Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

QUOTE(burbanti @ 2009 09 04, 11:50)
Nu dar tokios "blondinkos" gyvenime nebuvau sutikus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
Žiūrėk,išsižiojus tu...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Prisiperka is visokio plauko platintoju paddielkiu ir vaidina kieta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
http://images.google...FHM6D-Qbd_MjaCw
Papildyta:

Tai ji tau ir sako, kad nera SHANEL, ir as ta pati galiu pasakyti, tokios firmos nera! O tavo pakopintam adrese kaip parasyta? CHANEL!
Atsakyti
QUOTE(Holly- @ 2009 09 04, 12:03)
Tai ji tau ir sako, kad nera SHANEL, ir as ta pati galiu pasakyti, tokios firmos nera! O tavo pakopintam adrese kaip parasyta? CHANEL!

Žmogus skaityti nemoka, arba turi ne originalius ant kurių Shanel tikrai, tikiu, gali būti parašyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano vyrui labiausiai patinka vasarai sitie,mano padovanoti,ir man jie labai skanus
user posted image
dar:
user posted image (situ dezodoranta turi)

i Svecius ziema ir rudeni megsta situos smile.gif
user posted image man jie tokie specifiniai..pati jam uzsakiau neuosciusi lotuliukas.gif bet jam patinka smile.gif

man daugiau vandeniniai citrusiniai patinka vyriski smile.gif
tokie kaip sitie wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 04 rugsėjo 2009 - 11:31
o kaip laikosi Versace eau fraiche? nes seniau teko testuoti, tai vyrui nepatiko kad trumpai jaučiasi, aš irgi tai pastebėjau kad porą valandų neišbūna kvapas.
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 09 04, 11:34)
o kaip laikosi Versace eau fraiche? nes  seniau teko testuoti, tai  vyrui nepatiko kad trumpai jaučiasi, aš irgi tai pastebėjau kad  porą valandų neišbūna kvapas.

as ant vyro savo uzuodziu nuo 9 ryto iki 17val tikrai,nepastebejom kad prastai laikytu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 04 rugsėjo 2009 - 11:48
Ką galėtumėt pasakyti apie Terre D'Hermes laikymą? Ar tik ant MB tiek trumpai '' užsibūna''? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2009 09 04, 14:20)
Ką galėtumėt pasakyti apie Terre D'Hermes laikymą? Ar tik ant MB tiek trumpai '' užsibūna''? Ačiū

Hermes testavomės senokai tiek Rocabar, tiek Terre D'Hermes neturėjo cinkelio, bet laikėsi abu gana neblogai g.gif
Atsakyti
user posted image
galeciau uzmertktom akim paskui ta kvapa eit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiggg @ 2009 09 05, 08:05)
user posted image
galeciau uzmertktom akim paskui ta kvapa eit biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


O as uzmerktom akim galeciau begt nuo sito kvapo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nes jau pabodes iki negaliu...
Atsakyti
dovanele vyrui, Thierry Mugler, A*Men Pure Coffee, siandien kristutej paskutini prigrebiau, na jau kvapas wub.gif bandziau ant rankos, tai iki siol kvepia, ir pati tokiais kvepinciaus, tik kad ar MB leis:))

user posted image
Atsakyti
gal atsiras man kas patars ax.gif
noriu savo sūnėnui padovanoti kvepalus, bet negaliu išsirinkti,kurie iš šitų geresni
user posted image

ar šitie
user posted image
Atsakyti
QUOTE(celesta @ 2009 09 12, 15:09)
gal atsiras man kas patars ax.gif
noriu savo sūnėnui padovanoti kvepalus, bet negaliu išsirinkti,kurie iš šitų geresni
user posted image

ar šitie
user posted image


man tai zinok antri labiau thumbup.gif o kodel butent is siu renkiesi?
Atsakyti