Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

Va ką meta apie tą Ittar http://en.wikipedia.org/wiki/Ittar
Atsakyti
Nu akivaizdu, kad kvėpinasi jos katinas, o ne šuva. Mano šuva irgi nesikvėpina schmoll.gif
Atsakyti
Musiau kokia nors riaubiškiškytė parašė g.gif
Atsakyti
QUOTE(straige @ 2010 08 11, 23:00)
Musiau kokia nors riaubiškiškytė parašė g.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

Ir va kiek sukele ovaciju biggrin.gif mano sese papsykina ir savo ta ispuosta suneliuka lotuliukas.gif Bandem su mama aiskinti, kai suo uosle praras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 08 11, 22:59)

gal ir mano sabakusui šito reik g.gif

čia aš apie šunį, ne apie vyrą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(straige @ 2010 08 11, 23:00)
Musiau kokia nors riaubiškiškytė parašė g.gif

lotuliukas.gif ką čia gali žinoti smile.gif
Atsakyti
As net pacekinau zinutes lotuliukas.gif Lyg katiniene is panevezio.. Riaubiskyte ne viena lotuliukas.gif
Atsakyti
Manasis su kelias kvapais, bet jo mėgiamiausi:
1. Versace eau fraiche man
user posted image
2. Hugo Boss Boss in Motion
user posted image
3. Clinique happy man
user posted image
4. Bvlgari aqua
user posted image
Atsakyti
Pagelbenkit išrinkt MB kvapą, nes aš toli gražu nesu jų ekspertė biggrin.gif Vakar susidariau sąrašą čia labiausiai apkalbamų ir pagyrų sulaukusių
Chanel Allure,
Chanel Platinum Egoiste,
Gyvenchy Play,
Paco Rabanne 1Million,
Versace Eau Fraiche.
Tai bent iš šių labiausiai patiko PR 1Million ir Gyvency Play, bet patiko MAN, nes mėgstu į saldumą.

Iki šiol mėgstamiausi buvo Adidas (nepamenu pavadinimo, bet dabar sunku juos rast, Sport kažkokie).Šiuo metu jis kvepinasi Hugo Boss Energise, bet nėra taip labai labai, kad patiktų.

Aišku, jums sunku patart, nes aš ir pati nežinau, ką jis mėgsta, bet ieškau tokio ne odekoloniško kvapo, labiau ir labiau kasdienai, nesunkaus. Chaneliai man pasirodė absoliučiai vakaro kvapai. Dėkoju biggrin.gif
Atsakyti
Dar prisiminiau, kad visų laikų man skaniausi vyriški kvepalai - Gabriela Sabatini - Devotion. Tai va kažko panašaus mielai norėčiau savajam smile.gif
Atsakyti
Dabar Burberry Weekend
Atsakyti
Mano vyro visu laiku megstamiausi Nautica Voyage
user posted image

Dar megsta Armani Mania, Chanel Platinum Egoiste, Chanel Allure Sport, Versace Pour Homme.
Na o man jis visada kvepia niam niam (su kvepalais ar be ju) blush2.gif Turbut, feromonu itaka biggrin.gif
Atsakyti
Pastaruoju metu vyro favoritas

user posted image

Man laaaabai patinka.
Atsakyti