Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

QUOTE(Kojotė @ 2012 02 17, 00:35)
o, siuos nupirkau, nezinodama ju kvapo,laukiu tik dabar progos iteikt. smagu,kad jie kazkam skanus, nes galvojau, a nebusiu prasovus. tokie negirdeti, nematyti... cool.gif

Mano vyras nera labai isrankus kvepalams,nors pirmenybe teikia gaivesnems.Situ kvepalu kvapas nera labai ypatingas,labaiu kasdieniskas,gaivus,malonus ir tiek. smile.gif
Atsakyti
O gal kartais kuri nors galėtų pasidalinti TRUSSARDI UOMO vyriškų kvepalų patirtimi ar nuomone, niekur neiseina ju pauostyti MB. Būčiau dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas realiai susidūrę ir galit papasakoti apie šį kvepalą?

user posted image

Noriu MB nupirkti dovanų.
Šiaip maniškiui patys pačiausi Lalique encre noire.
Atsakyti
Antonio Banderas Blue Seduction - patys pačiausi tiek jam, tiek man wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2012 02 26, 18:51)
Antonio Banderas Blue Seduction - patys pačiausi tiek jam, tiek man  wub.gif

user posted image

Maniskis dabar kaip tik baigineja juos, galvoju ar ka naujo ieskoti? ax.gif Bet is pradziu jie man buvo be galo skanus wub.gif
Atsakyti
user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mano vyras baigineja jau antra rutuli, man jie wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
chanel bleu smile.gif
Atsakyti
Mano patys megstamiausi Thierry Mugler a*men pure malt ir amouage jubilation xxv, patys geriausi,laiko ilgai ir komplimentu daug, ka manot? as vyras.
Atsakyti
QUOTE(kerolz112 @ 2012 02 29, 12:19)
Mano patys megstamiausi Thierry Mugler a*men pure malt ir amouage jubilation xxv, patys geriausi,laiko ilgai ir komplimentu daug, ka manot? as vyras.

manom, kad kvepiat skaniai smile.gif
Atsakyti
maniskis tai jau metai is metu naudoja tik christian dior fahrenheit,istikro labai skanus ir nieko nerandam kas juos pakeistu ax.gif dar jam patikdavo joop pour home ale niekaip negaunu jo paragauti pati ir bijau pirkt kad neerzintu kvapas pacios biggrin.gif
Atsakyti
maniškis tai turiu apie 3 kvepalus, bet skaniausi man Antonio Banderaso "the secret". thumbup.gif veda iš proto mirksiukas.gif
Atsakyti