Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

Lonestar Memories man ziauriai patinka. Kai uostau, net keliai linksta ir siurpuliukai per nugara begioja. karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2010 06 12, 23:52)
Lonestar Memories man ziauriai patinka. Kai uostau, net keliai linksta ir siurpuliukai per nugara begioja. karsta.gif


o je bigsmile.gif va kaip buna bigsmile.gif man jie nieko, kai buna keli psykai ir po maziausiai valandos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2010 06 12, 20:24)


Ogo, ale jus abu kvepalu "gurmanai" bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
tikrai gurmanai bigsmile.gif
Maniškis ne mėgėjas kvepintis. Pasikvepina tik kai su manim kur nors išeina biggrin.gif
Atsakyti
baikit jau ax.gif
maniskis kvepinasi kasdien ir vakarais man blush2.gif , nors ypatingai nesirenka, ypac rytais doh.gif
smirduka paslepiau, tai ramiai miegu bigsmile.gif nes kelis rytus buvo sumastes miegamajame purkstelt ant saves kokius 5-6 psikus blink.gif ir uzdares duris iseiti i darba doh.gif turedavau sokt is lovos, atidaryt duris ir balkona, apie miega kalbos nebelikdavo doh.gif kaip ji ten moteriskes darbe atlaikydavo po tokios bombos, as masinoj sunkiai kesdavau doh.gif dabar isduodu retkarciais, kai nemiegu ir tik 2, max 3 psikus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2010 06 13, 00:17)
dabar isduodu retkarciais, kai nemiegu ir tik 2, max 3 psikus lotuliukas.gif

O tai kaip atsirado vyro kolekcijoj tie smirdukai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 13, 00:29)
O tai kaip atsirado vyro kolekcijoj tie smirdukai?  biggrin.gif


parnesiau meginuka is VDK ax.gif galvojau, kad pritars man, kad koks keistas kvapas. O jam, kaip ir zadejo Shumeras, eme ir labai patiko bigsmile.gif tai pirkau kaledoms doh.gif nezinojau, kad tiek varys ant saves doh.gif nors galejau susiprasti, kai meginukas isgaravo per 3-4 dienas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2010 06 13, 00:37)
parnesiau meginuka is VDK ax.gif galvojau, kad pritars man, kad koks keistas kvapas. O jam, kaip ir zadejo Shumeras, eme ir labai patiko bigsmile.gif tai pirkau kaledoms doh.gif nezinojau, kad tiek varys ant saves doh.gif nors galejau susiprasti, kai meginukas isgaravo per 3-4 dienas doh.gif

Tai va, neks nekaltas merguzel, tik tai tu pati :P
Atsakyti
Man nepatiko AT L'air du désert marocain ant MB, o pati jais kvepėdama jaučiuosi ypatingai - kartais stipri, kartais seksuali.
Paklausk savo vyro, kodėl jam taip patinka Lonestar memories - įdomu. Man kelėnų nepakirto, bet pasirodė toks vyriškai korektiškas kvapas. Aišku, kai pasako, kad kažkas paskui taip kvepiantį vyrą aklai sektų, imi ieškoti, dėl ko taip...

Paskutiniu metu pastebiu lengvai užuodžianti išsikvėpinusius vyrukus, o moteris - vieną kitą. Nesuprantu, ar moterys saikingai kvepinasi/nesikvepina visai ar čia sindromas kažkoks patelė užuodžia tik patiną? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2010 06 13, 00:37)
parnesiau meginuka is VDK ax.gif galvojau, kad pritars man, kad koks keistas kvapas. O jam, kaip ir zadejo Shumeras, eme ir labai patiko bigsmile.gif tai pirkau kaledoms doh.gif nezinojau, kad tiek varys ant saves doh.gif nors galejau susiprasti, kai meginukas isgaravo per 3-4 dienas doh.gif


Tai o iprastai jis pats perka kvepalus, ar tamsta aprupina? smile.gif
Atsakyti
Šiuo metu įsigijom:
user posted image

Tai patenkintas.. thumbup.gif

O šiaip mėgstamiausi:
user posted image
user posted image

Šiaip jam patinka turėti vieną kvapą.. Nėra reiklus šiuo atveju smile.gif O pvz jo brolis tai buteliukų turi daugiau už mane. Gal kokia 20. Manau kaip vyrui - per daug. Na bet jeigu jis kvepinasi pagal nuotaiką gal ir nieko... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FREDUCI @ 2010 06 13, 00:54)

Paklausk savo vyro, kodėl jam taip patinka Lonestar memories - įdomu. Man kelėnų nepakirto, bet pasirodė toks vyriškai korektiškas kvapas. Aišku, kai pasako, kad kažkas paskui taip kvepiantį vyrą aklai sektų, imi ieškoti, dėl ko taip...



Klausiau, nelabai gali paaiskinti doh.gif tiesiog patinka ir tiek, gal kad neiprastas, idomus, netradicinis. o dar manau, kad butent sis patinka todel, kad nedirba tokio pobudzio darbu, su kuriais asocijuojasi kvapas. bent man- su padangom, tepalais, na tokiu autoservisu trenkia biggrin.gif

QUOTE(MilGana @ 2010 06 13, 12:59)
Tai o iprastai jis pats perka kvepalus, ar tamsta aprupina?  smile.gif


dazniausiai perkame kartu. daznai, pasitaikius progai, perkame DF smile.gif arba kokiame Paryziuje yra priverstas slankioti paskui mane po parfparduotuves, tai vaiksto ir uostinejasi. kartais paskaitau kokius idomesnius aprasymus, pasiulau pabandyti. nedrisciau pati pirkti jam jo neuostytu kvepalu, kaip ir jis nedrista man biggrin.gif
Atsakyti