Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

QUOTE(Sasuke @ 2011 11 20, 20:07)
Gal kuri turit Chanel Allure Homme (ne Sport) ?
Kaip kvapas?  ax.gif

mano vyras turi purskiama kvapa ir piestukini dezodoranta,tai man tikrai patinka,kvapas elegantiskas,manau, labiau subrendusiam vyrui
Atsakyti
Chanel Allure Homme Sport smile.gif
Atsakyti
Degalinėje stovėjau prieš vaikiną, kuris kvepėjo kaip...naujų kortų kaladė (bet tas toks senasis kaladės kvapas, ne tų pigūškinių kortų) swoon.gif Dieeeeeeeeeeeeeeeeeviškai! Gal turite kas idėjų, kas čia per kvepalai galėtų būti, nes susimėčiau ir nebeišdrįsau paklausti blush2.gif

Komentarų apie tai, kad mano kvapų supratimas (kas skaniai kvepia ir kas ne) yra iškreiptas, nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2012 01 13, 12:10)
Degalinėje stovėjau prieš vaikiną, kuris kvepėjo kaip...naujų kortų kaladė (bet tas toks senasis kaladės kvapas, ne tų pigūškinių kortų) swoon.gif Dieeeeeeeeeeeeeeeeeviškai! Gal turite kas idėjų, kas čia per kvepalai galėtų būti, nes susimėčiau ir nebeišdrįsau paklausti blush2.gif

Komentarų apie tai, kad mano kvapų supratimas (kas skaniai kvepia ir kas ne) yra iškreiptas, nereikia biggrin.gif

Tai o ko nepaklauset? biggrin.gif Dabar suksit sau galva. As visad paklausiu jai mane kazkoks kvapas sudomina. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2012 01 13, 11:10)
Degalinėje stovėjau prieš vaikiną, kuris kvepėjo kaip...naujų kortų kaladė (bet tas toks senasis kaladės kvapas, ne tų pigūškinių kortų) swoon.gif Dieeeeeeeeeeeeeeeeeviškai! Gal turite kas idėjų, kas čia per kvepalai galėtų būti, nes susimėčiau ir nebeišdrįsau paklausti blush2.gif

Komentarų apie tai, kad mano kvapų supratimas (kas skaniai kvepia ir kas ne) yra iškreiptas, nereikia biggrin.gif



thumbup.gif Aš niekaip nerandu naujų, geros kokybės atvirukų kvapo kvepaluose g.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2012 01 13, 13:10)
Degalinėje stovėjau prieš vaikiną, kuris kvepėjo kaip...naujų kortų kaladė (bet tas toks senasis kaladės kvapas, ne tų pigūškinių kortų) swoon.gif Dieeeeeeeeeeeeeeeeeviškai! Gal turite kas idėjų, kas čia per kvepalai galėtų būti, nes susimėčiau ir nebeišdrįsau paklausti blush2.gif

Komentarų apie tai, kad mano kvapų supratimas (kas skaniai kvepia ir kas ne) yra iškreiptas, nereikia biggrin.gif

Vajėzau, kur tas vaikinas bigsmile.gif , kurioj degalinėj lankėsi? Aš irgi mirtinai ieškau šito kvapo. Man rekomendavo šiuos:
user posted image
..nusipirkau atomaizerį- net ne į tą pusę verysad.gif neužneša. Bet jūs suteikėt viltį, kad egzistuoja kortų kvapo kvepalai. Gal sutiksiu tą vaikiną ax.gif
Atsakyti
v-i-k-a, tai kad man dar ir savo jaunąją panelę reikėjo suganyti toje degalinėje, ir drovumas nelaiku užplūdo, užtat ir nebepaklausiau doh.gif

artiste, bandysiu aš to kvapo atomiką susižvejoti, nes jei kažkas rekomendavo, vadinasi, kažkam jie primena kortų kvapą. O jei kažkam primena, tai yra tikimybė, kad ir man primins. Žodžiu, neužmušama logika, bet esmę supratot, turbūt biggrin.gif
Atsakyti
Dolce & Gabbana "The One"
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnytė @ 2011 12 07, 19:50)
Chanel Allure Homme Sport  smile.gif


Papildyta:
QUOTE(HappyAngel @ 2012 01 13, 11:10)
Degalinėje stovėjau prieš vaikiną, kuris kvepėjo kaip...naujų kortų kaladė (bet tas toks senasis kaladės kvapas, ne tų pigūškinių kortų) swoon.gif Dieeeeeeeeeeeeeeeeeviškai! Gal turite kas idėjų, kas čia per kvepalai galėtų būti, nes susimėčiau ir nebeišdrįsau paklausti blush2.gif

Komentarų apie tai, kad mano kvapų supratimas (kas skaniai kvepia ir kas ne) yra iškreiptas, nereikia biggrin.gif

Pabandykit Bvlgari Black, man kvepia naujom automobilio padangom, nors iš kitų teko išgirst, jog kvepiu naujom pokerio kortom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ditas: 15 sausio 2012 - 19:22
QUOTE(Ditas @ 2012 01 15, 20:23)
Pabandykit Bvlgari Black, man kvepia naujom automobilio padangom, nors iš kitų teko išgirst, jog kvepiu naujom pokerio kortom.

Šitoj vietoj pritariu. Tik man ne padangų guma, o stadiono guminio bėgimo tako kvapas.
Atsakyti
maniskis ne Dima Bilan biggrin.gif bet jam labai patinka(ir man wub.gif ) toki gaivus ir lengvi ir kainuke thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
artimiausiu metu zadu MB padovanot davidoff adventure, neblogas kvapas. dabar turimu dolce&gabbana the one gentelmen mazai jauciu, kazkaip dingsta kvapas g.gif g.gif
Atsakyti