Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

QUOTE(kristiggg @ 2009 09 05, 09:05)
user posted image
galeciau uzmertktom akim paskui ta kvapa eit biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Vienas slyksciausiu kvapu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kosmeta @ 2009 09 12, 22:27)
man tai zinok antri labiau  thumbup.gif  o kodel butent is siu renkiesi?

ačiū smile.gif jau užsisakiau tuos antruosius, fragrancedirect gera nuolaida šiems kvepalams mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo celesta: 13 rugsėjo 2009 - 08:31
Carolina Herrera 212 Sexy Men heart.gif myliu ta kvapa!!!
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mulberry: 14 rugsėjo 2009 - 11:21
user posted image wub.gif
Atsakyti
Laba

gal galėtumėte patarti. Noriu dovanoti kvepalus MB, bet nenumanau kokius. Jis turi dabar turi šiuos:

user posted image

bet jam nepatinka. sako, per lengvi, per saldūs gal net. patinka tokie 'odekoloniški' kvapai, tokie maždaug tradiciniai vyriški. Kokius kvapus patartumėte žiūrėti?

(dar, esu daug gerų žodžių skaičius apie Givenchy "Pi", ar jie lengvi?)
Atsakyti
QUOTE(weirdo @ 2009 09 21, 15:02)
Laba

gal galėtumėte patarti. Noriu dovanoti kvepalus MB, bet nenumanau kokius. Jis turi dabar turi šiuos:

user posted image

bet jam nepatinka. sako, per lengvi, per saldūs gal net. patinka tokie 'odekoloniški' kvapai, tokie maždaug tradiciniai vyriški. Kokius kvapus patartumėte žiūrėti?

(dar, esu daug gerų žodžių skaičius apie Givenchy "Pi", ar jie lengvi?)



Givenchy Pi gana saldus...juos perka daugiau moteriskes sau nei vyrukams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(weirdo @ 2009 09 21, 16:02)
Laba

gal galėtumėte patarti. Noriu dovanoti kvepalus MB, bet nenumanau kokius. Jis turi dabar turi šiuos:

bet jam nepatinka. sako, per lengvi, per saldūs gal net. patinka tokie 'odekoloniški' kvapai, tokie maždaug tradiciniai vyriški. Kokius kvapus patartumėte žiūrėti?

(dar, esu daug gerų žodžių skaičius apie Givenchy "Pi", ar jie lengvi?)


Man pirma asociacija kilo su John Varvatos kvepalais - gal kurie is ju patiktu. Dar siulau Juicy Couture 'dirty english'.
Atsakyti
QUOTE(weirdo @ 2009 09 21, 16:02)
Laba

gal galėtumėte patarti. Noriu dovanoti kvepalus MB, bet nenumanau kokius. Jis turi dabar turi šiuos:

user posted image

bet jam nepatinka. sako, per lengvi, per saldūs gal net. patinka tokie 'odekoloniški' kvapai, tokie maždaug tradiciniai vyriški. Kokius kvapus patartumėte žiūrėti?

(dar, esu daug gerų žodžių skaičius apie Givenchy "Pi", ar jie lengvi?)


As tai siulyciau siuos pauostyti...mano manymu atitinka Jusu ieskomus ax.gif Tikrai labai geras, klasikinis kvapas 4u.gif
user posted image
Atsakyti
merginos, padekit, kurie vyriski kvepalai kvepia cinamonu, dominuoja tas prieskonis.
aciu
Atsakyti
user posted image

Lydausi nuo šito kvapo wub.gif
Atsakyti
o gal kuri ziote apie siuos kvepaliukus kaip jie jums?HUGO by Hugo Boss ir DKNY Be Delicious ??? ax.gif
Atsakyti
neseniai pirkau kvepalus ir gavau porą mėginukų, iš jų vienas buvo vyriškas
Halston - Unbound
nu visai geras kvapukas, mielas toks, švelnus, pakankamai normaliai laiko, pažiūrėjau kainą, pakankamai pigutis smile.gif pažiūrėjau natas, labai patiko, tokios netgi lietuviškos sakyčiau - pomidoriuko, beržiuko... smile.gif
Atsakyti