Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

QUOTE(sapniukeee @ 2010 04 05, 19:50)
Patys geriausi man vyriski kvepalai paco rabanne one million

Super ir draugas juos dievina  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  O jau mane kaip jie gundo  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Sakes  wub.gif

Šiuo metu ir man jie pačiausi thumbup.gif , nors yra ir kitų gerai kvepiančių kvepaliukų biggrin.gif
Pvz.: Armani Code, L.Lempicka au musculine, Hugo Boss Pure, Armani Aqua di gio wub.gif
Atsakyti
vavuum, tikrai labai dėkoju už išsamų kvepalų apibūdinimą aciuks.gif - manau, kaip tik tokie ir tiktų mirksiukas.gif
Tik va, kad pati labai dar gundausi pauostytais Gucci Pour Homme...net ir pati tokių norėčiau kartais... wub.gif
Atsakyti
Gucci Pour Homme man tai nepatinka... Labai dažnai juos uostau, na, bet niekaip man jie nelimpa, beto greit išgaruoja. Nežinau, mano akim žiūrint nelabai dėmesio vertas kvapas wink.gif Čia tik mano subjektyvi nuomonė, visų skoniai skirtingi biggrin.gif
Atsakyti
O ka galetumete pasiulyti solidziam, bet labai jaunatviskam vyriskiui, mano teciui(sirdy dar ne ruduo biggrin.gif ). Jam labai patiko moteriski Ghost deep night ir pareiske nora turet kazka panasaus, bet kad musu sarmu, douglasu mergaites nelabai zino sito kvapo ir negali ko nors panasaus pasiulyt. Gal jus galetumet ka pasiulyt ax.gif
Ir ka manote apie BVL extreme , kazkada uostinejau, lyg neblogi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manx: 10 liepos 2010 - 14:08
http://www.perfumezi...unboxed1582.jpg Šitie man patys pačiausi! wub.gif Veda iš proto bigsmile.gif
Atsakyti
Ar bandet kas NAUTICA BLUE? g.gif
Atsakyti
Mano vyro kvapu sarasas:
Paco rabanne '1 Million'

Carolina herrera 'Chic for men'

YSL l'home, taip pat YSL la nuit de l'homme

Dior Homme sport
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Itza*: 29 liepos 2010 - 14:35
QUOTE(*Itza* @ 2010 07 29, 14:34)
Mano vyro kvapu sarasas:
YSL la nuit de l'homme



Va šitie man labai labai labai patinka thumbup.gif
Todėl saviškiui juos irgi padovanojau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 29 liepos 2010 - 16:31
Ar yra pas mus sie?

user posted image
Atsakyti
Neimanoma issirinkti geriausio... Tokiu DAUG tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Eddie_1 @ 2010 08 01, 11:21)
Neimanoma issirinkti geriausio... Tokiu DAUG  tongue.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Oho thumbup.gif Tik kyla man įtarimai - ar Eddie_1 nebus kurios nors šio SM forumo kvepalų mylėtojos, kaip supratau, būsimas vyras g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif joke'as
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2010 08 01, 12:49)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif Oho  thumbup.gif Tik kyla man įtarimai - ar Eddie_1 nebus kurios nors šio SM forumo kvepalų mylėtojos, kaip supratau, būsimas vyras  g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif joke'as

Ne kvepalu myletojos o pats Isprotejes del kvepalu ir neisivaizduojantis gyvenimo be ju smile.gif
Turiu tiek dauk kaf net nezinau kuris pats geriausias. Tik zinau tai, kad patinka tie kvapai i kuriu sudeti ieina Ambra, mediena.
Atsakyti