Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

Mano vyro mylimiausi kvepalai tai Joop raudoni 4u.gif
user posted image
as kelis kartus dovanojau A.Bandereso melynus, kasdienai man jie labai skanus wub.gif dar turejo Verscase melynus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 08 balandžio 2010 - 12:10
QUOTE(zuasta @ 2010 04 06, 12:23)
Mano vyri irgi šitie biggrin.gif

mano vyras irgi turi situs blush2.gif
Atsakyti
user posted image
ir dar kokius 5 metus kvepinsis, nebent as jam nupirksiu kitus biggrin.gif 100ml ispurskia per kelis metus biggrin.gif
Atsakyti
Savo draugui padovanojau susipažinimui štai šio kvapo mėginuką
user posted image
Dabar nori viso buteliuko biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Gal kas padovanotu/parduotu vyrisku Bvlgari Pour Homme Soir kvepalu kamsteli (turiu 100ml edt testeri, ieskau kamstelio; manau, kad tiktu ir kitu Bvlgari kvepalu, net moterisku, kamsteliai) ax.gif
Atsakyti
Pigiau parduodu orginalius, vyriškus kvepalus BURBERRY THE BEAT. 50 ml.
( http://www.jualanpar...uct/img1528.jpg )
Daugiau informacijos per AŽ smile.gif

Burberry the beat kvepalų vyrams aromatas – jaunatviškas ir madingas, diktuojantis madą ir britiškas. jis įkūnija visas burberry vyro savybes: vyriškumą, atsainumą, savitumą, šiuolaikiškumą ir originalumą. pavergiantys mediena dvelkiantys burberry the beat kvepalai vyrams pulsuoja energija. Virpantis kedrų, juodųjų pipirų ir žibuoklių kvapas iš pat pradžių užlieja gaiva, kuri pereina į elegantišką laikui nepavaldų cirilų ir burbono dvelksmą. Šis aromatas – tai šiuolaikiško burberry vyriškumo, kurstomo muzikos ir mados veržlumo, atspindys. jis diktuoja ritmą bei stilių ir spinduliuoja geismingumą. Gaivus, lengvas, madingas… - Viršutinės natos: juodieji pipirai, citrusai, žibuoklių lapai; - vidurinės natos: burbonas; - pagrindinės natos: baltasis muskusas, kekinės cirilos.
Atsakyti
user posted image
Labai idomus kvapas, pirma karta pauoscius net atsokau nuo buteliuko, be paskui kilo noras vel ir vel juos uostyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justelė @ 2010 04 15, 13:08)
Pigiau parduodu orginalius, vyriškus kvepalus BURBERRY THE BEAT. 50 ml.
( http://www.jualanpar...uct/img1528.jpg )
Daugiau informacijos per AŽ smile.gif



Kaipo "Senbuvis" turėtumėt žinot, kad egzistuoja "skelbimų lenta", kuriame talpinami skelbmai, o ne vaikščiot per visas temas.
Atsakyti
user posted image

Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted image wub.gif
Atsakyti