QUOTE(liullie yu @ 2010 05 05, 22:53)
tuomet i servetele nesusigeria dvikomponencio pirmas sluoksnis ir skylimas gaunasi visur vienodo stambumo
Manau, čia nebūtinas gruntas, pakanka užklijuotą paveikslėlį darsyk patepti plonu klijų sluoksniu ir gerai išdžiovinti.
QUOTE(Raseleb @ 2010 05 06, 05:3)
Negaliu patarti, nebandžiusi
Tai taip, toliau dirbi taip kaip su dekupažiniu popieriumi: mirkai vandenyje, ištepi klijais medinį pagrindą, tada nusausinusi ištrauktą paveiksliuką verti gerąja puse ant pasitiestos servetėlės, kad sugertų vandenį, nusausinį blogąją pusę ir tepi klijų ant blogosios pusės. tada dedi paveiksliuką toje vietoje kur klijuosi ir stengtis nepalikti nei vienos oro puslelės
Iš savo ir mokinių patirties rekomenduoju būtinai klijais ištepti ir tą vietą, ant kurios bus dedamas paveikslėlis. Netepant nebūtinai bus blogai, tačiau didesnė rizika, kad atsiras pūslių, kad toliau tepti lakai tempimo jėgomis atkels paveikslėlį.
Kitaip tariant, gera klijais tepti ir paveikslėlio išvirkščią pusę, ir dekoruojamo objekto plotelį po paveikslėliu, ir, be abejonės, paveikslėlio viršų taip pat.
QUOTE(ger @ 2010 05 07, 09:40)
Patarkit kaip jus naudojat dvikomponenti laka.As bandzaiu ir teptuku ir pirstais,bet kaip isziuva tai matosi sniurai,nors sutrukineje gerai
Čia klausimas, nuo ko tie "šniūrai". Tepant teptuku, trūkis būna "tvarkingesnis", tarsi surikiuotas, pirštais - natūralesnis, gražesnis, pirštų tepimą imituoti nesunku teptuku - vėduokle. Tačiau gali būti, kad tie "šniūrai" tai užtepto lako sluoksnio taisymo, kai jau lakas ima stingti, pasekmė. Dvikomponenčio lako nereiktų ilgai lyginti arba jei tai ir daryti, tai fragmentais, greitai, negrįžtant į anksčiau užteptus plotelius, antraip ir gaunasi nelygus paviršius.
QUOTE(Monikule... @ 2010 05 08, 12:28)
sveikos,
dekupazinu lekste atvirkstiniu budu, su vienkomponenciu sendintoju, viska dariau pagal tvarka, tik idomiai kad uztepus antra sluoksni dazu ir jis sutrukinejo.. gal dar viena tept? ar jau galima laka det?
Šiuo atveju pačiai tenka spręsti, kokia kokybė tenkina
Stiklo dekoravime dažnai taip nutinka, kad vienkomponentis lakas skaldo keletą paskesnių akrilo sluoksnių. Kartais gali gelbėti baigiamojo lako sluoksnis tarp dažų sluoksnių ("užrakina" vienkomponentį, kad šis ir vėl "nešėliotų"), tuomet vėl dažoma, kad išvirkščia lėkštės pusė būtų tvarkinga. Būtina gerai išdžiovinti visus sluoksnius.