Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

QUOTE(muiloburbulai @ 2010 11 23, 15:06)
Gal galėtumėte pasiūlyti, kas dar tiktų maždaug tokiam skoniui? Nebūtinai vien citrusiniai, lengvi, bet čiut čiut į saldumą, tik ne aštrūs, sunkūs  g.gif Kuo daugiau variantų, tuo geriau  mirksiukas.gif

Neteko uostyti daug vyriškų kvepalų, bet galėčiau pasiūlyti pabandyti smile.gif
Bvlgari Aqva Marine Pour Homme
user posted image
Versace Man Eau Fraiche
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2010 11 23, 18:19)


Dėkui, lėksiu į parduotuvę uostyti bigsmile.gif
Atsakyti
Givenchy Pour Homme rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2010 11 16, 04:49)
Antra buteli baigdineja.
user posted image

Šitie man nerialus!!! wub.gif Testavau Douglas'e ,labai patiko.
Atsakyti
Va šitie man labai labai.

http://www.jusukvepa...s-50ml-edt.html

Dėl jų net ėmiu savo vyro pavyduliaut doh.gif lotuliukas.gif
Nerealūs. Kai jis būna išvykęs, paslapčia papurškiu kur šalia ant baldų ar užuolaidų, kad jį primintų wub.gif Gal biški išprotėjau, bet ką dabar... blush2.gif Jaučiu, ir šiemet po egle jis jų ras, nes jau baiginėjasi blush2.gif
Atsakyti
Maniskis paskutiniu laiku Givenchy Pi
Baige Allure Edition Blanche.
Versace Eau Freiche. Cia is tokiu universalesniu.
Progoms sunkesnius ar ale kitokius renkasi...prada, hermes, chanel egoist.

Kam patinka The One gentelmen...pabandykite naujus. Tikrai neblogi. Galvoju kokia proga saviskiui padovanoti biggrin.gif

Atsakyti
Gal kurios brangusis naudoja Giorgio Armani Acqua Di GIO ? Kokia nuomone ? Ar ilgai laiko? Ar tiktu 40 vyrui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kaina @ 2010 12 13, 22:01)
Gal kurios brangusis naudoja Giorgio Armani Acqua Di GIO ? Kokia nuomone ? Ar ilgai laiko? Ar tiktu 40 vyrui? ax.gif


Jei nera isrankus ir priekabus - tiks. Sitie kvepaliukai vis dar laikosi populiariausiu tope smile.gif Seip saugus variantas. Bet jei megsta issiskirti - deja nepavyks. Kaip minejau, jie daugelio megiami 4u.gif
Del laikymo negaliu pasisakyti. Bet ant skirtingu zmoniu gali skirtis siek tiek.
Atsakyti
QUOTE(eglejtree @ 2010 12 13, 22:20)
Jei nera isrankus ir priekabus - tiks. Sitie kvepaliukai vis dar laikosi populiariausiu tope smile.gif Seip saugus variantas. Bet jei megsta issiskirti - deja nepavyks. Kaip minejau, jie daugelio megiami  4u.gif
Del laikymo negaliu pasisakyti. Bet ant skirtingu zmoniu gali skirtis siek tiek.

Aciu,galvoju ir renkuosi kazkodel is Giorgio Armani Acqua Di GIO ir L'Homme Yves Saint Laurent Žinau,kad dovanoti kvepalus nera labai ismintinga,bet,kad prase savo nuoziura doh.gif
Atsakyti
Mano draugas kvėpinasi šiais pastaruoju metu:
user posted image
Tai pats svaigsta, o ir man labai patinka. wub.gif ilgai laikosi ir skaniai kvepia ax.gif
Šituos irgi purškalioja pakaitom su YSL kožną dieną :
user posted image
Reikės dairytis dovanų, nes nori amžinai kvepėti, reikia nereikia purškia, tai kvepalai jam labai greit sueina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kaina @ 2010 12 13, 22:32)
Aciu,galvoju ir renkuosi kazkodel is Giorgio Armani Acqua Di GIO ir L'Homme Yves Saint Laurent Žinau,kad dovanoti kvepalus nera labai ismintinga,bet,kad prase savo nuoziura doh.gif

As jusu vietoj padovanociau L'Homme Yves Saint Laurent. As pastebejau, jie patinka ir vyrams, ir moterims. Kai mano vyras kvepejo L'Homme, mano drauges pasake, kad labai seksualus aromatas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(CINEMA @ 2010 12 15, 13:59)
As jusu vietoj padovanociau L'Homme Yves Saint Laurent. As pastebejau, jie patinka ir vyrams, ir moterims. Kai mano vyras kvepejo L'Homme, mano drauges pasake, kad labai seksualus aromatas smile.gif

Ziurek, kad tik vyras nepasidarytu seksualus draugems biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti