Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

Pabaige

user posted image

Pradejo

user posted image
Atsakyti
Paskutinieji, kuriuos prigriebiau MB smile.gif Liko labai patenkintas, o ir kvapa laiko puikiai, grysta is darbo, tai visi namai prakvimpa, nors sakosi tik ryte pasikvepines ax.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(almituke_ @ 2010 04 05, 18:48)
JAU DU METAI SIE MEGSTAMIAUSI wub.gif user posted image


Sie irgi superiniai, turejo vyriskis, tai irgi buvo labai patenkintas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2010 04 05, 16:29)
šiuo metu einamiausi  wub.gif

user posted image

šitų turbūt jau litrą yra sunaudojęs  lotuliukas.gif

user posted image

kai tik rinkausi tarp siu
user posted image ir siu user posted image siap buvau linkusi saviskiui pirkti pirmuosius bet pasiulius konsultantei ant vieno rieso papurksti vienu ir ant kito kitu ir kuri laika pasivaikscioti....YSL kvepalai amazing wub.gif nu nerealiai kvepia taip kad gryzome ir pirkome YSL thumbup.gif
dabar maniskis jau baige siuos
user posted image
irgi nuostabus kvapas
Atsakyti
paskutiniu metu megstamiausi smile.gifuser posted image
Atsakyti

user posted image
Atsakyti
Maniškio mylimiausieji - abiejų po kelis litrus sunaudojęs lotuliukas.gif

QUOTE(Argija @ 2010 04 05, 17:29)
šitų turbūt jau litrą yra sunaudojęs  lotuliukas.gif

user posted image


QUOTE(amber123 @ 2010 04 08, 13:09)
Mano vyro mylimiausi kvepalai tai Joop raudoni  4u.gif
user posted image


thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
naujausias įvykis: konfiskavo mano pomidorus pomidorai2.gif biggrin.gif (Demeter).

Pamenu, kad kai užsakiau ir pranešiau apie tai, tai grasinosi mane su jais išmesti hihihi.gif irnesakyk.gif
vėliau sekė stadija: nu gal ir visai nieko, bet kam tau pomidorai, juk gali tikrų nusipirkti,
dar vėliau stadija vystėsi į - kas čia taip skaniai kvepia? - Pomidorai. - Negali būti blink.gif - Taip, taip, tie patys, kurie išmesti turėjo būti...
Dar paskesnė stadija: o galima ir man pabandyti? blush2.gif - Nu galima, kodėl gi ne, unisexiniai gi jie... - Valio thumbup.gif
Na ir pabandymas: oho, koks geras purškiklis, niekada dar tokio gero neturėjau wub.gif o kaip kamštelis profesionaliai užsidaro, imh-ah, kokie kvepaliukai... wub.gif
Ir paskiausia stadija: išvada, kad ant manęs pomidorai kvepėjo taip ryškiai, pomidoriškai, aštriai, o ant jo, taip kremiškai, švelniai ax.gif tai va, viskas feromonuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DRastapkeviciene @ 2010 05 04, 14:17)
Paskutinieji, kuriuos prigriebiau MB  smile.gif  Liko labai patenkintas, o ir kvapa laiko puikiai, grysta is darbo, tai visi namai prakvimpa, nors sakosi tik ryte pasikvepines  ax.gif 

user posted image

situs padovanojusi, superiniai ir kvapas is tikro laabaai ilgai laikos wub.gif
Atsakyti
MB kvepinasi Hugo Boss wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Mano brangiausiojo megstamiausi buvo mano dovanoti kvepalai issey miyake, o buvo todel, kad sugebejau juos vonioj sudauzyt... doh.gif bet nieko kalte atpirkau padovanodama Costume National tai apsipatenkines biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Versace melyni
thumbup.gif nerealus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aidencija: 14 gegužės 2010 - 14:43