Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

Maniskis labai konservatyvus:
kai buna kostiumuotas - Givenchy pour Homme arba CK Contradiction,
kiekvienai dienai - Boss in Motion sidabrinis (man geriausias, traukia smileysex.gif )
Atsakyti
Och tas šelmis Boss biggrin.gif
Atsakyti
Maniškis kvepinasi pagal nuotaiką biggrin.gif Neseniai baigė Bvlgari Aqua, labai juos dievinau, pati dovanojau, tikrai patiko. O dabar pagrinde CK contradiction, tai toks irgi "kabinantis" kvapas wub.gif
Atsakyti
maniskio favoritai
1.user posted image
2.user posted image
3.user posted image
Papildyta:
QUOTE(ZefyriuX @ 2012 02 01, 01:44)
Maniškis kvepinasi pagal nuotaiką biggrin.gif Neseniai baigė Bvlgari Aqua, labai juos dievinau, pati dovanojau, tikrai patiko. O dabar pagrinde CK contradiction, tai toks irgi "kabinantis" kvapas  wub.gif

gavau CK contradiction dovanu,nu negaliu,perleidau juos greitai,visai ne mano kvapas doh.gif doh.gif
Atsakyti
Z Zegna by Ermenegildo Zegna wub.gif
user posted image


Man patys paciausi vyriski kvepalai yra Kenzo pour Homme, taip traukia jie blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šiuo metu naudoja:

Versace Man eau Fraiche, Clinique Happy (man šitie labiausiai patinka wub.gif ) bei
Versace pour home smile.gif Žodžiu gaivuma... rolleyes.gif

O mažajam vyrukui (sūneliui) nupirkau Versace eau Fraiche miniuka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksanaa4: 16 vasario 2012 - 13:40
Pati dovanojau ir jis liko sužavėtas 4u.gif Kvapas mane tiesiog "veža" tongue.gif
user posted image
Atsakyti
Šiandien - M7 by YSL. biggrin.gif
Atsakyti
HUGO HUGO BOSS smile.gif
Atsakyti
user posted image
Sitie ir jo ir mano megstamiausi thumbup.gif
Toliau nuo nuotaikos:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olliukas @ 2012 02 17, 00:16)

o, siuos nupirkau, nezinodama ju kvapo,laukiu tik dabar progos iteikt. smagu,kad jie kazkam skanus, nes galvojau, a nebusiu prasovus. tokie negirdeti, nematyti... cool.gif
Atsakyti
Maniskis kvepalu turi daugiau negu proto,galetu sitam forume dalyvaut,det kvepalno foto lotuliukas.gif
Megstamiausi JPG Le Male ir Maison Francis Kurkdjian APOM
Atsakyti