Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

YSL nr 7 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eddie_1 @ 2010 08 06, 12:15)
Ne kvepalu myletojos o pats Isprotejes del kvepalu ir neisivaizduojantis gyvenimo be ju smile.gif
Turiu tiek dauk kaf net nezinau kuris pats geriausias. Tik zinau tai, kad patinka tie kvapai i kuriu sudeti ieina Ambra, mediena.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Na tada dar šauniau 4u.gif
Beje pastebiu dabartinį kvepalų supanašėjimą, t.y. daug kuriama unisex kvapų ir aš labai dėl to patenkinta. Nes tarkim man patinka dauguma natų, kurių prisotinti vyriški kvepalai, o moteriškų sunku panašių surasti. Tarkim man irgi mediena, ambra, muskusas, kvapnaus cigaro kvapas (Eisenberg J'Ose) - labai mylimos kvepalų natos.
Atsakyti
Maniškis kai įsikimba į vienus, tai kitų gali ir nebūt. Galima dovanot, pirkt, jis vistiek kol tų nepabaigs, naujų į rankas nepaims biggrin.gif
Dabar va pats išsirinko šituos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Merveilleux @ 2010 08 08, 15:34)
Dabar va pats išsirinko šituos


na na...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shumeras: 08 rugpjūčio 2010 - 15:10
Merveilleux, o jau nusipirko? Jei paskaitytų apie juos, manau, labai greitai persigalvotų cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo margot: 08 rugpjūčio 2010 - 15:07
QUOTE(margot @ 2010 08 08, 15:06)
Merveilleux, o jau nusipirko? Jei paskaitytų apie juos, manau, labai greitai persigalvotų cool.gif

nusipirko. paskaitė, kai prasipakavo dėžutę. ten visa istorija su nuotraukytėm pridėta. biggrin.gif nusikeikė, kokiais čia dabar pydariškais kvepalais kvepės. sako, ką negalėjo pardavėja pasakyt??
o aš tik raminu, sakau: niekas gi nežinos, kuo tu kvepi, gi taip įdomiai, skaniai kvepia. rolleyes.gif
tai apsiramino. dar paklausė, kaip man, kaip moteriai, ar skaniai jie kvepia?
nu ir nieko, va jau kelinta savaitė tik jais kvepinasi cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merveilleux: 08 rugpjūčio 2010 - 16:52
user posted image
Manasis kvepia siais (:
Atsakyti
Mano vyras niekada neperka sau kvepalu, as jam juos dovanoju svenciu proga smile.gif
Kolekcija nedidele: YSL L'Homme ir Hermes Terre. Taip pat yra vieni bendro naudojimo - Hermes Voyage smile.gif
Man labiausiai patinka YSL, labai seksualus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Merveilleux @ 2010 08 08, 17:51)
dar paklausė, kaip man, kaip moteriai, ar skaniai jie kvepia?
nu ir nieko, va jau kelinta savaitė tik jais kvepinasi cool.gif

Gerai, kas gerai baigiasi thumbup.gif
Atsakyti
katinas megsta kvepalus labai ax.gif dazniausiai kvepinasi ittar wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2010 08 11, 02:03)
katinas megsta kvepalus labai  ax.gif dazniausiai kvepinasi ittar  wub.gif




blink.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
Nieka nesupratau, ar is tiesu katinas ir kas tos raides lotuliukas.gif
Atsakyti