami, seimyniska ir t.t. bet nevengiu kompaniju ir linksmybiu, jis toksai pat, ir daugiau tokiu atitikmenu kas viens prie kito traukia wub.gif
na, bet tie svarstymai tai doh.gif visada padedu greiciau apsispresti, nes kol sugalvos ko nori tai ir amzinybe gali praeiti lotuliukas.gif
tikiuosi busime is tu poru, kurie ilgai ir laimingai nugyvena gyvenima kartu wub.gif ax.gif
Atsakyti
As svarstykles,vyras-vezys...kartu jau 5metai,4 is ju susituoke...buna visko,tikrai pykstames, ir ne vienas nusileist nenorim,bet laikui begant prisitaikeme,manau pykstames maziau.Skaiciau cia,kad rase jog veziai isizeidzia del nieko(bent man taip atrodo tongue.gif )o tada tai tragedija buna....man atsiprasyt ne kaip sekasi... biggrin.gif
Atsakyti
As- vezys , vyras - svarstykles . Sutariam kuo puikiausiai , o jei ir pasipykstam tai vyras visada nusileidzia , as lb jau principinga blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(titė @ 2007 08 15, 20:55)
mano likimas lygiai toks pats, mano vėžys nesuprantu iš vis nieko grynas gyvenimo stabdis. dirbt dirba tik tai kas jam patinka, bet patinka tik automobilius remontuot, krapštyt. visą kitą žmonos reikalas. nu jei per pusmetį priprašai ką nors padaryt, tai krapštysis matuos milimetrais ir tai nebaigs. tvarkos jokios, o aš gal ir svarstau, bet skubu gyvent, daryt, kad turėt, skubu kurt ateitį.



As situos zodzius priskirciau savo ex,jis -zuvis,bet cia manau jau yra ne zodiako savybe,o temperamento. Tokiems uztenka tiek kiek turi tai dienai,nieko nenori siekt naujo,plaukia pasroviui.....o as esu kovotoa,energinga,uzsispyrusi,verzli,noriu siekt ,eit i prieki,o su ex jauciau kad tempiu dideli akmeni ir jauciausi slopinama,tik po skyrybu atsitiesiau ir pasiekiau ko norejau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(baltapalange @ 2008 10 21, 09:30)
Sveikos  bigsmile.gif  kaip smagu, kad tokią temą radau, tik gaila, kad ji tokia pasyvi  ax.gif  Skaičiau, skaičiau ir apsiraminau-bent jau dėl vieno dalyko, kuris mane knisa jau kuris laikas. Pasirodo, kitaip ir nebus ir nereik iš dramblio tikėtis grakštumo  lotuliukas.gif aš čia apie tai, kad Svarstyklės-stabdžiai, o Vėžiai-organizatoriai.
Tai va, aš esu vėžys, MB-svarstyklės. Kaip mudu sutariam? Kol kas puikiai. Ir, ko gero, tik MB dėka. Nors ir panašumų turim.
1.Mums labai gera kartu, geriausia kompanija viens kitam esam, didelių balių nei vienas nemėgstam, jei švęst-tik nedideliam draugų rate.
2.Abu mėgstam namie pabūti labiau, nei gastroliuoti.
3.Atostogų leidimo būdas irgi sutampa, mėgstam tylą, ramybę, kuo toliau nuo žmonių.
4. Abu mėgstam pasitūsinti parduotuvėse-labai linksmai laiką praleidžiam, prisijuokiam, prisilinksminam, apžiūrim viską, net jei perkam nedaug  thumbup.gif
5. Abu mėgstam gamint valgyti. Šis užsiėmimas abiem mum relaksą teikia.

Jei dar prisiminsiu, vėliau panašumus surašysiu, o va skirtumai:
1. Aš esu audringa, ekspresyvi, o jis ramiai į viską reaguoja, niekad balso nepakelia (kažkada išgirdau šaukiant ant kažko, tai net garsiai susijuokiau-taip netikėta ir netikra atrodė, kaip bajeris), visiškai nekonfliktiškas. Kaip kažkas rašė, tai ir MB tinka-visad pirmas atsiprašo, net jei kalta esu tik aš, pirmas pradeda glaustytis, ir apskritai, jis sugeba išvengti konfliktų,o aš priešingai-kaip degtukas.Ir dažnai lygioj vietoj  lotuliukas.gif
Sveikutes,
Net nustebau kaip viskas 100% atitiko!!! As veziuke jis svarstykles !!! Kartu mes 8,5 metu...
N
Tiesiog du kart perskaiciau kad patiket !!! thumbup.gif
2. Jis begalinės kantrybės žmogus, o aš kantrybės nei lašo neturiu  doh.gif
3. Dažniausiai reikalus tempia iki paskutinės minutės, aš viską stengiuosi padaryti anksčiau, nei yra limiytas.
4. Organizuoti ką nors, mokesčius mokėti, ką nors pirkti ir pan.-na, kur reikia pačiam prisiminti, suorganizuoti, padaryti, jam neįveikiama, stumiu stumiu, o galiausiai vis tiek pati padarau, nes taip greičiau, paprasčiau, ir ramiau-nes žinau, kad tikrai bus padaryta, o su juo tai  doh.gif
5. Jis vyturys, aš pelėda. Jau daugiau nei 2 metai jis ryte keliasi anksčiau, nors jo darbas vėliau prasideda. Atsikelia, padaro mums pusryčius, atneša į lovą, mane pažadina, papusryčiaujam lovoj, tada susiruošiam ir jis veža mane į darbą. Jo iniciatyva tokia va rytinė rutina pasdarė, dėl to esu labai dėkinga jam  wub.gif
6. Rytais jis visad linksmas, geros nuotaikos, o aš paniurusi.
7. Jis apkritai jumoristas, visad geros nuotaikos, linksmas, bajeris ant bajerio, o aš labai nuotaikos žmogus, o vėžio nuotaika dažniausiai melancholišką arba choleriška  doh.gif  na, visokių nuotaikų būna, bet mano nuotaika dažniau būna bloga nei jo  blush2.gif
8. Jis niekad nepriekaištauja, nesu nei vieno priekaišto išgirdusi, tik porą kartų yra pasakęs-gal tu šiek tiek išpūti reikalą? čia kai aš putoju ir skandalinu. jei kažkas nepatinka, aš matau, bet jis jokiu būdu nedemonstruoja ir toli gražu nepasako, tik iš veido išraiškos, jei pavyksta spėti veidą pamatyt, suprantu. O aš ištisai zyziu, mokau, priekaištauju  unsure.gif
9. Nežinau, kaip yra iš tiesų, bet, man atrodo, jis nėra pavydus, na, nebent minimalus sveikas pavydo jausmas pas jį, o aš patologiškai pavydi( bet tvarkausi su tuo reikalu  cool.gif  )

Būtų smagu, jei atsirastų čia dažniau parašančių, labai įdomu, kaip tokių pačių ženklų šeimos sutaria...


Papildyta:
QUOTE(bee @ 2009 05 27, 15:28)
tavo "svarstyklinas" manau nėra nestandartinis. smile.gif mes irgi nesipykom net du metus draugystes smile.gif dabar treti eina tai siek tiek pasiburbuliuojam tada kai as konors prisigalvoju, kad negerai  blush2.gif
Beje mano svarstykliukas labai azartiškas  doh.gif kad beveik užsikrečiau pati  lotuliukas.gif

Sveikos veziukes,
As gyvenu su svarstykliuku jau daugiau kaip 8 metai,bet rimtai susipyke net nesam. Nu gal ilgiausias pyktis buvo kokia 10 min. thumbup.gif
Kad visi taip sugyventu!!!
Duok dieve kad mudu visada liktume kartu ir tokie pat kaip iki siandien !!!
Atsakyti
Jei sužinau, kad vėžys artinasi, padidinu atstumą iki didžiausio įmanomo. Kažkas nesueina man su vėžiais, o taip daug jų pažįstu. Visi su savo pričiudais, su savo egoizmu, su savo nepermušama nuomone. Man nuobodu su jais, nes daugiausia kas jiems patinka tai į kokį spektaklį nueiti ar į kelionę nuvažiuoti, o dažniausiai namai, namai, namai... Darbas namai, darbas namai, darbas namai...
Atsakyti
Sveikos mielosios, gal atnaujinsiu tema 4u.gif Taigi as - svarstykles, jis- vezys. Turim daug skirtumų, bet kazkaip sugyvenam, gal is begalines meiles ax.gif i blush2.gif
1. Pradzia nuo ryto: Jis uzsistato 5 zadintuvus ir vis atidejineja, tuo tarpu as pasakau kad mane pazadintu ties paskutiniu, tada soku is lovos ir begu, mat jam greit atsikelus po to bloga buna biggrin.gif Na dar kad ir ne zodiako skirtumas, bet vistiek as vyturys, jis peleda, tai ir tai sunkiai suderinam biggrin.gif
2. Jau toks pavydus, gal cia ir budo savybe, bet vos ne kasdien paklausia ar niekam tu nepatinki, ar nieks nekabina, ar nieks nelenda doh.gif doh.gif doh.gif
3. Taip as svarstau ir niekad neapsisprendziu, tad visai nepykstu, kai jis man pranesa kazka ir jei iskarto neisreiskiu nuomones, jis priima sprendima. thumbup.gif
4. Jau jis TOKS kategoriskas, kas mane varo is proto, as visuomet linkusi apsvarstyti abi puses, suprasti jas, o jis atrodo viska zino viskas aisku. Taip uzknisa doh.gif
5. Del jo mokejimo demonstratyviai parodyt, kad jam kazkas nepatinka schmoll.gif Mat jam ne prie sirdies mano sesuo, tad net nesivargina su ja kalbeti, man kad ir kaip nepatktu kuris nors jo draugas, as bandrauciau is pagarbos savo vyrui, nes man net paciai nesmagu, kai manes ima klausinet, kas jam yra, nors jis tik atskleidzia savo puiku talenta ignoruoti verysad.gif
Daugmaz viskas smile.gif Paskaicius atrodo, kad mes visiskai nesugyvenami, bet cia tik tokie musu individualus ypatumai prie kurių jau pripratom ir toleruojam tai smile.gif Bet pacioj pradzioj tikrai atrode, kad tik wub.gif mus vienija biggrin.gif
Atsakyti