Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

QUOTE(Juorita @ 2011 02 25, 17:24)
Man dovanai reikia saldžių vyriškų kvepalų-ką rekomenduotumėte? ax.gif Ačiu iškart smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Turim ir naudojam, tikrai saldus cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baggio: 26 vasario 2011 - 20:13
Paco Robane „Million“
Atsakyti
My Webpage


vienas iš stipresnių kvapų vyrams
Papildyta:
user posted image

Šie taip pat turėtų daugeliui patikti
Atsakyti
QUOTE(Juorita @ 2011 02 25, 18:24)
Man dovanai reikia saldžių vyriškų kvepalų-ką rekomenduotumėte? ax.gif Ačiu iškart smile.gif

Iš tų, ką uosčiau ir prisimenu kaip saldžius:
Jean Paul Gaultier - Gaultier2, Cartier - Must, Lempicka Au Masculin, Montale kažkokie unisex (bent keli, bet neprisimenu pavadinimų).
Atsakyti
MB kvepinasi iš norfos pirktais odekolonais biggrin.gif ir nesuka sau galvos cool.gif ir dar paporina mano nors kvepia skaniai, o tu moki šimtus ir nei vieno gero kvepalo vienas acetonas
Atsakyti
QUOTE(Juorita @ 2011 02 25, 17:24)
Man dovanai reikia saldžių vyriškų kvepalų-ką rekomenduotumėte? ax.gif Ačiu iškart smile.gif


Aciu mergaites, issirinkau visdelto Paco Rabanne XS, gal ir nera labai saldus, bet tiks. O maniskis siuo metu kvepinasi Calvin Kein man smile.gif
Atsakyti
Manasis pauostė moteriškąjį Creed Love in Black ir apsvaigo cool.gif Jau nė kaina nesvarbi, niekas, nors ir šiandien pirktų toje pačioje Kristutėje doh.gif lotuliukas.gif Bet pirktų ne man, bet ir sau doh.gif lotuliukas.gif
Va ką daro su vyrais tikrai geras kvapas lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano beibiuko wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurakkk @ 2011 03 02, 17:43)
MB kvepinasi iš norfos pirktais odekolonais  biggrin.gif ir nesuka sau galvos  cool.gif ir dar paporina mano nors kvepia skaniai, o tu moki šimtus ir nei vieno gero kvepalo vienas acetonas

Čia, man rodos, jis nori taip išlyginti kainų skirtumus. lotuliukas.gif
Atsakyti
Manasis acqua di Parma.uoj kaip neveza manes sitas kvapas.bet visi one million,Armani diamond nusibode ziauriai.
Atsakyti
Maniškis tai kvėpinasi tuom, ką aš jam padovanoju biggrin.gif Pagal save išrenku ir ... turi tikti ir jam blush2.gif
Tačiau su paskutiniu pasirinkimu prašoviau g.gif Perkant atrodė "uoj, kaip kvepia...", o kai pradėjo brangusis ant savęs purkštis - nieko ypatingo... doh.gif Taip ir kenčiam abu patyliukais, laukiam, kol pasibaigs biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Maniškio man labiausiai patinkantys kvepalai yra šie:
user posted image

Svaigstu aš nuo šito kvapo wub.gif toks "minkštas", šiltas jis man.
Dar turi tokius:
user posted image
Irgi patinka.

Kvepalus visada renkasi pats, tai labai džiaugiuosi, kad nesiskiria mūsų skoniai. Tarp kitko, ir man jis visada pataiko su kvapais.

O broliui neseniai išrinkau Antonio Banderas The secret:
user posted image

Visai netikėtai Droge pauosčiau ir likau maloniai nustebinta bigsmile.gif
Atsakyti