Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

maniskis kvepinasi tuo ka jam padovanoju arba nuperku as, kai kuriuos isrenku vien pagal save, o kartais nuvedu pratestuot. Ilga laika nr. 1 buvo acqua di gio,po to chanel allure sport dabar 1million, dar lentynoj be minetu triju turi CH chic, boss in motion black, dg light blue, , burberry london. Nperseniausiai subaige clinique happy, versace man eau fraiche ir cavalli just him (situs manau reiks pakartot)
o sarasas ka jam mielai dar itaisyciau gana ilgas ir gali prasidet nuo givenchy pour homme (bordo plastmasiukas) mane jie vercia paskui kvapa sekiot biggrin.gif , versace man (violetinis), diesel only the brave ir tt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 11 gegužės 2012 - 13:17
QUOTE(Jurgut @ 2012 04 28, 13:06)


user posted image
Kaip jums jie?

Kažkada pirkau sau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NeTaRa @ 2012 05 11, 21:08)
Kažkada pirkau sau biggrin.gif

Geras biggrin.gif
Ismeginom - jam patinka, o man kazkoks vandenelis blush2.gif Ant odos skaniai kvepia, bet noreciau kazko intensyvesnio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgut: 12 gegužės 2012 - 09:16
Manasis kvepinasi Antonio Banderas Blue Seduction
Atsakyti
QUOTE(Kojotė @ 2012 06 20, 13:02)
user posted image
ar buna ju 100ml talpoj? g.gif

Atsakyti
user posted image
Dieviškas kvapas wub.gif wub.gif
Atsakyti
merginos, nupirkau aerouoste kvepalus , pauosciau patiko, galvoju padovanosiu draugui...dar nedaug laiko pazistami, kaip ir nelabai sugalvociau ka daugiau ir padovanoti...Dabar pradejau skaitineti apie juos, o jie unisex...tai kaip ir nebeapsisprendziu -dovanoti ar ne, gal ne taip supras? kvepalai Hermes Voyage, 35ml EDP...
http://www.overstock...47/product.html
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image

pagrindiniai trys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _elena_: 29 birželio 2012 - 08:00
QUOTE(Koma @ 2012 06 29, 01:38)
Dabar pradejau skaitineti apie juos, o jie unisex...tai kaip ir nebeapsisprendziu -dovanoti ar ne, gal ne taip supras? kvepalai Hermes Voyage, 35ml EDP...

Unisex reiškią tinkamumą abiems lytims, jais kvėpintis gali ir vyrai, ir moterys. Turiu juos sau vasarai kaip gaiviaką, bet mano nosiai jie labiau vyriški, nei moteriški, jei reikėtų pasirinkti.
Ar būtina draugui pasakoti visus niuansus? biggrin.gif
Atsakyti
Megstamiausi mano vyro kvepalai:

user posted imageuser posted image

CNC Scent ir Montale Forest Aoud
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2012 05 11, 14:13)
maniskis kvepinasi tuo ka jam padovanoju arba nuperku as, kai kuriuos isrenku vien pagal save, o  kartais nuvedu pratestuot. Ilga laika nr. 1 buvo acqua di gio,po to chanel allure sport dabar 1million, dar lentynoj be minetu triju turi CH chic, boss in motion black, dg light blue, , burberry london. Nperseniausiai subaige clinique happy, versace man eau fraiche ir cavalli just him (situs manau reiks pakartot)
o sarasas ka jam mielai dar itaisyciau gana ilgas ir gali prasidet nuo givenchy pour homme (bordo plastmasiukas) mane jie vercia paskui kvapa sekiot biggrin.gif , versace man (violetinis), diesel only the brave ir tt smile.gif

biggrin.gif Pas mus ta pati situacija - renku vyrui kvepalus aš, visada pataikau biggrin.gif .Žiūriu, ir uoslės mūsų panašios biggrin.gif
Jo mėgstamiausi :
Chanel allure sport, Givenchy pour homme, Versace man eau fraiche , Versace pour home, Paco Rabanne XS, daugelis Hugo Boss kvapų ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LAPUTĖ: 20 liepos 2012 - 13:31
QUOTE(mmmune @ 2012 02 16, 20:26)
Pati dovanojau ir jis liko sužavėtas  4u.gif  Kvapas mane tiesiog "veža"  tongue.gif
user posted image


Sitie tikrai labai geri thumbup.gif




Dabar as nupirkau siuos
user posted image

Tiesiog dievinu...


Versace pour homme taip pat geri, bet kvapas ilgai nesilaiko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jomantukass: 20 liepos 2012 - 23:26