Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

Jam turi taip tikti tas kvapas, kad pats perdaug ir nejaus, tik kiti. Ne visuomet tas tinka, bet kartais pasitaiko, o gal ir dažniau. Galų gale nereikia padauginti kvepinantis.
Atsakyti
skaniausi mano vyro kvepalai: Hugo Boss Soul, Emporio Armani White For Him Giorgio Armani for men, JLo Deseo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *DorfFres*: 29 rugsėjo 2011 - 13:36
Siuo metu vyro einamiausi D&G The one gentleman, YSL L'homme la nuit ir mano mylimiausi Armani code cologne wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Element: 29 rugsėjo 2011 - 14:01
user posted image

Vieninteliai mano Lutensai mano išbuvo labai neilgai..
Atsakyti
Calvino Cleino Euphoria
Atsakyti
Gal kas nutuokiat kur galima gauti Kuznetsky Most vyriškų kvepalų (jie rusiški)? Jie patinka tiek mano vyrui, tiek man, bet pirko prieš kelis metus kažkur Vilniuj, o dabar niekur jų nematyt (vakar Kauną visą maišėm)...
Atsakyti
ax.gif Dior Fahrenheit,Acqua Di Gio By Giorgio Armani arba Jean Paul Gaultier Le Male ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 09 27, 11:55)
Jam turi taip tikti tas kvapas, kad pats perdaug ir nejaus, tik kiti. Ne visuomet tas tinka, bet kartais pasitaiko, o gal ir dažniau. Galų gale nereikia padauginti kvepinantis.

Esmė, kad aš turiu jam nupirkti be jo, o anksčiau turėtų kvepalų nenori doh.gif Todėl ir neįsivaizduoju ką pirkti..
Gal kas nors gali parašyti švelniausius vyro turėtus kvepalus? Gal taip bus lengviau? ax.gif
Atsakyti
Jo mėgstamiausi:
Carolina Herrera "212"
user posted image
Dabartiniai einamiausi:
David Beckham "Intimately"
user posted image
Atsakyti
user posted image Dabartiniai wub.gif
Atsakyti
Jau nežinau kelinti metai vyras nepaleidžia savų
Chanel Allure Homme Sport..Nerealūs blush2.gif
Atsakyti
Maniškis jau n... metų mėgsta, o aš einu iš proto dėl:
user posted image
Retsykiais ir pati nugvelbiu tongue.gif , kai užeina ūpas kvepėti kuo tai stipriau, agresyviau. O šiaip, kai jais kvepia mano vyras, mmm wub.gif wub.gif wub.gif ... Dievinu šį aromatą thumbup.gif ! Be to, šie kvepalai laaabaiii DAUG komplimentų susilaukia biggrin.gif .

Ir šitie dar geruliai bigsmile.gif :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afigena: 02 lapkričio 2011 - 18:57