Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

Reikia pagalbos 4u.gif
ieškau kvepalų baisiai jiem išrankiam vyriškiui. Kvepalai turi būti itin lengvi ir nesaldūs g.gif dabar kvėpinas Hugo Boss, bet sako, kad ir šitie saldoki g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2010 05 20, 20:16)
Reikia pagalbos  4u.gif
ieškau kvepalų baisiai jiem išrankiam vyriškiui. Kvepalai turi būti itin lengvi ir nesaldūs  g.gif dabar kvėpinas Hugo Boss, bet sako, kad ir šitie saldoki  g.gif

Hugo Boss turi ne vienus vyriškus kvepalus, tad neaišku, kurie būtent tavo vyriškiui pasirodė saldūs.

Siūlau biggrin.gif

Givenchy Play Mp3 formos buteliuke smile.gif

user posted image

Uosčiau tik iš kakliuko, plačiau nepapasakosiu, bet pasirodė labai lengvi, jaunatviški ir visiškai nesaldūs - apelsinai, greipfrutai, juodieji pipirai, pačiulė(pgl. Fragranticą).
Yra jų Kristianoje tikrai.
Atsakyti
QUOTE(FREDUCI @ 2010 05 21, 00:06)
Hugo Boss turi ne vienus vyriškus kvepalus, tad neaišku, kurie būtent tavo vyriškiui pasirodė saldūs.

Siūlau biggrin.gif

Givenchy Play Mp3 formos buteliuke smile.gif


šituos turėjau galvoj.

dėkui 4u.gif reiks užsukt pauostyt smile.gif
Atsakyti
Hugo Boss "In Motion" patinka ir mano vyrui, ir man smile.gif

user posted image
Atsakyti
    ir man jie wub.gif neveltui mano dovanoti ax.gif
user posted image
Atsakyti
Kokius kvepalus rekomenduotumėte labai solidžiam vyrui?
Tas vyras mano tėtė ir jam 80,tsakant ,jubiliejus.
Iš karto dėkui, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 06 01, 12:52)
Kokius kvepalus rekomenduotumėte labai solidžiam vyrui?
Tas vyras mano tėtė ir jam 80,tsakant ,jubiliejus.
Iš karto dėkui, 4u.gif

user posted image
As savo tetes 60-tam jubiliejui dovanojau, tskant, irgi solidziam. Kvapas, mano nuomone, ir yra toks 'solidus', nes neturi pipiriuku, bet ne vandenelis. Tiesiog elegantiskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2010 06 02, 00:10)
user posted image
As savo tetes 60-tam jubiliejui dovanojau, tskant, irgi solidziam. Kvapas, mano nuomone, ir yra toks 'solidus', nes neturi pipiriuku, bet ne vandenelis. Tiesiog elegantiskas  4u.gif


Labai aciu,siandien pratestuosiu. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Man pirmieji uzeje 'ant seiles' biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
is nauju kvapu tai nieko gero neatradau, parduotuvese megstu pauostineti labiau vyriskus nei moteriskus kvepalus blush2.gif kiek isuostinejau, neturi tokio 'cinkelio', tai esantys nuotraukose jau ir man paciai tokie pabode atrodo. bet isimine thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

o cia mylimukai biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2010 06 12, 20:24)

Koks tau atrodo tavo MB mylimukas Tom Ford? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FREDUCI @ 2010 06 12, 22:40)
Koks tau atrodo tavo MB mylimukas Tom Ford? ax.gif


jo paskutinis mylimukas, o man smirdukas, kuri dabar uz nuodemes paslepiau bigsmile.gif lotuliukas.gif A.Taueris Lonestar Memories blush2.gif o as dievinu, kai jis kvepia Banditu, tuomet bet ka galiu padaryti blush2.gif
kiti neipareigojantys-darbiniai biggrin.gif
Atsakyti