Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

dabar turi šiuos:
user posted image
user posted image
user posted image

visi mano išrinkti biggrin.gif jei neišrinkčiau turbūt kvėpintųsi bele kuo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2010 03 06, 18:57)
kaip smagu matyti  kokie kiekiai  ir kokie einami  jusu antru pusiu,  nes maniskis    turi kelis ir  beveik visi isnaudoti  ziauriai minimaliai, nes kvepinasi  po viena ant tieeeek silpna psikiuka kad kartais atrodo  tai daro tik todel kad as pasakiau  pries kelis metus kad man truksta  kvepalu  vyrisku kvapo namuose(  iki to laiko jis is vis nesikvepindavo.. nors kai susipazinom zinojau kad  to nedaro:) )

pas mus panašiai drinks_cheers.gif pasikvėpina tik savaitgaliais daugiau dėl manęs smile.gif nors šiaip regis manaisiais kvepalais domisi, uosto buteliuke, uosto ant manęs, renkasi mylimiausius... o sau ar tai gaili ar ką... nes kartais regis nori, užsidegęs, po to sako, kad nepirkčiau, jam nereikia, jam gali nepatikti ir pan., kad daug turi, tas daug, tai 3, iš kurių Paco Rabanne Paco jau visai prie pabaigos...

bet...

tikiuosi nerezga jis planų dėl Jaguar žaliojo, va ten tai britkybė mano nosiai, myžalas, o jis kai pauostė parduotuvėje, tai taip ir įsimylėjo doh.gif biggrin.gif jam tai brandus ir visoks kitoks kvapas unsure.gif vis grasinasi, kad nusipirks. Vajei, man jau pačios savęs gaila... doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Manasis prieš tai turėjo elementarius ir populiarius Armani Code

user posted image

beigis Chanel Allure Homme Sport

user posted image

Paskutiniai mano jam nupirkti Zirh Corduroy. Iš tokių vyriškų kvapų, kurie turi moterišką veidą biggrin.gif Ir saldumo, ir truputis prieskonių, gana neutralūs, neerzinantys, nors man pačiai truputį juose trūksta cinkelio.

user posted image

Norėčiau, kad vyras jei nesidomi, tai bent nesispardytų man prašant nusipirkti unisex kvepalus, neva abiems biggrin.gif Kaip supratau, jam iki šiol labiausiai patikę yra Code. Pats kvepalų nesiperka ir mielai apsieina, bet vos tik butelaitis lentynoje atsiranda, taip pat mielai ir intensyviai naudoja biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2010 03 06, 21:38)
visi mano išrinkti  biggrin.gif jei neišrinkčiau turbūt kvėpintųsi bele kuo  biggrin.gif


Teisingai thumbup.gif , nėr čia ko, lai teisingam kely, nei kažkur klystkeliuose. biggrin.gif
Maniškiui vienintelis nurodytas kelias buvo į "kreminę" parduotuvę, visi kiti pirkiniai iš dutyfree, ten lengviausiai pasiduoda pagundoms. Nepatikusius vėliau dovanoja uošviui, broliams ir kt. artimiesiems. Jei nedovanotų, tai spintelėse vietos neliktų. Nes dėl tam tikrų pirkinių šiek tiek pamišęs. Silpnybė - batai.
Atsakyti
HOGO BOSS, ARMANI
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2010 03 05, 21:31)
maniškis labai banalus,  kvepinasi kasdienai  šiais:

" ne kasdienai"


sujuokino.
maniskis irg turi "kasdien" ir " ne kasdien" lotuliukas.gif

kasdiene duona-
user posted image user posted image

ne kasdien, suprask-ypatingom progom biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
MB šiuo metu turima kukli kolekcija:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
taip ir yra, kasdienai (tai idarba)
svenciu progom - tai savaitgaliai ir siaip kai su manimi buna biggrin.gif
Atsakyti
VERSACE(pour homme)
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
Musu seimoje kvepalus man ir sau renka TIK vyras, jo labiausiai pamegti sie:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Neiškęsiu ir aš nepasiskelbus kuo mano šeimos vyriškoji pusė smile.gif kvepia ... o gi tuo ką jai išrenka ir nuperka moteriškoji smile.gif, šiuo metu tai būtų Hugo Boss Boss In Motion EDT...visai malonus kvapas ax.gif, toks vos juntamas sakyčiau tinkamas ir jaunam ir senam nes abu ir vyras ir sūnus ryte tampo buteliuką vienas į save, kitas į save lotuliukas.gif ...šiaip vakarui man dar labai patinka Chanel Egoiste.
Atsakyti