Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

Labas merginos. Reikia jusu pagalbos. Gal zinot kaip prigaut is kur nors situos kvepalus Marc O“Polo Pure Morning Man? Lietuvoje ju niekur nerandu sad.gif

http://www.parfumexp...u...tml?t=m&l=P
Atsakyti
maniskio megstamiausiu TOP 5 wub.gif tvarka atsitiktine. man labiausiai chanel wub.gif wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kerolz112 @ 2012 02 29, 12:19)
Mano patys megstamiausi Thierry Mugler a*men pure malt ir amouage jubilation xxv, patys geriausi,laiko ilgai ir komplimentu daug, ka manot? as vyras.


sveikas,as kaip tik galvoju kuri is ju pabandzius,gal gali patart smile.gif?Kuris daugiausia komplimentu sulaukia? smile.gif
Atsakyti
Supertėveliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2012 05 08, 10:31)
Supertėveliai ax.gif

pagalvojau, kad tik vyrams gali buti per sudetinga issirinkti viena is minetu dveju kvepalu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andorinha: 08 gegužės 2012 - 10:39
Mieli vyrai, abieji kvepalai pakankamai skirtingi. Be abejo, svarbus faktorius yra komplimentai bei atsiliepimai, bet realiai juk geriausia "deveti" tai, kas paciam labiausiai patinka. Todel siulyciau isbandyti po nedideli kieki (kad ir is musu kvepalu isparduotuves) "ant saves". Juk tie patys kvepalai saveikaudami su kuno kvapu gali visokiu sposu iskresti.. smile.gif
Atsakyti
Gucci Pour Home II[FONT=Arial], tiesiog sexas buteliuke......nuostabiausi mano vyro kvepalai....kai mano vyras jais pasikvėpina tai norisi jį vest tiesiai į miegamąjį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaičičeku: 08 gegužės 2012 - 23:35
QUOTE(HappyAngel @ 2012 01 13, 11:10)
Degalinėje stovėjau prieš vaikiną, kuris kvepėjo kaip...naujų kortų kaladė (bet tas toks senasis kaladės kvapas, ne tų pigūškinių kortų) swoon.gif Dieeeeeeeeeeeeeeeeeviškai! Gal turite kas idėjų, kas čia per kvepalai galėtų būti, nes susimėčiau ir nebeišdrįsau paklausti blush2.gif

Komentarų apie tai, kad mano kvapų supratimas (kas skaniai kvepia ir kas ne) yra iškreiptas, nereikia biggrin.gif

Tai gali buti....oda...leather.....cuir......pauostinėkite kvepalus kuriuose pagal sudėtį dominuoja oda...
Atsakyti
Lb nuostabus kvepaliukai vyrams Armani code, armani diamonds bei paco rabanne one million thumbup.gif MB visus situos turejes, oi kaip man jie patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaičičeku @ 2012 05 08, 23:29)
Gucci Pour Home II[FONT=Arial], tiesiog sexas buteliuke......nuostabiausi mano vyro kvepalai....kai mano vyras jais pasikvėpina tai norisi jį vest tiesiai į miegamąjį.



lotuliukas.gif geras komentaras, net suintrigavo, reiks butinai pauostyti 4u.gif

o as tai esu gatvej,parduotuvej pora kart kazkokius uoscius, bet net geda buvo, slankiojau paskui vyrus ir negalejau atsigereti kvepalais, aisku paklausti neisdrisau, bet niekur tokiu taip ir neradau verysad.gif ale kaip versace "pour homme", ar banderas "blue seduction", bet toki spalvingesni, linksmesni, nemoku papasakot, bet toks geras, apgaubiantis tokiu vyrisku svelnumu biggrin.gif
Atsakyti
Carlos Santana
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ralija: 10 gegužės 2012 - 20:50
Mano kvepia taip smile.gif

user posted image
Atsakyti