Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

QUOTE(Jurgut @ 2012 12 03, 19:16)
Kas cia per vyras?  biggrin.gif  Niekad nepastebejau, bet, kad kvapas nuostabus - tai faktas  wub.gif



Aktorius Vincent Cassel mirksiukas.gif
MB irgi dėvi šiuos kvepalus smile.gif
Atsakyti

Lalique Encre Noire smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
Kolkas patys patys 4u.gif
Atsakyti
MB pagrinde nauduoja sios :
London for Men Burberryuser posted image
Tsar Van Cleef & Arpels user posted image
bet mano nosiai patys patys yra ...Declaration Cartier user posted image gaila kad vyras sunaudojes antra nepirko verysad.gif
bet as dar papurskiu kokius eksperementui ant kaklaraiscio is megineliu jam nezynant rolleyes.gif ...buna pyyyyyp....bet kitaip neprisiprasysi pameginti kazka naujo mirksiukas.gif
Atsakyti
Man visada patys pačiausi buvo šitie:
user posted image
bet jie gana lengvi, neseniai man pažįstamas paminėjo, kad yra labai kitos firmos panašaus kvapo tik intensyvesni. Gal netyčia žinote pavadinimą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2013 02 28, 16:24)
user posted image
Kolkas patys patys  4u.gif


Jie nuostabus! smile.gif
Atsakyti
Noriu pirkti vyrui dovanu,bet neapsisprendziu kuriuos rinktis..Gal padesit apsispresti
user posted image
ar siuos:
user posted image
Pirmus jis yra uostes ir jam labai patike. wub.gif ..Bet jie gal labiau pavasariui ar vasarai tinkami? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2013 03 10, 13:10)
Man visada patys pačiausi buvo šitie:

bet jie gana lengvi, neseniai man pažįstamas paminėjo, kad yra labai kitos firmos panašaus kvapo tik intensyvesni. Gal netyčia žinote pavadinimą?  ax.gif

sie gal?
user posted image
Atsakyti
Siuo metu jis kvepinasi Armani code, skirtingai nei as turi viena kvepalu buteliuka, ir keicia ji tik kai baigiasi biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, prašau pagalbos. Ieškau dovanos savo jaunam pusbroliui (18 m.), nelabai žinau jo kvepalų skonį doh.gif

Parekomenduokit ką nors iš tų pigesnių variantų (Adidas, Diavolo, Mexx, Backham ir pan.), nenoriu kvepiančių labai aštriai ir pigiai kaip tualeto gaiviklis, bet ir ne kokių nors diediškų saldžių, dūminių, kedrinių biggrin.gif

Žodžiu ką geriausia būtų rinktis lengvo, jaunatviško ir nebrangaus (~50-70 lt)

Baisiai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
As rinkciaus is Mexx - jie nera labai brangus, bet skaniai kvepia 4u.gif Pati esu moteriskus pirkusi ne karta smile.gif

Y tema atsakant, tai maniskis kvepinas tuo, ka jam padovanoju biggrin.gif Na neteikia jis tam daug reiksmes, o man kvepalai tiesiog butinas kasdienis atributas tiek moteriai, tiek vyrui. Tad per gimtadienius ir Kaledas esu labai nuobodi - visada kvepalai biggrin.gif Mano megstamiausi - Dior Fahrenheit, 212 CH Men wub.gif
Atsakyti