Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

Kiekvieną dieną chanel allure - ir taip kokie 5 metai doh.gif . Dabar pasikeitimui nusipirko Dior Higher energy- bet man nelabai patinka kvapas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2010 12 15, 15:57)
Ziurek, kad tik vyras nepasidarytu seksualus draugems  biggrin.gif  mirksiukas.gif


lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2010 12 16, 12:51)
Kiekvieną dieną chanel allure - ir taip kokie 5 metai  doh.gif . Dabar pasikeitimui nusipirko Dior Higher energy- bet man nelabai patinka kvapas ax.gif

Kaip faina, kai vyras turi savo kvapa, kuris visur ji isduoda. Tai tarsi vyro CREDO. Gaila, kad maniskis prie vieno kvepalo taip negali prisiristi, nors turi mylimiausia kvapa, kuri pabaiges visada nauju tu paciu nori wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nusprendžiau Kalėdų proga MB padovanoti kvepalus ax.gif
Paskutiniai turėti buvo chanel "allure homme sport", o prieš tai Armani "aqua di gio"...Mane tai abu kvapai vienodai "vežė", bet jam pačiam labiau Armani patiko g.gif
Vakar visą naują temą perskaičiau ir labiausiai apsispręsti padėjo šis postas:

QUOTE(Argija @ 2010 04 05, 16:29)
šiuo metu einamiausi  wub.gif

user posted image

šitų turbūt jau litrą yra sunaudojęs  lotuliukas.gif

user posted image


Užsakiau YSL nežinodama kvapo. Perku katę maiše, bet tikiuosi abu liksime patenkinti biggrin.gif
Vėliau pranešiu ar teisingas mano pasirinkimas buvo (jeigu įdomu kam nors tongue.gif biggrin.gif )
Atsakyti
Tikrai geras kvapas, Ketus, manau apsidžiaugs jūsų draugas/vyras wink.gif parašykite, kaip patiko
Atsakyti
gal kas turi ir galetu pakomentuoti, ir gi perku kate maise
user posted image
Atsakyti
O maniskis jau kokius 7-8 metus kvepinasi su Calvin Clein
user posted image
Atsakyti
maniškis kvepia :

į darbą Hugo Boss XY arba Boss Selection
laisvalaikiu Instinct David Beckham
kai su manimi būna Chanel Egoiste Platinum
Atsakyti
Draugui nupirkau mažus kiekius dovanų: Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme ir Givenchy Pi Neo. Man laaaabai patiko kvapai, tikiuos patiks ir jam, ir jeigu taip, tai reikės pirkti didesnius kiekius smile.gif
Dar turėjau mėginuką Givenchy pour Homme kvapo, tai draugui labai patiko, o jo draugui dar labiau, jau norėjo ir įsigyti. Abu vaikinai gyrė, kad kvapas geras. Va tokie:
user posted image
Atsakyti
Maniškis nepasikvepinęs turbūt nėra iš namų išėjęs laugh.gif

Jo mėgiamiausi yra šie:

Calvin Klein Euphoria Men
user posted image

Versace Man Eau Fraiche
user posted image

Lacoste Essential
user posted image

Lacoste Style in Play
user posted image

Dar turi kelis, kurie stovi neliečiami...ir visi dovanoti jo vienos iš seserų laugh.gif [Lancome Mirracle Homme, kuris šiaip neblogai kvepia, bet yra be purkštuko unsure.gif ; Bvlgari pour Homme ir kažkokie Burberry]

Esu užsakiusi Bvlgari Aqua Pour Homme Marine - tikiuosi, kad ir jie taps jo vienais iš mylimukų, nes man jų kvapas laaaabai patinka bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myth: 23 gruodžio 2010 - 13:00
O mano vyras renkasi situs:

user posted image
ir
user posted image
jie labai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
paprastu dezodorantu
Atsakyti