Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

QUOTE(Baling @ 2011 11 02, 16:39)
Jau nežinau kelinti metai vyras nepaleidžia savų
Chanel Allure Homme Sport..Nerealūs  blush2.gif


drinks_cheers.gif wub.gif
o ir pati vis dar einu iš proto user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ethella: 03 lapkričio 2011 - 20:22
Patys pačiausi Hugo Boss žaliasis rutulys wub.gif Tiesiog iš proto varo wub.gif Tik kad jau pabaigė, dabar einami David Beckham "Intimately night", dar patiko Escada "Magnetism". Dar jam patiko Bvlgari, nepamenu pavadinimo tik, bet man jie smirdėjo doh.gif
Atsakyti
user posted image

Sie labai patiko vyrui smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimukeA @ 2011 10 03, 09:27)
Esmė, kad aš  turiu jam nupirkti be jo, o anksčiau turėtų kvepalų nenori  doh.gif Todėl ir neįsivaizduoju ką pirkti..
Gal kas nors gali parašyti švelniausius vyro turėtus kvepalus? Gal taip bus lengviau?  ax.gif


mano MB toks pats... liepia nupirkti paciai, bet tik ne tokius, kokius turejo... Ir visad nori naujienu... O as paskiau galva suku, nes sunku itikti g.gif
Atsakyti
QUOTE(menuliodukra @ 2011 11 05, 15:24)
user posted image





Sitie patys paciausi smile.gif
Atsakyti
noriu pasitarti, ką galima pasiūlyti 18mečiui vaikinui ax.gif išbandė Allure Homme Sport Chanel nekas schmoll.gif man labai patinka Tsar Van Cleef & Arpels, ar nebus per sunkūs
Atsakyti
QUOTE(jurakkk @ 2011 11 17, 10:05)
noriu pasitarti, ką galima pasiūlyti 18mečiui vaikinui ax.gif išbandė Allure Homme Sport Chanel nekas schmoll.gif man labai patinka Tsar Van Cleef & Arpels, ar nebus per sunkūs

gal tokiam amziui geriau taikyt ka nors gaivesnio is Boss, Banderas, Versace, Calvin Klein? g.gif Nors, aisku, reiktu atsizvelgti ir i asmenybes ypatumus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Voxi @ 2011 11 17, 12:32)
gal tokiam amziui geriau taikyt ka nors gaivesnio is Boss, Banderas, Versace, Calvin Klein? g.gif Nors, aisku, reiktu atsizvelgti ir i asmenybes ypatumus  smile.gif

kaip aš pamiršau Boss kvapus doh.gif ačiū Voxi
Atsakyti
user posted image

Dsquared He Wood wub.gif wub.gif

(ir aš kartais pasikvepinu, kai nesiruošiu niekur eiti ax.gif )
Atsakyti
Pas maniski Gyvenchy Pi Neo, labai ir man patinka smile.gif)) jau antra buteliuka pradejom smile.gif)) http://www.kristiana...lai/pi_neo/1141
Atsakyti
Gal kuri turit Chanel Allure Homme (ne Sport) ?
Kaip kvapas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sasuke @ 2011 11 20, 20:07)
Gal kuri turit Chanel Allure Homme (ne Sport) ?
Kaip kvapas?  ax.gif


Malonu buvo sulaukt atsakymo biggrin.gif
Na bet tiek to.

O gal pas kurią "gyvena" kuris nors iš vyriškų Tom Ford kvapų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Abejoklė @ 2011 11 17, 20:49)
user posted image

Dsquared He Wood  wub.gif  wub.gif

(ir aš kartais pasikvepinu, kai nesiruošiu niekur eiti  ax.gif )

drinks_cheers.gif Nerealūs, man tai kažkas kitokio ir ypatingo. Gaila, kad tik MB ne iš karto pritiko, bet dabar jau nieko ir jam, patinka, nemeta lauk biggrin.gif
Atsakyti