Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir svarstyklės

Labas, norejau prisijungti, bet matau, kad gyvu nebe labai yra... ax.gif o gaila... Mano patirtis ganetinai sviezia... dar tik metai kartu, ir vis niekaip neislukstenu savo svarstykliu biggrin.gif galvojau patarimu ar komentaru susilauksiu is jau gerokai labiau "patyrusiu liuciu" rolleyes.gif bet gal dar pavyks atgaivinti? gal kuri nors pastebes pagalbos sauksma? biggrin.gif
Atsakyti
skaitau ir ziuriu,kad veziukem su svarstyklinais sunkiai kai kuriom cia.. nu bet va as vezys mano ex (su kuriuo dabar vel traukiam koki 3karta,nes as vis pabegdavau,dabar esu istekejusi,bet kvepia skirybom) mums asmeniskai kartu begalo gera,jis labai panasus i mano teva,ir turim labai daug bendru pomegiu,tikslu,svajoniu.. (esam vienmeciai) as nezinau koks jis buityje,nes neteko gyvent kartu..svarstau ar mums butu kartu pakeliui...sirdis saukia,kad mes vienas kito antros puseles... wub.gif
Atsakyti
as-vezys,vyras-svarstykles buna nesutarimu daznai,man sunku ginciotis su jo ,tai kas beleka tik nusileisti jam blush2.gif
(del sventos ramybes)
Atsakyti
QUOTE(anasko @ 2009 05 07, 13:41)
as-vezys,vyras-svarstykles buna nesutarimu daznai,man sunku ginciotis su jo ,tai kas beleka tik nusileisti jam blush2.gif
(del sventos ramybes)


Niekaip nesuprantu, gal mano "svarstyklinas" kazkoks nestandartinis.. jau beveik metai kartu ir dar nei karto nesusipykom, nes tikrai nebuvo del ko... O gal tiesiog nepapuole tokiu situaciju dar..? blink.gif Va ir bijau to sprogimo, atrodo kaip tyla pries audra... lotuliukas.gif Laukiu, kol vulkanas pabus g.gif
Atsakyti
QUOTE(tundra @ 2009 05 18, 16:52)
Niekaip nesuprantu, gal mano "svarstyklinas" kazkoks nestandartinis.. jau beveik metai kartu ir dar nei karto nesusipykom, nes tikrai nebuvo del ko... O gal tiesiog nepapuole tokiu situaciju dar..? blink.gif  Va ir bijau to sprogimo, atrodo kaip tyla pries audra... lotuliukas.gif Laukiu, kol vulkanas pabus g.gif


tavo "svarstyklinas" manau nėra nestandartinis. smile.gif mes irgi nesipykom net du metus draugystes smile.gif dabar treti eina tai siek tiek pasiburbuliuojam tada kai as konors prisigalvoju, kad negerai blush2.gif
Beje mano svarstykliukas labai azartiškas doh.gif kad beveik užsikrečiau pati lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bee @ 2009 05 27, 15:28)
Beje mano svarstykliukas labai azartiškas  doh.gif kad beveik užsikrečiau pati  lotuliukas.gif

Va va,azartiskumas naujas pozymis svarstykliu doh.gif
Atsakyti
sveikutes,

ar dar gyvu yra? g.gif









Atsakyti
jou, gal ir ne iš lengvųjų tie mūsų santykiai.. bet kažkaip dažnai nesipykstam ir jau 5 metai kartu ax.gif jis viską ramiai priima, analizuoja, o aš kaip vulkanas (nuotaikos dažnai keičiasi) doh.gif
bet aš užkriečiu savo energija, o jis mane moko išminties..
gal čia todėl, kad jis vyresnis 7 metais g.gif
Atsakyti
as svarstykles , jis vezys esam kartu trys metai du is ju gyvenam katu. pirmi metai pasakiski smile.gif gal kad aistra meile neisblesus . o ties antrais kaip pradejom gyvent tai pasimate visi privalumai ir trukumai. jei taip trumpiau tai abu labai ginam savo nuomone sunkiai nusileidziam viens kitam, jis sunkiai leidziasi i derybas . daznai pasyvus norintis sedet namuose as aktyvi atsigaunu tarp zmoniu . bet abiems svarbios ir tikrai suderinamos seimos vertybes .
Atsakyti
As svarstykles, vyras vezys,mes bendrameciai .... Kartu jau 14,5 metu(is ju beveik 8 kaip susituoke). Siaip visko buna, kartais ir susipykstam, bet per tiek metu kazkaip ismokom but kartu - kartais reikia kazkam nusileist...
Atsakyti
Aš vėžys, manasis - svarstyklės, bet kiek čia skaičiau, jokio panašumo su mano antrąja puse neradau. Gal dėl to, kad jis gimęs ant ribos (22 d.). Būtų labai įdomu, kad atsilieptų kuri nors, kurios vyras/draugas gimęs tą dieną.
Atsakyti
Kur vėžiukai su svarstyklėmis pasidėjo ? blink.gif g.gif
Atsakyti