Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

o mes jau baigiam antra bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Kvapas vyrui, pasirengusiam užkariauti pasaulį, kvapas, kuris vilioja, bet "nepasiekiamai" (idealus darbui smile.gif )
user posted image

Dėl šito kvapo gyvą suėst gali biggrin.gif Seksualus kvapas, bet kartu toks jaukus, kad prie altoriaus su juo kvepiančiu eitumei
user posted image

Kai norisi šėlionių ar šiaip jaunystės bigsmile.gif
user posted image
user posted image

Švelnumas, gaivus ir ilgas rytas, kava, paskrudusi bandelė, skubotas bučkis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Snzk @ 2011 10 03, 22:53)
user posted image Dabartiniai  wub.gif

Ar šie gaivūs? Ieškau kažko panašaus į Versace Man Eau Fraiche, nes šiuos dievina jau daug metų, o dabar būtinai reikia iš Armani doh.gif O gal kiti kokie Armani yra panašūs gaivumu į Versace? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2012 04 21, 13:21)
O gal kiti kokie Armani yra panašūs gaivumu į Versace?  ax.gif

pabandykit Acqua di Gio
Atsakyti
Manasis kvepinasi sitais biggrin.gif Visiems iki gyvo kaulo zinomas biggrin.gif
user posted image

Dar labai skaniai sitie vyriski kvepia blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Gal galite pasakyti ar Armani Diamonds gaivus kvapas, toks į saldesnę pusę ar su aštresniais prieskoniais? Man reikia gaivaus kaip Versace Eau Fraiche 4u.gif
Atsakyti
user posted image
manasis tsarius labai pamilo sios kvepalus ,netiketai..., aklas pirkinys , labai bijojau kad pasakys senamadiski...
cool.gif
Atsakyti
QUOTE(denasima @ 2012 04 24, 23:15)
user posted image
manasis tsarius labai pamilo sios kvepalus  ,netiketai..., aklas pirkinys , labai bijojau kad pasakys senamadiski...
cool.gif


laaaaaaaaaaaaaaabai geras kvapas wub.gif šiltas, minkštas ir jaukus ir jokios užuominos į unisex
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurakkk: 25 balandžio 2012 - 07:41
Labas mergaites 4u.gif
Mes vakar klaidziojom sarmoj ir rinkom MB kvepalus. Aisku buvau susidariusi sarasiuka, kuriuos reikia isbandyti rolleyes.gif Pirmiausiai griebiau Paco Rabbane 1 million is karto patiko, bet veliau kiek per saldus pasirode, toliau ejom prie georgio armani code - sie visai patiko MB, bet man kazkokie siaip sau pasirode, lyg ir solidesnio amziaus vyrui labiau tinkamesni blush2.gif Dar pabandem DG the one - is karto abu pasakem NE biggrin.gif TM Amen - nezinau, nei taip, nei ne doh.gif Ir dar daug kitu: versace, di gio ir t.t. Nu bet kazkodel abu suzavejo sie:

user posted image
Kaip jums jie?
Atsakyti
Sveiki smile.gif Pastebejau,kad labai aktyvi sita tema,tai vat,noriu pagalbos smile.gif gal zinot kokius vyriskus kvepalus kad butu perfume,o ne Parfum De Toilette(ir zinoma kad kvapas butu geras) ? smile.gif Gal turit ka pasiulyt? :)noriu kad ilgiau kvepetu nei valanda smile.gif
Atsakyti
Kad tualetinis,tai dar nereiškia,kad trumpai kvepės cool.gif Nuo kvepalų priklauso.Vyriški dauguma tokie,bet yra ir ilgiau,ir trumpiau besilaikančių.Pvz.apie Terre d`Hermes Parfum ir Terre d'Hermes EDT atsiliepimuose kaip tik rašo,kad pastarasis ilgiau laikosi ir kvepia geriau ax.gif
Atsakyti
user posted image

sitie vyrui superiniai cool.gif
Atsakyti